Trainingsschema onder voorbehoud.!


Maandag         A-veld

16.15 17.30 O9-1 +    O9-2 (A1)

17.00 18.30                O13-2007-1 (A2)

17.30 18.30 O12-1 + O12-2 (A1)

18.30 20.00 O17-1 (A1) + O17-2 (A2)

20.00 21.30 Zaterdag 1 ?? + Zaterdag 2 (A1)

Maandag         Gerrit de Louw mini ArenA                        

17.15 18.15 O8-1 + O8-2

18.15 19.15 O10-3 + O10-4 + O11-3

20.00 ......... Zaterdag 4
___________________________________________________________________________________

Dinsdag           A-veld

17.00 18.30 O14-1 (A1) + O14-2(A2)

18.30 20.00 O19-1 (A1) + O19-2 (A2)

20.00 ......... Selectie Zondag

Dinsdag           Gerrit de Louw mini ArenA

16.15 17.15 O9-3 O9-4 O8-3

17.15 18.15 O10-1 +O10-2 

18.15 19.30 O11-1 +O11-2 + O11-4

19.30 20.45 O17-3 + O17-4                                                                                                                                                                                                                                                                                          ___________________________________________________________________________________

Woensdag      A-veld

16.00 17.00 O12-1 + O12-2 (A1)

17.00 18.00 O8-1 + O8-2 (A1)

17.00 18.30             O13-2007-1 (A2)

18.30 20.00 O13-1(A1) + O13-2 (A2) eventueel 18.00 beginnen op half veld.

20.00 21.30 O17-1(A1)+ O17-2 (A2)  Zaterdag 1 ???? nog geen bevestiging van stoppen.!!

Woensdag       Gerrit de Louw mini ArenA  

16.15 17.30 O19-1 + O9-2

17.30 18.30 O10-3 + O10-4 + O11-3

18.30 19.30 O15-1 + O15-2

20.00 ........  Zaterdag 4 + Zaterdag 5

___________________________________________________________________________________

Donderdag     A-veld

17.00 18.30 O14-1 (A1) + O14-2 +  Keeperstraining (A2)

18.30 20.00 O19-1 (A1) + O19-2 +  Keeperstraining (A2)

20.00 ......... Selectie Zondag

Donderdag     Gerrit de Louw mini ArenA

16.15 17.15 O9-3 + O9-4 + O8-3

17.15 18.15 O10-1 +O10-2

18.15 19.30 O11-1 + O11-2 + O11-4

19.30 20.45 O17-3 + O17-4

20.45 ........  Zaterdag 3

___________________________________________________________________________________

Vrijdag
           A-veld

17.00 18.30 O13-1 (A1)  + O13-2 + keeperstraining (A2)

18.30 20.00 O15-1 (A1)  + O15-2 + keeperstraining (A2)

17.30 18.30 O11-3 + O10-3 +O10-4

18.45 20.15 O15-1 + O15-2

Vrijdag          Gerrit de Louw mini ArenA

17.30 18.30 

18.45 20.00

20.00 21.30 Overige Senioren


___________________________________________________________________________________


Zaterdag        Gerrit de Louw mini ArenA

10.00   11.00   Mini’s