WEDSTRIJDBALSPONSOR

Zondag 30 september a.s. speelt ons eerste elftal de eerste competitie thuiswedstrijd van dit seizoen 2018-2019 in de eerste klasse A. Na de uitwedstrijd tegen LSVV spelen wij zondag a.s. tegen een voor ons onbekende tegenstander en dit laatste zal deze competitie vaker gaan voorkomen in deze eerste klasse A. Wij krijgen bezoek van NVC uit Naarden. Volgens de kenners een voetbaltechnisch gezien prima elftal. Zullen de spelers van aanvoerder Terry Bosma zorgen voor een eerste thuisoverwinning in de eerste klas?

                          Om dit zelf mee te maken moet u een bezoek brengen aan de wedstrijd

                                                           ZAANLANDIA - NVC

                                aanvang 14.00 uur, Sportpark Oostzijderveld, Zaandam

De wedstrijdbal sponsor en pupil van de week sponsor voor deze eerste thuiswedstrijd is traditie getrouw

                                          Hoorn, de Vos, Metselaar & Sturop Makelaars

                                                                   Paltrokstraat 20,

                                                               1508 EK Zaandam

                                                                Tel. 075- 6 510 610

                                                                    www.hvm&s.nl

HVM&S is al jarenlang een zeer gerenommeerd makelaarskantoor in de Zaanstreek en een uitstekend adres voor de woning- en bedrijfsmakelaardij alsmede een prima adres voor een goed advies op het gebied van verzekeringen en hypotheken. De directie van HVM&S en alle medewerkers/sters wensen Zaanlandia veel succes in de eerste thuiswedstrijd van dit nieuwe seizoen.

Na afloop van de wedstrijd bent u van harte welkom in De Oosthoek om nog onder het genot van een drankje na te praten over de wedstrijd met spelers, begeleiding en overige supporters.

Graag tot ziens op zondag 30 september a.s.

Bestuur en sponsorcommissie van Zaanlandia

 1e Klasse A

 Trainer: Ronald Dooijeweerd   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Ass Trainer : Harry Volkers

 Teamleider : Ed Heistek     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Teamleider : Harold Scholtens   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Medische Verzorging : Sigrid Speckmann

Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter

 

Bekerindeling 2018 - 2019

Nr Team Voorkeurstijd
4 DWS 1 14:00
3 Beemster 1 14:00
1 Zaanlandia  14:00
2 FC Zaandam 1 14:30

Bekerprogramma 2018-2019    

2   september 2018  14:00  Zaanlandia - DWS             0 - 1

9   september 2018  14:00  Beemster - Zaanlandia      0 - 5

15 september 2018  14:30  Zaanlandia - FC Zaandam  2 - 2

 

Competitieindeling 1e klasse A 2018 - 2019 

Nr Team Voorkeurstijd
- NVC 1 14:00
- AGB 1 14:30
- Hoofddorp s.v. 1 14:00
- Legmeervogels 1 14:00
- JOS Watergraafsmeer 14:00
- DSOV 1 14:00
- Hillegom sv 1 14:00
- Zeeburgia 1 14:00
- Velsen 1 14:00
- AFC 34 1 14:00
- LSVV 1 14:00
- FC Uitgeest 1 14:00
- Zaanlandia 14:00
- Boshuizen 1 14:00

 

                                   Jaarprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
    LSVV 1 Zaanlandia   2 - 1
30-9-2018 14:00 Zaanlandia NVC 1  
7-10-2018 14:00 Legmeervogels 1 Zaanlandia  
14-10-2018 14:00 Zaanlandia AGB 1  
21-10-2018 14:00 Zeeburgia 1 Zaanlandia  
28-10-2018 14:00 Zaanlandia DSOV 1  
4-11-2018 14:00 Velsen 1 Zaanlandia  
18-11-2018 14:00 Zaanlandia JOS Watergraafsmeer  
25-11-2018 14:00 Zaanlandia Hoofddorp s.v. 1  
2-12-2018 14:00 Boshuizen 1 Zaanlandia  
9-12-2018 14:00 Zaanlandia AFC 34 1  
16-12-2018 14:00 Hillegom sv 1 Zaanlandia  
20-1-2019 14:00 Zaanlandia FC Uitgeest 1  
27-1-2019 14:00 Zaanlandia Velsen 1  
3-2-2019 14:00 JOS Watergraafsmeer Zaanlandia  
10-2-2019 14:00 Zaanlandia LSVV 1  
17-2-2019 14:00 NVC 1 Zaanlandia  
10-3-2019 14:00 Zaanlandia Zeeburgia 1  
17-3-2019 14:00 DSOV 1 Zaanlandia  
24-3-2019 14:00 FC Uitgeest 1 Zaanlandia  
7-4-2019 14:00 Zaanlandia Hillegom sv 1  
14-4-2019 14:00 AFC 34 1 Zaanlandia  
21-4-2019 14:00 Zaanlandia Boshuizen 1  
12-5-2019 14:00 Hoofddorp s.v. 1 Zaanlandia  
19-5-2019 14:00 Zaanlandia Legmeervogels 1  
26-5-2019 14:00 AGB 1 Zaanlandia  
         

 

 

Volkers, Harry Trainer
Rob Trip Teammanager
George Machielsen
Teammanager
Marcel vd Wel Teammanager
Sigrid Speckmann Verzorging

Bekerindeling 2018-2019

Nr Team Voorkeurstijd
- SDO 3 11:00
- Always Forward 2 11:30
- Westfriezen 2 11:30
- Zaanlandia 2 11:30

