WEDSTRIJDBALSPONSOR

Zondag 30 september a.s. speelt ons eerste elftal de eerste competitie thuiswedstrijd van dit seizoen 2018-2019 in de eerste klasse A. Na de uitwedstrijd tegen LSVV spelen wij zondag a.s. tegen een voor ons onbekende tegenstander en dit laatste zal deze competitie vaker gaan voorkomen in deze eerste klasse A. Wij krijgen bezoek van NVC uit Naarden. Volgens de kenners een voetbaltechnisch gezien prima elftal. Zullen de spelers van aanvoerder Terry Bosma zorgen voor een eerste thuisoverwinning in de eerste klas?

                          Om dit zelf mee te maken moet u een bezoek brengen aan de wedstrijd

                                                           ZAANLANDIA - NVC

                                aanvang 14.00 uur, Sportpark Oostzijderveld, Zaandam

De wedstrijdbal sponsor en pupil van de week sponsor voor deze eerste thuiswedstrijd is traditie getrouw

                                          Hoorn, de Vos, Metselaar & Sturop Makelaars

                                                                   Paltrokstraat 20,

                                                               1508 EK Zaandam

                                                                Tel. 075- 6 510 610

                                                                    www.hvm&s.nl

HVM&S is al jarenlang een zeer gerenommeerd makelaarskantoor in de Zaanstreek en een uitstekend adres voor de woning- en bedrijfsmakelaardij alsmede een prima adres voor een goed advies op het gebied van verzekeringen en hypotheken. De directie van HVM&S en alle medewerkers/sters wensen Zaanlandia veel succes in de eerste thuiswedstrijd van dit nieuwe seizoen.

Na afloop van de wedstrijd bent u van harte welkom in De Oosthoek om nog onder het genot van een drankje na te praten over de wedstrijd met spelers, begeleiding en overige supporters.

Graag tot ziens op zondag 30 september a.s.

Bestuur en sponsorcommissie van Zaanlandia

 1e Klasse A

 Trainer: Ronald Dooijeweerd   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Ass Trainer : Harry Volkers

 Teamleider : Ed Heistek     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Teamleider : Harold Scholtens   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Medische Verzorging : Sigrid Speckmann

Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter

 

Bekerindeling 2018 - 2019

Nr Team Voorkeurstijd
4 DWS 1 14:00
3 Beemster 1 14:00
1 Zaanlandia  14:00
2 FC Zaandam 1 14:30

Bekerprogramma 2018-2019    

2   september 2018  14:00  Zaanlandia - DWS             0 - 1

9   september 2018  14:00  Beemster - Zaanlandia      0 - 5

15 september 2018  14:30  Zaanlandia - FC Zaandam  2 - 2

 

Competitieindeling 1e klasse A 2018 - 2019 

Nr Team Voorkeurstijd
- NVC 1 14:00
- AGB 1 14:30
- Hoofddorp s.v. 1 14:00
- Legmeervogels 1 14:00
- JOS Watergraafsmeer 14:00
- DSOV 1 14:00
- Hillegom sv 1 14:00
- Zeeburgia 1 14:00
- Velsen 1 14:00
- AFC 34 1 14:00
- LSVV 1 14:00
- FC Uitgeest 1 14:00
- Zaanlandia 14:00
- Boshuizen 1 14:00

 

