Tekst in blauw is gewijzigd of toegevoegd        
  zaterdag 20 oktober        
9.00 Zaanlandia JO13-2007-1 Swift JO13-2   A aanwezig via trainer
10:00 Rood Wit Zaanstad JO10-1 Zaanlandia JO10-4     vertrek 9.15
10:30 Sp.Krommenie JO10-2 Zaanlandia JO10-2 Was 9:00 uur   vertrek 9.45
10:30 Sp.Krommenie JO08-3 Zaanlandia JO08-3 Was 9:30 uur   vertrek 9.45
11:30 Sp.Krommenie JO14-2 Zaanlandia JO14-2 Nieuw !! (16.10)   vertrek 10:30
11:00 OSV JO11-3 Zaanlandia JO11-4     vertrek 10.15
11.00 Zaanlandia JO15-2 Meteoor JO15-1 Hein Gutter A aanwezig via trainer
11:00 Zaanlandia za5 Fc Castricum 7 Lijnch Prins B Was 13:00
11:30 Rijp (de) JO11-1 Zaanlandia JO11-2     vertrek 10.30
12:00 Ilpendam 3 Zaanlandia za2 Rijk, R.    Vertr via Tr/Leider
13.00 Zaanlandia JO19-1 Kon. HFC JO19-2 R. Meinen A aanwezig via trainer
13:00 Westzaan 2 Zaanlandia za3     Vertr via Aanvoerder
13:00 Zaanlandia za4 Foresters de 4 Lucien Kuiper C  
  zondag 21 oktober        
11:30 Zeeburgia 2 Zaanlandia zo2      
14:00 Zeeburgia 1 Zaanlandia zo1      
  zaterdag 27 oktober        
8:30 Zaanlandia JO13-1 Fortuna W'veer. JO13-2    A aanwezig via trainer
8:30 Zaanlandia JO12-2 Purmerend JO12-2    C1 aanwezig 8.00
8:30 WSV 30 JO11-3 Zaanlandia JO11-3     vertrek 7.45
8:30 Zaanlandia JO11-4 IJburg AFC JO11-7    C2 aanwezig 8.00
8:30 Zaanlandia JO8-1 SVA JO8-1  begeleider/ouder  D1 aanwezig 8.00
8:30 Zaanlandia JO8-3 SVA JO8-4  begeleider/ouder  D2 aanwezig 8.00
9:00 VVA/Spartaan JO9-2 Zaanlandia JO9-1     vertrek 8.00
9:00 Alcmaria Victrix JO8-3 Zaanlandia JO8-2     vertrek 7.45
9:30 Hercules Zaandam sc JO10-1 Zaanlandia JO10-1     vertrek 8.45
10:00 ODIN 59 JO17-2 Zaanlandia JO17-3     vertrek via trainer
10:00 SVA JO13-2 Zaanlandia JO13-2     vertrek via trainer
10:15 Zaanlandia JO14-1 Blokkers De JO14-1    A aanwezig 9.30
10:20 Zaanlandia JO11-1 IJburg AFC JO11-2    C1 aanwezig via trainer
10:25 ADO '20 JO13-2007-1 Zaanlandia JO13-2007-1     vertrek via trainer
10:30 Reiger Boys JO15-1 Zaanlandia JO15-1     vertrek via trainer
11:00 OSV JO12-1 Zaanlandia JO12-1 verplaatst naar wo 31.10.
11:00 Zaanlandia JO10-3 N-West United SV JO10-4 begeleider/ouder  D1 aanwezig10.30
11:00 Zaanlandia JO9-3 IJburg AFC JO9-5 begeleider/ouder  D2 aanwezig 10.30
11:00 Hercules Zaandam sc JO10-2 Zaanlandia JO10-2 Was 11:15   vertrek 10.15
12:00 Alcmaria Victrix 3 Zaanlandia za3     vertr via Aanvoerder
12:15 Koedijk JO19-4 Zaanlandia JO19-2     vertrek via trainer
12:00 De Wherevogels JO15-2 Zaanlandia JO15-2     vertrek via trainer
12:15 Zaanlandia za4 TOB 4 Lucien  Kuiper B/C  
12:30 Zaanlandia JO17-1 DWS JO17-2 M,Smits (knvb) A aanwezig via trainer
12:30 Zaandijk JO17-1 Zaanlandia JO17-2     vertrek via trainer
14:00 De Wherevogels 3 Zaanlandia za5     vertr via Leider
14:30 Zaanlandia za2 Velsenoord 3 ?? B/C  
14:30 Zaanlandia JO17-4 Volendam (rkav) JO17-5   A aanwezig 13.45
15:00 Hercules Zaandam sc JO19-1 Zaanlandia JO19-1     vertrek via trainer
  zondag 28 oktober        
11:30 Zaanlandia zo2 Abcoude 2 P,Graper  A/1-8  
14:00 Zaanlandia zo1 DSOV 1 B,Oosterlaken A/ trb  
  woensdag 31 oktober        
18:00 OSV JO12-1 Zaanlandia JO12-1 vertrek 17.15