 Wedstrijdprogramma bekerwedstrijden.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
2-9-2018 11:30 Zaanlandia 2 Always Forward 2  4 - 1
9-9-2018 11:30 Westfriezen 2 Zaanlandia 2  3 - 1
16-9-2018 11:30 Zaanlandia 2 SDO 3  

 

Competitie indeling 2018-2019 1e klasse B

Nr Team Voorkeurstijd
- Soest SO 2 11:00
- Sporting 70 2 11:15
- VVIJ 2 11:00
- Magreb '90 2 11:00
- SDZ 2 11:30
- Legmeervogels 2 12:00
- Hooglanderveen 2 11:15
- Abcoude 2 11:30
- RODA 23 2 11:00
- Zeeburgia 2 11:30
- Pancratius 2 11:15
- KFC 2 11:30
- Zaanlandia 2 11:30
- Zwaluwen Utrecht 11 2 11:30

 

Jaarprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
    Pancratius 2 Zaanlandia 2   3 - 0
30-9-2018 11:30 Zaanlandia 2 Soest SO 2  
7-10-2018 12:00 Legmeervogels 2 Zaanlandia 2  
14-10-2018 11:30 Zaanlandia 2 SDZ 2  
21-10-2018 11:30 Zeeburgia 2 Zaanlandia 2  
28-10-2018 11:30 Zaanlandia 2 Abcoude 2  
4-11-2018 11:15 Hooglanderveen 2 Zaanlandia 2  
18-11-2018 11:30 Zaanlandia 2 KFC 2  
25-11-2018 11:30 Zaanlandia 2 RODA 23 2  
2-12-2018 11:15 Sporting 70 2 Zaanlandia 2  
9-12-2018 11:30 Zaanlandia 2 VVIJ 2  
16-12-2018 11:30 Zwaluwen Utrecht 11 2 Zaanlandia 2  
20-1-2019 11:30 Zaanlandia 2 sva Papendorp 2  
27-1-2019 11:30 Zaanlandia 2 Hooglanderveen 2  
3-2-2019 11:30 KFC 2 Zaanlandia 2  
10-2-2019 11:30 Zaanlandia 2 Pancratius 2  
17-2-2019 11:00 Soest SO 2 Zaanlandia 2  
10-3-2019 11:30 Zaanlandia 2 Zeeburgia 2  
17-3-2019 11:30 Abcoude 2 Zaanlandia 2  
24-3-2019 11:00 sva Papendorp 2 Zaanlandia 2  
7-4-2019 11:30 Zaanlandia 2 Zwaluwen Utrecht 11 2  
14-4-2019 11:00 VVIJ 2 Zaanlandia 2  
21-4-2019 11:30 Zaanlandia 2 Sporting 70 2  
12-5-2019 11:00 RODA 23 2 Zaanlandia 2  
19-5-2019 11:30 Zaanlandia 2 Legmeervogels 2  
26-5-2019 11:30 SDZ 2 Zaanlandia 2  
         

 

 

 Seizoen 2018-2019 geen team.

 

 

 

 

 

 

Seizoen 2018-2019 geen team.

 

 

 

 

 

Selectie Zaterdag 1

   Trainer/coach
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter(club)
Faruk Bozkurt Ass-trainer
Russo, Pasquale Ass.-trainer/coach

 

Bekerindeling 2018-2019

Bekerprogramma 2018-2019

Competitie indeling  4e klasse A 2018-2019

Jaarprogramma 2018-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bekerindeling 2018-2019

Nr Team Voorkeurstijd
- ZCFC 6 14:30
- Zaanlandia 2 15:00
- Zwaluwen 30 HCSV 5 12:00
     

Bekerprogramma 2018 -2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
         
8-9-2018 14:30 ZCFC 6 Zaanlandia 2  
15-9-2018 14:00 Zaanlandia 2 Zwaluwen 30 HCSV 5  

Competitie indeling 2018-2019

Nr Team tijd
1 Reiger Boys 6 14:30
2 ADO '20 3 12:45
3 Velsenoord 3 12:30
4 Jong Hercules 5 12:30
5    
6 Castricum 7 14:30
7 Meervogels 31 4 14:45
8 Fortuna Wormerv. 4 14:30
9 Foresters de 4 15:15
10    
11 Zaanlandia 2 15:00
12 Blauw Wit (W) 4 14:30
13 Kwadijk 3 12:00
14 ODIN 59 9 14:30

Jaarprogramma 2018 - 2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
22-9-2018 14:45 Meervogels 31 4 Zaanlandia 2  
29-9-2018 15:00 Zaanlandia 2 Jong Hercules 5  
6-10-2018 14:30 Blauw Wit (W) 4 Zaanlandia 2  
13-10-2018 15:00 Zaanlandia 2 Foresters de 4  
20-10-2018        
27-10-2018 14:30 Zaanlandia 2 Velsenoord 3  
3-11-2018 14:30 ODIN 59 9 Zaanlandia 2  
10-11-2018        
17-11-2018 15:00 Zaanlandia 2 Reiger Boys 6  
24-11-2018 14:00 Zaanlandia 2 Fortuna Wormerv. 4  
1-12-2018 12:45 ADO '20 3 Zaanlandia 2  
8-12-2018        
15-12-2018 15:00 Zaanlandia 2 Kwadijk 3  
19-1-2019 14:30 Castricum 7 Zaanlandia 2  
26-1-2019 15:00 Zaanlandia 2 ODIN 59 9  
2-2-2019 14:30 Reiger Boys 6 Zaanlandia 2  
9-2-2019 15:00 Zaanlandia 2 Meervogels 31 4  
16-2-2019 12:30 Jong Hercules 5 Zaanlandia 2  
23-2-2019        
2-3-2019        
9-3-2019        
16-3-2019 12:30 Velsenoord 3 Zaanlandia 2  
23-3-2019 15:00 Zaanlandia 2 Castricum 7  
30-3-2019        
6-4-2019 12:00 Kwadijk 3 Zaanlandia 2  
13-4-2019        
20-4-2019        
27-4-2019        
4-5-2019        
11-5-2019 14:30 Fortuna Wormerv. 4 Zaanlandia 2  
18-5-2019 15:00 Zaanlandia 2 Blauw Wit (W) 4  
25-5-2019 15:15 Foresters de 4 Zaanlandia 2  
1-6-2019 15:00 Zaanlandia 2 ADO '20 3  
         