                                   Jaarprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
    LSVV 1 Zaanlandia   2 - 1
30-9-2018 14:00 Zaanlandia NVC 1  
7-10-2018 14:00 Legmeervogels 1 Zaanlandia  
14-10-2018 14:00 Zaanlandia AGB 1  
21-10-2018 14:00 Zeeburgia 1 Zaanlandia  
28-10-2018 14:00 Zaanlandia DSOV 1  
4-11-2018 14:00 Velsen 1 Zaanlandia  
18-11-2018 14:00 Zaanlandia JOS Watergraafsmeer  
25-11-2018 14:00 Zaanlandia Hoofddorp s.v. 1  
2-12-2018 14:00 Boshuizen 1 Zaanlandia  
9-12-2018 14:00 Zaanlandia AFC 34 1  
16-12-2018 14:00 Hillegom sv 1 Zaanlandia  
20-1-2019 14:00 Zaanlandia FC Uitgeest 1  
27-1-2019 14:00 Zaanlandia Velsen 1  
3-2-2019 14:00 JOS Watergraafsmeer Zaanlandia  
10-2-2019 14:00 Zaanlandia LSVV 1  
17-2-2019 14:00 NVC 1 Zaanlandia  
10-3-2019 14:00 Zaanlandia Zeeburgia 1  
17-3-2019 14:00 DSOV 1 Zaanlandia  
24-3-2019 14:00 FC Uitgeest 1 Zaanlandia  
7-4-2019 14:00 Zaanlandia Hillegom sv 1  
14-4-2019 14:00 AFC 34 1 Zaanlandia  
21-4-2019 14:00 Zaanlandia Boshuizen 1  
12-5-2019 14:00 Hoofddorp s.v. 1 Zaanlandia  
19-5-2019 14:00 Zaanlandia Legmeervogels 1  
26-5-2019 14:00 AGB 1 Zaanlandia  
         

 

 

Volkers, Harry Trainer
Rob Trip Teammanager
George Machielsen
Teammanager
Marcel vd Wel Teammanager
Sigrid Speckmann Verzorging

Bekerindeling 2018-2019

Nr Team Voorkeurstijd
- SDO 3 11:00
- Always Forward 2 11:30
- Westfriezen 2 11:30
- Zaanlandia 2 11:30

 Wedstrijdprogramma bekerwedstrijden.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
2-9-2018 11:30 Zaanlandia 2 Always Forward 2  4 - 1
9-9-2018 11:30 Westfriezen 2 Zaanlandia 2  3 - 1
16-9-2018 11:30 Zaanlandia 2 SDO 3  

 

Competitie indeling 2018-2019 1e klasse B

Nr Team Voorkeurstijd
- Soest SO 2 11:00
- Sporting 70 2 11:15
- VVIJ 2 11:00
- Magreb '90 2 11:00
- SDZ 2 11:30
- Legmeervogels 2 12:00
- Hooglanderveen 2 11:15
- Abcoude 2 11:30
- RODA 23 2 11:00
- Zeeburgia 2 11:30
- Pancratius 2 11:15
- KFC 2 11:30
- Zaanlandia 2 11:30
- Zwaluwen Utrecht 11 2 11:30

 

Jaarprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
    Pancratius 2 Zaanlandia 2   3 - 0
30-9-2018 11:30 Zaanlandia 2 Soest SO 2  
7-10-2018 12:00 Legmeervogels 2 Zaanlandia 2  
14-10-2018 11:30 Zaanlandia 2 SDZ 2  
21-10-2018 11:30 Zeeburgia 2 Zaanlandia 2  
28-10-2018 11:30 Zaanlandia 2 Abcoude 2  
4-11-2018 11:15 Hooglanderveen 2 Zaanlandia 2  
18-11-2018 11:30 Zaanlandia 2 KFC 2  
25-11-2018 11:30 Zaanlandia 2 RODA 23 2  
2-12-2018 11:15 Sporting 70 2 Zaanlandia 2  
9-12-2018 11:30 Zaanlandia 2 VVIJ 2  
16-12-2018 11:30 Zwaluwen Utrecht 11 2 Zaanlandia 2  
20-1-2019 11:30 Zaanlandia 2 sva Papendorp 2  
27-1-2019 11:30 Zaanlandia 2 Hooglanderveen 2  
3-2-2019 11:30 KFC 2 Zaanlandia 2  
10-2-2019 11:30 Zaanlandia 2 Pancratius 2  
17-2-2019 11:00 Soest SO 2 Zaanlandia 2  
10-3-2019 11:30 Zaanlandia 2 Zeeburgia 2  
17-3-2019 11:30 Abcoude 2 Zaanlandia 2  
24-3-2019 11:00 sva Papendorp 2 Zaanlandia 2  
7-4-2019 11:30 Zaanlandia 2 Zwaluwen Utrecht 11 2  
14-4-2019 11:00 VVIJ 2 Zaanlandia 2  
21-4-2019 11:30 Zaanlandia 2 Sporting 70 2  
12-5-2019 11:00 RODA 23 2 Zaanlandia 2  
19-5-2019 11:30 Zaanlandia 2 Legmeervogels 2  
26-5-2019 11:30 SDZ 2 Zaanlandia 2  
         

 

 

 Seizoen 2018-2019 geen team.

