Volkers, Harry Trainer
Rob Trip Teammanager
George Machielsen
Teammanager
Marcel vd Wel Teammanager
Sigrid Speckmann Verzorging

Bekerindeling 2018-2019

Nr Team Voorkeurstijd
- SDO 3 11:00
- Always Forward 2 11:30
- Westfriezen 2 11:30
- Zaanlandia 2 11:30

 Wedstrijdprogramma bekerwedstrijden.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
2-9-2018 11:30 Zaanlandia 2 Always Forward 2  4 - 1
9-9-2018 11:30 Westfriezen 2 Zaanlandia 2  3 - 1
16-9-2018 11:30 Zaanlandia 2 SDO 3  

 

Competitie indeling 2018-2019 1e klasse B

Nr Team Voorkeurstijd
- Soest SO 2 11:00
- Sporting 70 2 11:15
- VVIJ 2 11:00
- Magreb '90 2 11:00
- SDZ 2 11:30
- Legmeervogels 2 12:00
- Hooglanderveen 2 11:15
- Abcoude 2 11:30
- RODA 23 2 11:00
- Zeeburgia 2 11:30
- Pancratius 2 11:15
- KFC 2 11:30
- Zaanlandia 2 11:30
- Zwaluwen Utrecht 11 2 11:30

 

Jaarprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
    Pancratius 2 Zaanlandia 2   3 - 0
30-9-2018 11:30 Zaanlandia 2 Soest SO 2  
7-10-2018 12:00 Legmeervogels 2 Zaanlandia 2  
14-10-2018 11:30 Zaanlandia 2 SDZ 2  
21-10-2018 11:30 Zeeburgia 2 Zaanlandia 2  
28-10-2018 11:30 Zaanlandia 2 Abcoude 2  
4-11-2018 11:15 Hooglanderveen 2 Zaanlandia 2  
18-11-2018 11:30 Zaanlandia 2 KFC 2  
25-11-2018 11:30 Zaanlandia 2 RODA 23 2  
2-12-2018 11:15 Sporting 70 2 Zaanlandia 2  
9-12-2018 11:30 Zaanlandia 2 VVIJ 2  
16-12-2018 11:30 Zwaluwen Utrecht 11 2 Zaanlandia 2  
20-1-2019 11:30 Zaanlandia 2 sva Papendorp 2  
27-1-2019 11:30 Zaanlandia 2 Hooglanderveen 2  
3-2-2019 11:30 KFC 2 Zaanlandia 2  
10-2-2019 11:30 Zaanlandia 2 Pancratius 2  
17-2-2019 11:00 Soest SO 2 Zaanlandia 2  
10-3-2019 11:30 Zaanlandia 2 Zeeburgia 2  
17-3-2019 11:30 Abcoude 2 Zaanlandia 2  
24-3-2019 11:00 sva Papendorp 2 Zaanlandia 2  
7-4-2019 11:30 Zaanlandia 2 Zwaluwen Utrecht 11 2  
14-4-2019 11:00 VVIJ 2 Zaanlandia 2  
21-4-2019 11:30 Zaanlandia 2 Sporting 70 2  
12-5-2019 11:00 RODA 23 2 Zaanlandia 2  
19-5-2019 11:30 Zaanlandia 2 Legmeervogels 2  
26-5-2019 11:30 SDZ 2 Zaanlandia 2