 

 

 

 

 



    

 

Bekerindeling 2018-2019

Nr

Team Voorkeurstijd
- OFC 3 14:30
- Zaanlandia 3 15:00
- VVA/Spartaan 7 15:00
- FC Zaandam 4 11:00

Bekerprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
1-9-2018 15:00 VVA/Spartaan 7 Zaanlandia 3  0 - 11
8-9-2018 13:00 Zaanlandia 3 FC Zaandam 4  5 - 3
15-9-2018 14:45 OFC 3 Zaanlandia 3  

Competitie indeling 2018-2019

Nr Team tijd
1 ZCFC 5 12:45
2 Foresters de 3 15:15
3 BOL 5 14:30
4 ZCFC 4 11:00
5 Reiger Boys 5 14:30
6 Flamingo s 64 (de) 2 11:30
7 Fortuna Wormerv. 6 12:30
8 Alcmaria Victrix 3 12:00
9 Zaanlandia 3 15:00
10 IJmuiden 7 12:00
11 …………………  
12 Meervogels 31 3 14:45

Jaarprogramma 2018-2019 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
22-9-2018 15:00 BOL 5 Zaanlandia 3  
29-9-2018 13:00 Zaanlandia 3 Flamingo s 64 (de) 2  
6-10-2018 15:15 Foresters de 3 Zaanlandia 3  
13-10-2018 15:00 Zaanlandia 3 ZCFC 4  
20-10-2018   Zaanlandia 3 vrij  
27-10-2018 12:00 Alcmaria Victrix 3 Zaanlandia 3  
3-11-2018 15:00 Zaanlandia 3 Fortuna Wormerv. 6  
10-11-2018 12:45 ZCFC 5 Zaanlandia 3  
17-11-2018 15:00 Zaanlandia 3 Reiger Boys 5  
24-11-2018 14:45 Meervogels 31 3 Zaanlandia 3  
1-12-2018 12:00 IJmuiden 7 Zaanlandia 3  
8-12-2018   Zaanlandia 3 vrij  
15-12-2018   Zaanlandia 3 ??  
26-1-2019 13:00 Zaanlandia 3 Alcmaria Victrix 3  
2-2-2019 11:30 Flamingo s 64 (de) 2 Zaanlandia 3  
9-2-2019 15:00 Zaanlandia 3 BOL 5  
9-3-2019 15:00 Zaanlandia 3 ZCFC 5  
16-2-2019        
23-2-2019        
2-3-2019        
9-3-2019        
16-3-2019 14:30 Reiger Boys 5 Zaanlandia 3  
23-3-2019 15:00 Zaanlandia 3 Meervogels 31 3  
30-3-2019        
6-4-2019 15:00 Zaanlandia 3 IJmuiden 7  
13-4-2019        
20-4-2019        
11-5-2019 12:30 Fortuna Wormerv. 6 Zaanlandia 3  
27-4-2019        
4-5-2019        
11-5-2019        
18-5-2019 15:00 Zaanlandia 3 Foresters de 3  
25-5-2019 11:00 ZCFC 4 Zaanlandia 3  
         

Bekerindeling 2018-2019 

Nr Team Voorkeurstijd
- ZCFC 4 11:00
- Purmerend 2 14:30
- Medemblik 4 14:30
- Zaanlandia 4 13:00

Bekerprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
1-9-2018 11:00 ZCFC 4 Zaanlandia 4  1 - 3
8-9-2018 15:00 Zaanlandia 4 Medemblik 4  3 - 4
15-9-2018 14:30 Purmerend 2 Zaanlandia 4  

Competitie indeling 2018-2019

Nr Team tijd
1 Fortuna Wormerv. 5 12:30
2 OFC 3 14:30
3 RAP 14 14:30
4 Ilpendam 3 12:00
5 RCZ 2 15:00
6 ZCFC 6 14:30
7 Zaanlandia 4 13:00
8 FC Zaandam 5 15:00
9 Westzaan 2 13:00
10 TOB 4 11:30
11 Zaandijk 3 14:30
12 ZCFC 7 11:00