 

 

 

 

 

 

Seizoen 2018-2019 geen team.

 

 

 

 

 

Selectie Zaterdag 1

   Trainer/coach
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter(club)
Faruk Bozkurt Ass-trainer
Russo, Pasquale Ass.-trainer/coach

 

Bekerindeling 2018-2019

Bekerprogramma 2018-2019

Competitie indeling  4e klasse A 2018-2019

Jaarprogramma 2018-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bekerindeling 2018-2019

Nr Team Voorkeurstijd
- ZCFC 6 14:30
- Zaanlandia 2 15:00
- Zwaluwen 30 HCSV 5 12:00
     

Bekerprogramma 2018 -2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
         
8-9-2018 14:30 ZCFC 6 Zaanlandia 2  
15-9-2018 14:00 Zaanlandia 2 Zwaluwen 30 HCSV 5  

Competitie indeling 2018-2019

Nr Team tijd
1 Reiger Boys 6 14:30
2 ADO '20 3 12:45
3 Velsenoord 3 12:30
4 Jong Hercules 5 12:30
5    
6 Castricum 7 14:30
7 Meervogels 31 4 14:45
8 Fortuna Wormerv. 4 14:30
9 Foresters de 4 15:15
10    
11 Zaanlandia 2 15:00
12 Blauw Wit (W) 4 14:30
13 Kwadijk 3 12:00
14 ODIN 59 9 14:30

Jaarprogramma 2018 - 2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
22-9-2018 14:45 Meervogels 31 4 Zaanlandia 2  
29-9-2018 15:00 Zaanlandia 2 Jong Hercules 5  
6-10-2018 14:30 Blauw Wit (W) 4 Zaanlandia 2  
13-10-2018 15:00 Zaanlandia 2 Foresters de 4  
20-10-2018        
27-10-2018 14:30 Zaanlandia 2 Velsenoord 3  
3-11-2018 14:30 ODIN 59 9 Zaanlandia 2  
10-11-2018        
17-11-2018 15:00 Zaanlandia 2 Reiger Boys 6  
24-11-2018 14:00 Zaanlandia 2 Fortuna Wormerv. 4  
1-12-2018 12:45 ADO '20 3 Zaanlandia 2  
8-12-2018        
15-12-2018 15:00 Zaanlandia 2 Kwadijk 3  
19-1-2019 14:30 Castricum 7 Zaanlandia 2  
26-1-2019 15:00 Zaanlandia 2 ODIN 59 9  
2-2-2019 14:30 Reiger Boys 6 Zaanlandia 2  
9-2-2019 15:00 Zaanlandia 2 Meervogels 31 4  
16-2-2019 12:30 Jong Hercules 5 Zaanlandia 2  
23-2-2019        
2-3-2019        
9-3-2019        
16-3-2019 12:30 Velsenoord 3 Zaanlandia 2  
23-3-2019 15:00 Zaanlandia 2 Castricum 7  
30-3-2019        
6-4-2019 12:00 Kwadijk 3 Zaanlandia 2  
13-4-2019        
20-4-2019        
27-4-2019        
4-5-2019        
11-5-2019 14:30 Fortuna Wormerv. 4 Zaanlandia 2  
18-5-2019 15:00 Zaanlandia 2 Blauw Wit (W) 4  
25-5-2019 15:15 Foresters de 4 Zaanlandia 2  
1-6-2019 15:00 Zaanlandia 2 ADO '20 3  
         

 

 

 

 

 



    

 

Bekerindeling 2018-2019

Nr

Team Voorkeurstijd
- OFC 3 14:30
- Zaanlandia 3 15:00
- VVA/Spartaan 7 15:00
- FC Zaandam 4 11:00

Bekerprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
1-9-2018 15:00 VVA/Spartaan 7 Zaanlandia 3  0 - 11
8-9-2018 13:00 Zaanlandia 3 FC Zaandam 4  5 - 3
15-9-2018 14:45 OFC 3 Zaanlandia 3  