 

zaterdag 3 november        
8:30 Zaanlandia JO13-2007-1 UNO vv JO13-2007-1   A aanwezig via trainer
8:30 Zaanlandia JO12-1 EVC JO12-2   C1 aanwezig 8.00
8:30 Zaanlandia JO11-3 Rood Wit Zaanstad JO11-1   C2 aanwezig 8.00
8:30 Zaanlandia JO10-2 IVV JO10-1   D1 aanwezig 8.00
8:30 OFC JO10-3 Zaanlandia JO10-3     vertrek 7.45
8:30 Zaanlandia JO8-2 Zaandijk JO8-1   D2 aanwezig 8.00
8:45 De Wherevogels JO8-2 Zaanlandia JO8-3     vertrek 7.45
9:00 Zaanlandia JO17-3 Purmerend JO17-1   B aanwezig via trainer
9:00 IVV JO10-2 Zaanlandia JO10-4     vertrek 8.00
10:00 Zaanlandia JO15-2 Oosthuizen JO15-1   A aanwezig via trainer
10:00 Zaanlandia JO11-2 SVA JO11-3   C1 aanwezig 9.30
10:00 OFC JO9-3 Zaanlandia JO9-3     vertrek 9.15
10:00 Purmerend JO8-1 Zaanlandia JO8-1     vertrek 9.15
10:30 Ilpendam JO11-1 Zaanlandia JO11-4     vertrek 9.30
11:00 Zaanlandia JO14-2 Volendam (rkav) JO14-2   B aanwezig 10.15
11:00 Zaanlandia JO10-1 VVS 46 JO10-1   D1 aanwezig 10.30
11:00 Zaanlandia JO9-1 DWS JO9-2   D2 aanwezig 10.30
11:15 KFC JO12-2 Zaanlandia JO12-2     vertrek 10.15
11:30 Zaanlandia JO13-2 Zaandijk JO13-2  vervallen    
12:00 Zaanlandia JO15-1 Overbos JO15-1   A aanwezig via trainer
12:30 Nieuw West United SV JO11-3 Zaanlandia JO11-1     vertrek via trainer
13:00 Zaanlandia 5 Jisp 2  Mitchel Prins C  
13:00 Zaanlandia JO17-2 KFC JO17-3   B aanwezig via trainer
13:00 WSV 30 JO13-1 Zaanlandia JO13-1     vertrek via trainer
14:00 Westzaan 2 Zaanlandia 4     vertrek via Aanv 
14:00 EDO hfc JO17-1 Zaanlandia JO17-1     vertrek via trainer
14:30 ODIN 59 9 Zaanlandia 2     vertrek via tr/leider 
14:45 ADO '20 JO17-7 Zaanlandia JO17-4     vertrek 13.30
15:00 Zaanlandia 3 Fortuna Wormerv. 6  Hein Gutter B  
15:00 Zaanlandia JO19-1 Volendam (rkav) JO19-2   A aanwezig via trainer
15:00 Zaanlandia JO19-2 HSV JO19-3   C aanwezig via trainer
  zondag 4 november        
11:15 Hooglanderveen 2 Zaanlandia 2      
14:00 Velsen 1 Zaanlandia      
  • Trainer/Coach
  • Ass Trainer
  • Leider Ed Heistek 0653999363
  • Leider Harold Scholtens
  • Verzorging Hajo Joor
  • Tech staf Henk v Langelaar
  • Tech staf Andre vd Laan

Wedstrijdschema 2016 - 2017