Teammanagers: Jeffery Beets en Joost Wierdsema.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
22-9-2018 14:30 ZCFC 6 Zaanlandia 4  
29-9-2018 15:00 Zaanlandia 4 OFC 3  
6-10-2018 14:30 Zaandijk 3 Zaanlandia 4  
13-10-2018 13:00 Zaanlandia 4 FC Zaandam 5  
20-10-2018        
27-10-2018 12:15 Zaanlandia 4 TOB 4  
3-11-2018 13:00 Westzaan 2 Zaanlandia 4  
10-11-2018 15:00 RCZ 2 Zaanlandia 4  
17-11-2018 13:00 Zaanlandia 4 Ilpendam 3  
24-11-2018 12:30 RAP 14 Zaanlandia 4  
1-12-2018 12:30 Zaanlandia 4 Fortuna Wormerv. 5  
8-12-2018 11:00 ZCFC 7 Zaanlandia 4  
15-12-2018        
26-1-2019 11:30 TOB 4 Zaanlandia 4  
2-2-2019 14:30 OFC 3 Zaanlandia 4  
9-2-2019 13:00 Zaanlandia 4 ZCFC 6  
16-2-2019        
23-2-2019        
2-3-2019        
9-3-2019 13:00 Zaanlandia 4 RCZ 2  
16-3-2019 12:00 Ilpendam 3 Zaanlandia 4  
23-3-2019 13:00 Zaanlandia 4 RAP 14  
30-3-2019        
6-4-2019 12:30 Fortuna Wormerv. 5 Zaanlandia 4  
13-4-2019 13:00 Zaanlandia 4 ZCFC 7  
20-4-2019        
27-4-2019        
4-5-2019        
11-5-2019 13:00 Zaanlandia 4 Westzaan 2  
18-5-2019 13:00 Zaanlandia 4 Zaandijk 3  
25-5-2019 15:00 FC Zaandam 5 Zaanlandia 4  


Teammanager: Peter Zaaijer.

Beker indeling 2018-2019

Nr Team Voorkeurstijd
- Blauw Wit (W) 4 14:30
- ZCFC 7 11:00
- Zouaven De 2 14:45
- Zaanlandia 5 13:00

Beker programma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam uitslag
1-9-2018 13:00 Zaanlandia 5 ZCFC 7  8 - 2
8-9-2018 14:45 Zouaven De 2 Zaanlandia 5  1 - 7
15-9-2018 13:00 Zaanlandia 5 Blauw Wit (W) 4  

Competitie indeling 2018-2019 

Nr Team tijd
1 Kwadijk 2 12:00
2 Fortuna Wormerv. 3 16:30
3 Purmerend 2 14:30
4 ZOB 6 16:00
5 Volendam (rkav) 7 14:30
6 Zaandijk 4 14:30
7 Jisp 2 14:00
8 De Wherevogels 3 14:00
9 Zaanlandia 5 13:00
10 Volendam (rkav) 8 14:30
11 FC Zaandam 4 11:00
12 OFC 2 14:30

Jaarprogramma 2018-2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Uitslag
22-9-2018   Zaanlandia 5 vrij  
29-9-2018 13:00 Zaanlandia 5 Zaandijk 4  
6-10-2018 16:30 Fortuna Wormerv. 3 Zaanlandia 5  
13-10-2018 13:00 Zaanlandia 5 ZOB 6  
27-10-2018 14:00 De Wherevogels 3 Zaanlandia 5  
3-11-2018 13:00 Zaanlandia 5 Jisp 2  
10-11-2018 12:00 Kwadijk 2 Zaanlandia 5  
17-11-2018 13:00 Zaanlandia 5 Volendam (rkav) 7  
24-11-2018 14:30 OFC 2 Zaanlandia 5  
1-12-2018 14:30 Volendam (rkav) 8 Zaanlandia 5  
8-12-2018 13:00 Zaanlandia 5 FC Zaandam 4  
15-12-2018 14:30 Purmerend 2 Zaanlandia 5  
26-1-2019 13:00 Zaanlandia 5 De Wherevogels 3  
2-2-2019 14:30 Zaandijk 4 Zaanlandia 5  
9-2-2019 13:00 Zaanlandia 5 Purmerend 2  
16-2-2019        
23-2-2019        
2-3-2019        
9-3-2019 13:00 Zaanlandia 5 Kwadijk 2  
16-3-2019 14:30 Volendam (rkav) 7 Zaanlandia 5  
23-3-2019 13:00 Zaanlandia 5 OFC 2  
30-3-2019        
6-4-2019 13:00 Zaanlandia 5 Volendam (rkav) 8  
13-4-2019 11:00 FC Zaandam 4 Zaanlandia 5  
20-4-2019        
27-4-2019        
4-5-2019        
11-5-2019 14:00 Jisp 2 Zaanlandia 5  
18-5-2019 13:00 Zaanlandia 5 Fortuna Wormerv. 3  
25-5-2019 16:00 ZOB 6 Zaanlandia 5  
         

 

 

 

Zaanlandia Vrouwen zoekt aanvulling

 

Bij Zaanlandia hebben we al heel wat jaren een Damesafdeling waar met wisselend succes zeer enthousiast gevoetbald wordt. Helaas lijkt in de Zaanstreek de interesse onder meiden en vrouwen voor voetbal af te nemen. Daardoor is ook ons ledental teruggelopen. Wij zijn dus op zoek naar aanvulling voor ons Vrouwenelftal zodat we ook de komende jaren dames op de velden van Zaanlandia kunnen laten voetballen. Onze wedstrijden worden op zondag gespeeld en we trainen op donderdagavond. Iedereen vanaf 15 jaar is welkom.

 

BEN JIJ OF KEN JIJ DIE ENTHOUSIASTE DAME DIE ONS KOMT VERSTERKEN?


Neem dan contact op met Marjan Schoon (0630381808) of stuur een mail naar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Vrouwen 1 2016

We hebben nu voor het 3e jaar achter elkaar een samenwerking tussen de vrouwen van Zaanlandia en Hellas Sport Combinatie waardoor beide verenigingen nog steeds een damesafdeling hebben. Dit bevalt uitstekend. We trainen op het complex van Hellas en spelen zondags bij Zaanlandia. We zijn begonnen met 2 elftallen maar helaas is dat dit jaar 1 elftal geworden; het vrouwen 2 team. Nieuwe leden zijn altijd welkom. We spelen in de 5e klasse waar we bovenin meedraaien.