Competitie indeling 2018-2019

Nr Team tijd
1 ZCFC 5 12:45
2 Foresters de 3 15:15
3 BOL 5 14:30
4 ZCFC 4 11:00
5 Reiger Boys 5 14:30
6 Flamingo s 64 (de) 2 11:30
7 Fortuna Wormerv. 6 12:30
8 Alcmaria Victrix 3 12:00
9 Zaanlandia 3 15:00
10 IJmuiden 7 12:00
11 …………………  
12 Meervogels 31 3 14:45

Jaarprogramma 2018-2019 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
22-9-2018 15:00 BOL 5 Zaanlandia 3  
29-9-2018 13:00 Zaanlandia 3 Flamingo s 64 (de) 2  
6-10-2018 15:15 Foresters de 3 Zaanlandia 3  
13-10-2018 15:00 Zaanlandia 3 ZCFC 4  
20-10-2018   Zaanlandia 3 vrij  
27-10-2018 12:00 Alcmaria Victrix 3 Zaanlandia 3  
3-11-2018 15:00 Zaanlandia 3 Fortuna Wormerv. 6  
10-11-2018 12:45 ZCFC 5 Zaanlandia 3  
17-11-2018 15:00 Zaanlandia 3 Reiger Boys 5  
24-11-2018 14:45 Meervogels 31 3 Zaanlandia 3  
1-12-2018 12:00 IJmuiden 7 Zaanlandia 3  
8-12-2018   Zaanlandia 3 vrij  
15-12-2018   Zaanlandia 3 ??  
26-1-2019 13:00 Zaanlandia 3 Alcmaria Victrix 3  
2-2-2019 11:30 Flamingo s 64 (de) 2 Zaanlandia 3  
9-2-2019 15:00 Zaanlandia 3 BOL 5  
9-3-2019 15:00 Zaanlandia 3 ZCFC 5  
16-2-2019        
23-2-2019        
2-3-2019        
9-3-2019        
16-3-2019 14:30 Reiger Boys 5 Zaanlandia 3  
23-3-2019 15:00 Zaanlandia 3 Meervogels 31 3  
30-3-2019        
6-4-2019 15:00 Zaanlandia 3 IJmuiden 7  
13-4-2019        
20-4-2019        
11-5-2019 12:30 Fortuna Wormerv. 6 Zaanlandia 3  
27-4-2019        
4-5-2019        
11-5-2019        
18-5-2019 15:00 Zaanlandia 3 Foresters de 3  
25-5-2019 11:00 ZCFC 4 Zaanlandia 3  
         

Bekerindeling 2018-2019 

Nr Team Voorkeurstijd
- ZCFC 4 11:00
- Purmerend 2 14:30
- Medemblik 4 14:30
- Zaanlandia 4 13:00

Bekerprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
1-9-2018 11:00 ZCFC 4 Zaanlandia 4  1 - 3
8-9-2018 15:00 Zaanlandia 4 Medemblik 4  3 - 4
15-9-2018 14:30 Purmerend 2 Zaanlandia 4  

Competitie indeling 2018-2019

Nr Team tijd
1 Fortuna Wormerv. 5 12:30
2 OFC 3 14:30
3 RAP 14 14:30
4 Ilpendam 3 12:00
5 RCZ 2 15:00
6 ZCFC 6 14:30
7 Zaanlandia 4 13:00
8 FC Zaandam 5 15:00
9 Westzaan 2 13:00
10 TOB 4 11:30
11 Zaandijk 3 14:30
12 ZCFC 7 11:00