We zitten nu op de helft van onze competitie. Van de 13 tot nu gespeelde wedstrijden hebben we er 8 gewonnen, 1 gelijk gespeeld en 4 verloren.

Sinds dit seizoen hebben we uitzendbureau Multicraft bereid gevonden om ons te sponsoren met trainingspakken voor de speelsters en jassen voor de vlagger en de coach waarvoor wij ze enorm dankbaar zijn.

Voorste rij van links naar rechts: Denice, Monique, Melissa, Noel, Jeanine, Renee, Denise.
Achterste rij van links naar rechts: grensrechter Hans van Marle, Carolien, Nastasja, Lisa, Judith, Iris, Annemiek, Simone, leidster Marjan Schoon.

Afwezig: Myrna, Tessa en Cleo.

1 vrouwen

 

 


Contact: zaanlandia.dames@gmail.com

 

Beste Mini's

Trainingen voor mini's weer van start.

Voor kinderen die in 2012 en 2013 zijn geboren, bestaat weer de mogelijkheid om bij Zaanlandia te komen trainen en zo kennis te maken met de voetbalsport.

Met ingang van zaterdag 22 september zijn er, elke zaterdag, weer trainingen van 09.45- tot 10.45 uur op ons kleine kunstgrasveld (vanaf de ingang gezien, links achterin)

U kunt gewoon naar de training komen met uw kind. U hoeft zich niet van te voren aan te melden. Uw kind wordt ook nog geen lid van de club.

Op het veld kunt u zich melden bij trainer Rob Benjamin met zijn assistent(en).

Is het helemaal gratis? Nee. U betaalt wel een klein bedrag om de kosten te dekken. U kunt strippenkaarten kopen. Indien u een strippenkaart koopt voor 5 trainingen, kost dat 7 euro. Als u 2 strippenkaarten (dus voor 10 trainingen) koopt, is dat 12 euro. Bij de trainer kunt u die strippenkaarten kopen. Graag gepast betalen (pinnen is niet mogelijk)

Sportieve kleding is gewenst (naar eigen keuze) U kunt al voetbalschoenen aanschaffen, maar bij grote twijfel of uw kind het gaat volhouden, zijn gewone sportschoenen ook voldoende.

Veel plezier bij de trainingen van Zaanlandia

 

 Foto minis1e wedstrijd minis

      

Hier komt de informatie over de Zaanlandia Toppers te staan, zodra we met een mini team beginnen!

1   Toppers
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
     
  Trainer  
   Rob Benjamin
     
  Leider  
  Volgt  
     
  Trainingstijd
  Volgt
   
Zaanlandia JO15-1 en 2  
Abdifetah Sharmarke
Arancibia Araos Juhfaili Nicolai
Bentsil Narbo
Blees Mike
Boujif Imran
Bouwer Jort
Dawlah Bashar
Dekker Mitchell
Ekker Tiago 
Foks    Justin 
Gambier Djarno
Geugjes Mats
Hopman Jaycey
Horsford    William 
Houten, van  k Siep 
Kocak Berat
Kocak    Furkan
Koopman Nico
Korver  k Alex
Landsaat Sam
Laport Milo
Loonen Yanick
Luckfiel   k Daan
Ndenzako Kenny
Rahimi Zakir
Ramabaja Gimi
Schmidt Bas
Slot van 't Indiana
Someren, van Mees
Touri Mohammed
Wals Rijan
Wals Dave
Wasiti Rayan
Zaanlandia JO15-1 en 2  
Abdifetah Sharmarke
Arancibia Araos Juhfaili Nicolai
Bentsil Narbo
Blees Mike
Boujif Imran
Bouwer Jort
Dawlah Bashar
Dekker Mitchell
Ekker Tiago 
Foks    Justin 
Gambier Djarno
Geugjes Mats
Hopman Jaycey
Horsford    William 
Houten, van  k Siep 
Kocak Berat
Kocak    Furkan
Koopman Nico
Korver  k Alex
Landsaat Sam
Laport Milo
Loonen Yanick
Luckfiel   k Daan
Ndenzako Kenny
Rahimi Zakir
Ramabaja Gimi
Schmidt Bas
Slot van 't Indiana
Someren, van Mees
Touri Mohammed
Wals Rijan
Wals Dave
Wasiti Rayan
1  Hein Blommers JO14 2.a
2  Stijn de Boer
3  Keanu Boot
4  Owen Bultstra
5  Berend Driessen
6  Oscar Husslage
7  Guy van Rijn
8  Teun Kortstee
9  Sanne Kosterink
10  Pitou Ludding
11  Isa Raaijmakers
12  Tijmen Vos
13  Matthew Siffels
14  Jort Bouwer
15  Ayman Sungurungu
Trainer
Naomi Lattig (06-23416236)
Leiders
Dhr Bakker (06-22523914) en Vos (06-53200516)
Trainingstijden
Dinsdag 18:45 - 20:00 uur
Vrijdag 17:30 - 18:45 uur
Zaanlandia JO14-1 en 2  
Amestoun Nidal
Andrade Diego
Asenov Sedat
Brouwer ,de Frank
Bruin de Patrick
Bruin de Mickael
Clerc Niels
Dekker Sam
Ersoy Huseyin
Essabaa Marwan
Fraenk    Kenneth 
Ghzawi  Hamza 
Hardenberg Devayran
Horsford Walter 
Jongejans Daniël
Nait Rrami Marouane
Niemel Kenzo
Oulad Youssef   Malek 
Ozgun Eray
Panka Deshaun
Rijn, van  K Luc
Sarac Mustafa
Sluis Lars
Verhoeks Dylano
Vermaas Shawn
Walczak   Dennis
Ware Rojeano
Wierdsma Maddy  (M)
Wijnen, van  Jay
Zaanlandia JO14-1 en 2  
Amestoun Nidal
Andrade Diego
Asenov Sedat
Brouwer ,de Frank
Bruin de Patrick
Bruin de Mickael
Clerc Niels
Dekker Sam
Ersoy Huseyin
Essabaa Marwan
Fraenk    Kenneth 
Ghzawi  Hamza 
Hardenberg Devayran
Horsford Walter 
Jongejans Daniël
Nait Rrami Marouane
Niemel Kenzo
Oulad Youssef   Malek 
Ozgun Eray
Panka Deshaun
Rijn, van  K Luc
Sarac Mustafa
Sluis Lars
Verhoeks Dylano
Vermaas Shawn
Walczak   Dennis
Ware Rojeano
Wierdsma Maddy  (M)
Wijnen, van  Jay
Zaanlandia9-1  O1    
Abbenhues, Ruben Teamspeler  
Abdulle, Ali Ahmed Teamspeler  
Arendse, Sander Teamspeler  
Boer, Rik de Teamspeler  
Gobels, Lars Teamspeler  
Haarbrink, Lars Teamspeler  
Hoquee, Percy Samuel Teamspeler  
Lohn, Tommy Teamspeler  
Meijer, Cas Teamspeler  
Middel, Arsenio Teamspeler  
Milanovic, Denis Teamspeler  
Peters, Christiano Teamspeler  
Steunebrink, Damian Teamspeler  
Uslu, Mehmet Teamspeler  
Waterval, Dyon Teamspeler  
Zwart, Noah Teamspeler  
     
Volkers, Harry Technische staf Hoofdcoach
Zwart, M. Technische staf Assistent-scheidsrechter
Zwart, M. Overige staf Teammanager

Trainingstijden: Dinsdag     18:30 - 20:00

                       Donderdag 18:30 - 20:00

 

 

 

 

 

 

Zaanlandia JO19-2    
Batelaan, Jiri Teamspeler  
Etman, Jay Teamspeler  
Geenen, Pim Teamspeler  
Ginkel, Boris van Teamspeler  
Kalbfleisch, Onno Teamspeler  
Kortstee, Hidde Teamspeler  
Kroeze, Dion Teamspeler  
Kruijt, Simon Teamspeler  
Laan, Mike v.d. Teamspeler  
Schilder, Bob Teamspeler  
Smit, Rutger Teamspeler  
Stevens, Max Teamspeler  
Wiersma, Niels Teamspeler  
     
Gaast, Ger van der Overige staf Teammanager
     

Trainingstijden: Dinsdag     18:30 - 20:00

                       Donderdag 18:30 - 20:00

Trainer: Andre vd Laan

 

Zaanlandia JO17-1    
Asenov, Asan Teamspeler  
Compier, Kaylin Teamspeler  
Cosar, Baris Teamspeler  
Dugan, Batuhan  Teamspeler  
Heilbron, Dylermo Teamspeler  
Karaca, Furkan Teamspeler  
Knibbe, Aron Teamspeler  
Luckfiel, Tom Teamspeler  
Ouazane, Faissal Teamspeler  
Schmidt, Max Teamspeler  
Slikker, Rafael Teamspeler  
Smit, Thomas Teamspeler  
Stolk, Calvin Teamspeler  
Topcu, Riza Enes Teamspeler  
Tuncer, Berkay Teamspeler  
Vranken, Wesley Teamspeler  
Wageningen, Bink van Teamspeler  
Wijnen, Nick van Teamspeler  
     
Genissen, Rienus Technische staf Hoofdcoach
Gaast, Ger van der Overige staf Teammanager

Trainingstijden: Maandag    18:30 - 20:00

                       Woensdag   20:00 - .......

Trainer: Rienus Genissen

 

 

Zaanlandia JO17-2 sel.  
Abdifetah Mohamed
Acar   Mahmut
Asenov Asan
Ates Ahmet
Avderen Beytullah
Castricum Lars
Castricum Twan
Compier Kaylin
Cosar  Baris
Dugan   Batuhan
Heilbron Dylermo
Jong, de    Joost
Karaca   Furkan
Knibbe Aron
Laport Revi
Luckfiel Tom
Luiken  (K) Jack
Ouazane Faissal
Polat Berkay
Ramabaja Drini
Schmidt Max
Slikker  (K) Rafael
Smit Thomas
Stolk Calvin
Topcu Riza Enes
Trigt, van  Rosario
Vranken Wesley
Wageningen, van Bink
Wijnen, van Nick
Yuksel Talha

 

Zaanlandia JO17-3  
Amsterdam, van  Lucas
Beekman Sebas
Bohm Lorenzo
Broek Jens
Brom, van den  Roos  (M)
Castricum Nils
Duman Berke
Elbazi Anwar
Haarbrink Sven
Hubert  (k)Hubert  (k) Jordy 
Kok Samuel
Nieto Camilo
Roos Neal
Siemons Jeremy 
Türkmen Mikail
Wattimena Bharinjo

 