Teammanagers: Jeffery Beets en Joost Wierdsema.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
22-9-2018 14:30 ZCFC 6 Zaanlandia 4  
29-9-2018 15:00 Zaanlandia 4 OFC 3  
6-10-2018 14:30 Zaandijk 3 Zaanlandia 4  
13-10-2018 13:00 Zaanlandia 4 FC Zaandam 5  
20-10-2018        
27-10-2018 12:15 Zaanlandia 4 TOB 4  
3-11-2018 13:00 Westzaan 2 Zaanlandia 4  
10-11-2018 15:00 RCZ 2 Zaanlandia 4  
17-11-2018 13:00 Zaanlandia 4 Ilpendam 3  
24-11-2018 12:30 RAP 14 Zaanlandia 4  
1-12-2018 12:30 Zaanlandia 4 Fortuna Wormerv. 5  
8-12-2018 11:00 ZCFC 7 Zaanlandia 4  
15-12-2018        
26-1-2019 11:30 TOB 4 Zaanlandia 4  
2-2-2019 14:30 OFC 3 Zaanlandia 4  
9-2-2019 13:00 Zaanlandia 4 ZCFC 6  
16-2-2019        
23-2-2019        
2-3-2019        
9-3-2019 13:00 Zaanlandia 4 RCZ 2  
16-3-2019 12:00 Ilpendam 3 Zaanlandia 4  
23-3-2019 13:00 Zaanlandia 4 RAP 14  
30-3-2019        
6-4-2019 12:30 Fortuna Wormerv. 5 Zaanlandia 4  
13-4-2019 13:00 Zaanlandia 4 ZCFC 7  
20-4-2019        
27-4-2019        
4-5-2019        
11-5-2019 13:00 Zaanlandia 4 Westzaan 2  
18-5-2019 13:00 Zaanlandia 4 Zaandijk 3  
25-5-2019 15:00 FC Zaandam 5 Zaanlandia 4  


Teammanager: Peter Zaaijer.

Beker indeling 2018-2019

Nr Team Voorkeurstijd
- Blauw Wit (W) 4 14:30
- ZCFC 7 11:00
- Zouaven De 2 14:45
- Zaanlandia 5 13:00

Beker programma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
1-9-2018 13:00 Zaanlandia 5 ZCFC 7  8 - 2
8-9-2018 14:45 Zouaven De 2 Zaanlandia 5  1 - 7
15-9-2018 13:00 Zaanlandia 5 Blauw Wit (W) 4  

Competitie indeling 2018-2019 

Nr Team tijd
1 Kwadijk 2 12:00
2 Fortuna Wormerv. 3 16:30
3 Purmerend 2 14:30
4 ZOB 6 16:00
5 Volendam (rkav) 7 14:30
6 Zaandijk 4 14:30
7 Jisp 2 14:00
8 De Wherevogels 3 14:00
9 Zaanlandia 5 13:00
10 Volendam (rkav) 8 14:30
11 FC Zaandam 4 11:00
12 OFC 2 14:30

Jaarprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
22-9-2018   Zaanlandia 5 vrij  
29-9-2018 13:00 Zaanlandia 5 Zaandijk 4  
6-10-2018 16:30 Fortuna Wormerv. 3 Zaanlandia 5  
13-10-2018 13:00 Zaanlandia 5 ZOB 6  
27-10-2018 14:00 De Wherevogels 3 Zaanlandia 5  
3-11-2018 13:00 Zaanlandia 5 Jisp 2  
10-11-2018 12:00 Kwadijk 2 Zaanlandia 5  
17-11-2018 13:00 Zaanlandia 5 Volendam (rkav) 7  
24-11-2018 14:30 OFC 2 Zaanlandia 5  
1-12-2018 14:30 Volendam (rkav) 8 Zaanlandia 5  
8-12-2018 13:00 Zaanlandia 5 FC Zaandam 4  
15-12-2018 14:30 Purmerend 2 Zaanlandia 5  
26-1-2019 13:00 Zaanlandia 5 De Wherevogels 3  
2-2-2019 14:30 Zaandijk 4 Zaanlandia 5  
9-2-2019 13:00 Zaanlandia 5 Purmerend 2  
16-2-2019        
23-2-2019        
2-3-2019        
9-3-2019 13:00 Zaanlandia 5 Kwadijk 2  
16-3-2019 14:30 Volendam (rkav) 7 Zaanlandia 5  
23-3-2019 13:00 Zaanlandia 5 OFC 2  
30-3-2019        
6-4-2019 13:00 Zaanlandia 5 Volendam (rkav) 8  
13-4-2019 11:00 FC Zaandam 4 Zaanlandia 5  
20-4-2019        
27-4-2019        
4-5-2019        
11-5-2019 14:00 Jisp 2 Zaanlandia 5  
18-5-2019 13:00 Zaanlandia 5 Fortuna Wormerv. 3  
25-5-2019 16:00 ZOB 6 Zaanlandia 5