Zaanlandia JO17-4  
Afata Wanzambi  Nissi
Albaaz   Derar
Ansah Lord
Bouwer Jort
Burke Brandon
Glunder Noah
Groenland Fedja
Halderen, van Nick
Jager, de Bas
Koca Haci
Koksal Onur 
Kortstee Teun Siebe
Riki Joel
Rillen Jayden
Siffels  (k)Siffels  (k) Matthew
Sungurungu Ayman 
Ulusoy Ahmet Enes
Uzunoglu Berke
Warnaar Dylan
Zaham Marcus
1  Mohamed Abdifetah JO16 1.17
2  Emmanuel Adjei
3  Derar Albaaz
4  Ahmet Ates
5  Beytullah Avderen
6  Brandon Burke
7  Haci Koca
8  Onur Koksal
9  Revi Laport
10  Jelle Oostendorp
11  Drini Ramabaja
12  Jayden Rillen
13  Jesper Stuifzand
14  Jeremy Siemons
15  Rosario van Trigt
 16  Levi Wiersma (k)
             
  Trainers          
  Arno den Boer (06-24843307) & Melvin Blaich
   
  Leiders
  Marc Siemons & Mila Ramabaja
               
  Trainingstijden          
  Maandag 19:15 - 20:30 uur      
  Vrijdag 18:45 - 20:00 uur    
           
           
           
           
1  Lord Ansah O16 1
2  Sebas Beekman
3  Jens Broek
4  Roos van den Brom
5  Fedja Groenland
6  Nick van Halderen
7  Bas de Jager
8  Samuel Kok
9  Gezim Ramabaja
10  Joel Riki
11  Dylan Warnaar (k)
12  Ahmet Enes Ulusoy
13  Marcus Zaham
   
   
             
  Trainers          
  Arno den Boer (06-24843307) & Melvin Blaich
   
  Leiders
  volgt
               
  Trainingstijden          
  Maandag 19:15 - 20:30 uur      
  Vrijdag 18:45 - 20:00 uur    
           
           
           
           
Zaanlandia JO13-1 en 2  
Althuis Reitse
Ansah Everlasting
Bakim Barkin
Debiasi Jadey
Dekker Tyron
Dogan Veysel
Duurhout Jamie 
Ergul Eren
Ergun Cinar 
Gaarlandt Quint 
Guis Quran (Paddy)
Halen, van Gerremaino
Hoquee Quincy 
Klitsie Marijn
Knoll Anthony Odaro
Konjanan Levi
Nugteren van Melle (m)
Ozbek Mehmet
Poelgeest van Berkant
Rillen Ace
Slikker Manuel
Soussi Damin
Sprokholt Tyamo
Steevensz (k) Silver
Topkaya Koray
Turkmen Raif
Yvel Jayden
Zaanlandia JO13-1 en 2  
Althuis Reitse
Ansah Everlasting
Bakim Barkin
Debiasi Jadey
Dekker Tyron
Dogan Veysel
Duurhout Jamie 
Ergul Eren
Ergun Cinar 
Gaarlandt Quint 
Guis Quran (Paddy)
Halen, van Gerremaino
Hoquee Quincy 
Klitsie Marijn
Knoll Anthony Odaro
Konjanan Levi
Nugteren van Melle (m)
Ozbek Mehmet
Poelgeest van Berkant
Rillen Ace
Slikker Manuel
Soussi Damin
Sprokholt Tyamo
Steevensz (k) Silver
Topkaya Koray
Turkmen Raif
Yvel Jayden
Zaanlandia JO13-2007-1 (o12)  
Aroboinosen Israel
Dijkman  Stefan
Eser Musab
Ivankovic Milenko
Jansen Eusebio
jonkmans Kees
Koc  Koc  Koc   Ensar
Koper Kenji 
Maftouhi el Mustafa
Monteiro   (k)Monteiro   (k)Monteiro   (k) Evander  
Oostenbrugge, van  Tom
Timmerman  Baily
Touri Moustafa
Zaanlandia JO12-1 en 2  
Ahmad Hamza
Arkel, van Wessel
Ates Berat
Boon Marc
Demirel Enes
El Khammal Bilal
Foederer Luca
Habbout Abdullah
Kantar Berkin
Klingers Rutger
Koopman Stijn
Kuyucu  (k)Kuyucu  (k) Eren
Lin  (m)Lin  (m) Jeamin
Moulana Mohamed
Mulligen , van  Tijmen 
Rusniadi Dante
Sener Akin
Son, van Yayhya
Sumter Valerio
Thayarooban  Darven
Yilmaz Kemal
Zaanlandia JO12-1 en 2  
Ahmad Hamza
Arkel, van Wessel
Ates Berat
Boon Marc
Demirel Enes
El Khammal Bilal
Foederer Luca
Habbout Abdullah
Kantar Berkin
Klingers Rutger
Koopman Stijn
Kuyucu  (k)Kuyucu  (k) Eren
Lin  (m)Lin  (m) Jeamin
Moulana Mohamed
Mulligen , van  Tijmen 
Rusniadi Dante
Sener Akin
Son, van Yayhya
Sumter Valerio
Thayarooban  Darven
Yilmaz Kemal
Zaanlandia JO11-1 en 2  
Anyanwu Ephraim
Böhm  (k)Böhm  (k)Böhm  (k) Mauro
El Adak Amin
Gronostay Aram
Gunel Kerem Jusuf
Heertum Tobias
Karatepe Bakihan
Lahrech Mohammed
Makaai Jethro
Nijmeh  (k)Nijmeh  (k)Nijmeh  (k) Majd
Öksüz Arda
Oztardes Burak
Pilai Olin
Ribeiro  Ivan
Saraq Mikail
Sint Jayden 
Slinger Dylan
Tjon-Affo Onno 
Vorswijk Emilliano
Vorswijk Rhafano
Zaanlandia JO11-1 en 2  
Anyanwu Ephraim
Böhm  (k)Böhm  (k)Böhm  (k) Mauro
El Adak Amin
Gronostay Aram
Gunel Kerem Jusuf
Heertum Tobias
Karatepe Bakihan
Lahrech Mohammed
Makaai Jethro
Nijmeh  (k)Nijmeh  (k)Nijmeh  (k) Majd
Öksüz Arda
Oztardes Burak
Pilai Olin
Ribeiro  Ivan
Saraq Mikail
Sint Jayden 
Slinger Dylan
Tjon-Affo Onno 
Vorswijk Emilliano
Vorswijk Rhafano
Zaanlandia JO11-3   
Al Khatibe Abdul
Cramer Jaïro  
Dahmoush Alsalameh Mohamed
Goemans Jelle  DispJelle  Disp
Houthuizen Filip
Messaoudi Yousri
Uslupehlivan Nuri
Zaanlandia JO11-4  
Apostu Maxim
Berg, van den Bram
Berrenstein   Tyrone
Ligtvoet Finn Ivo
Nijmeh Ward
Oujjit    Ayoub
Ozkan Osman
Sakalli   Muhammed Salim
Zarehun Yabsira
Zaanlandia JO10-1 en 2  
Bakkali   Ashraf
Bayram Tugra
Beekman Maes
Berntsen Daniel
Calik  Berkcan
Gennissen Djoy
Heemskerk van Tristan
Ibrahim Jodi
Ivankovic Antonio
Mante Emanuel
Moumni Chadi
Nugteren, van Leko
Oehlers Yahir
Ouarhis Imram
Saban Ufuk
Wester Julian dispJulian disp
Zaanlandia JO10-1 en 2  
Bakkali   Ashraf
Bayram Tugra
Beekman Maes
Berntsen Daniel
Calik  Berkcan
Gennissen Djoy
Heemskerk van Tristan
Ibrahim Jodi
Ivankovic Antonio
Mante Emanuel
Moumni Chadi
Nugteren, van Leko
Oehlers Yahir
Ouarhis Imram
Saban Ufuk
Wester Julian dispJulian disp
Zaanlandia JO10-3 en 4  
Aydin   Kaan
Bekebrede Jarne
Ben, van der Beau
Clerc Finn
Ekker Rafael
El Allaii Ilyas
Gijssen Luc
Kuijs  (disp)Kuijs  (disp) Thijn
Laport Fink
Nek, van   Jacob
Oom Erik
aanvulling volgt
Zaanlandia JO10-3 en 4  
Aydin   Kaan
Bekebrede Jarne
Ben, van der Beau
Clerc Finn
Ekker Rafael
El Allaii Ilyas
Gijssen Luc
Kuijs  (disp)Kuijs  (disp) Thijn
Laport Fink
Nek, van   Jacob
Oom Erik
aanvulling volgt
1 Mahir Abzik o10 5
2 Maxim Apostu
3 Bram van den Berg
4 Finn Ivo Ligtvoet
5 Anass Oijjit
6 Osman Ozkan
7 Yabsira Zarehun
8 Ward Nijmeh
   
   
  Trainers        
  Michel Prins (06-87207711), Rinze Vonk & Noah Zwart
   
  Leider
  Dhr Van den Berg (06-23967067)
   
  Trainingstijden        
  Maandag 16:30 - 17:30 uur      
  Woensdag 16:30 - 17:30 uur      
         
         
Zaanlandia JO9-1 en 2  
Jansen Benjamin
Liklikwatil Levi
Ouarhis Marouan
Ouzzine Ayman
Vries de Jalmer
Westervoort, van Hidde (k)
El Malki Mohamed
Ibrahim Yusuf
Zaanlandia JO9-3   
Acharija Rohan
Arik Levent
Arik Devond
Baddih Faicel
Reemnet Keanan
   
1 Arda Akturk o9 4
2 Jarne Bekebrede
3 Berhan Bogan
4 Finn Clerc
5 Luc Gijssen
6 Galil Ibrahim
7 Jodi Ibrahim
8 Thijn Kuijs
9 Jacob van Nek
10 Ayoub Oujjit
   
  Trainers        
  Jeroen van Heemskerk (06-28228204), Denis Milanovic & Damian Steunebrink
   
  Leider
  Yvo Gijssen (06-46503659)
             
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:30 - 18:30 uur      
         
     
1 Mert Akdas o8 1
2 Hugo William Druijf
3 Ilias Jikki
4 Benjamin Jansen
5 Levi Liklikwatil
6 Sebastiaan Veenman
7 Moussa Naji
8 Ayman Ouzzine
           
  Trainers        
  Gerrit de Louw (06-15657870), Robert Bohan en Damian Steunenbrink
   
  Leider
  Eusebio Jansen (06-43998011)
             
  Trainingstijden        
  Woensdag 16:15 - 17:15 uur      
         
     
     
     
Zaanlandia JO8-1 en 2  
Acharija Roshan
Akdas Mert
Ali Oren
Demir Kayra
Eindhoven, van Tristan
Fortes Ziggy
G.C.    James
Hartman Daniel
Ilguy Berke
Maazouze Safouane
Machgielsen Sam
Rodriques vd Moolen Ricardo
Windzak Jimar
aanvulling volgt  
1 Levent Arik o8 3
2 Devond Arik
3 Roham Acharya
4 Faisal Baddih
5 Omar Chhiti
6 Berat Can Itak
7 Keanan Reemnet
   
           
  Trainers        
  Gerrit de Louw (06-15657870), Robert Bohan en Damian Steunenbrink
   
  Leider
  Volgt zo spoedig mogelijk. Wie van de ouders pakt dit op?
             
  Trainingstijden        
  Woensdag 16:15 - 17:15 uur