Zaterdag 27 mei gaan wij met de O13-1 t/m O13-6 naar het toernooi bij sv Diemen. 
Hieronder allerlei informatie over dit toernooi:



Adres SV Diemen
Sportlaan 13
1111 PX Diemen


Vertrektijden
Zaanlandia O13-3, O13-4 en O13-5 vertrekken om 07:30 uur
Zaanlandia O13-2 en O13-6 vertrekken om 10:30 uur
Zaanlandia O13-1 vertrekt om 13:30 uur

Zaanlandia O13-4 let op:
Jullie spelen op het toernooi als Zaanlandia O12-1


Prijsuitreiking
De prijsuitreiking voor de O13-3, O13-4 en O13-5 vindt plaats rond 12:30 uur (penaltybokaal 11:30 uur)
De prijsuitreiking voor de O13-2 en O13-6 vindt plaats rond 15:45 uur (penaltybokaal 15:00 uur)
De prijsuitreiking voor de O13-1 vindt plaats rond 18:20 uur (penaltybokaal 17:50 uur)


Programmaboekje
Het programmaboekje wordt pas uitgedeeld bij het aanmelden op het toernooi


Veel plezier!

 

Zondag 28 mei gaan wij met de O15-2, O15-3, O15-4 en O14-2 naar het toernooi bij sv Diemen. 
Hieronder allerlei informatie over dit toernooi:



Adres SV Diemen
Sportlaan 13
1111 PX Diemen


Vertrektijden
Zaanlandia O15-2 en O14-2 vertrekken om 9:00 uur
Zaanlandia O15-3 en O15-4 vertrekken om 13:00 uur

Zaanlandia O14-2 let op:
Jullie spelen op het toernooi als Zaanlandia O15-6


Prijsuitreiking
De prijsuitreiking voor de O15-2 en O14-2 vindt plaats rond 14:15 uur (penaltybokaal 13:30 uur)
De prijsuitreiking voor de O15-3 en O15-4 vindt plaats rond 18:00 uur (penaltybokaal 17:35 uur)


Programmaboekje
Het programmaboekje wordt pas uitgedeeld bij het aanmelden op het toernooi


Veel plezier!

 

Zondag 28 mei gaan wij met de O15-5 en de O14-1 naar het toernooi bij RCZ. 
Hieronder allerlei informatie over dit toernooi:



Adres RCZ
Doctor H.G. Scholtenstraat 20
1508 EB Zaandam


Vertrektijden
Alle teams verzamelen om 11:30 uur bij Zaanlandia of om 11:45 uur bij RCZ


Prijsuitreiking
De prijsuitreiking vindt plaats rond 17:00 uur


Programmaboekje
Meer informatie over het toernooi is te vinden in het programmaboekje.
Om het boekje te bekijken klik: hier!


Veel plezier!



Zaterdag 27 mei gaan wij met de O11-3, O10-1, O10-2 en de Toppers naar het toernooi bij Legmeervogels. Hieronder allerlei informatie over dit toernooi:


Adres Legmeervogels
Randhoornweg 100
1422 NE  Uithoorn


Vertrektijden
Alle teams verzamelen om 13:00 uur bij Zaanlandia


Zaanlandia Toppers
Let op:
Jullie spelen dit toernooi als Zaanlandia O7-1


Prijsuitreiking

De prijsuitreiking vindt plaats rond 17:30 uur


Programmaboekje
Meer informatie over het toernooi is te vinden in het programmaboekje.
Om het boekje te bekijken klik: hier!


Veel plezier!



Zaterdag 27 mei gaan wij met de O9-2, O9-3, O9-4, O9-5, O9-7, O9-8 en O9-9 naar het toernooi bij Amstelveen Heemraad. Hieronder allerlei informatie over dit toernooi:


Adres Amstelveen Heemraad
Sportlaan 33
1185 TB Amstelveen


Vertrektijden
Alle teams verzamelen om 07:45 uur bij Zaanlandia


Prijsuitreiking
De prijsuitreiking vindt plaats rond 11:30 uur


Penalty bokaal
Om 11:00 uur wordt het toernooi afgesloten met de strijdt om de penaltybokaal.
Elk team moet bij de start van het toernooi zijn beste penaltydeelnemer doorgeven.
Deze neemt namens zijn/haar team deel aan deze competitie.


Programmaboekje
Meer informatie over het toernooi is te vinden in het programmaboekje.
Om het boekje te bekijken klik: hier!


Veel plezier!


Afbeeldingsresultaat voor amstelveen heemraad logo

Uitnodigingen en vragen kunnen worden gestuurd naar: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

April 2017

    Datum          Locatie         Deelnemende Zaanlandia teams                  Meer info?
15 april FC VVC      O9-1, O9-2, O9-3, O9-4, O9-5, O9-6, O9-7, O9-8, O9-9, Toppers Klik hier
15 april FC VVC      O13-1, O13-2, O13-3, O13-4, O13-5, O11-1 Klik hier
16 april FC VVC      O15-1, O15-2, O15-3, O15-4, O14-1, O14-2 Klik hier
17 april FC VVC      O11-2, O11-3, O11-4, O10-1, O10-2, O10-3 Klik hier


Mei 2017

    Datum          Locatie         Deelnemende Zaanlandia teams                 Meer info?
13 mei Spirit'30      O11-1, O10-1, O9-1, O9-6 Via Michel
20 mei Zaanlandia      O9-1, O9-2, O9-3, O9-4, O9-5, O9-6, O9-7, O9-8, O9-9, Toppers Al geweest
20 mei Zaanlandia      O11-2, O11-3, O11-4, O10-1, O10-2, O10-3 Al geweest
20 mei BWO (NK)      O15-1 Via Ger
21 mei Zaanlandia      O13-1, O13-2, O13-3, O13-4, O13-5, O13-6, O11-1 Klik hier
25 - 27 mei Oss      O11-1 Via Wilco
27 mei Amstelveen H.      O9-2, O9-3, O9-4, O9-5, O9-7, O9-8, O9-9 Klik hier
27 mei Legmeervogels      O11-3, O10-1, O10-2 en de Zaanlandia Toppers Klik hier
27 mei sv Diemen      O13-1, O13-2, O13-3, O13-4, O13-5, O13-6 Klik hier
28 mei sv Diemen      O15-2, O15-3, O15-4, O14-2 Klik hier
28 mei RCZ      O15-5, O14-1 Klik hier


 Juni 2017

    Datum            Locatie         Deelnemende Zaanlandia teams                Meer info?
02 - 06 juni   Arnhem      O15-2, O14-1 Via Dave S.
10 juni Zaanlandia*      O9-1, O9-2, O9-3, O9-4, O9-5, O9-6, O9-7, O9-8, O9-9 Klik hier
10 juni Zaanlandia*      O11-1, O11-2, O11-3, O11-4, O10-1, O10-2, O10-3 Klik hier
10 juni Zaanlandia*      O13-1, O13-2, O13-3, O13-4, O13-5, O13-6 Klik hier

*Op zaterdag 10 juni wordt de Peter Buter Sportdag bij Zaanlandia weer in ere hersteld.
Hier wordt de sportman (of sportvrouw!) van het jaar in elke leeftijdscategorie bekend.
Tijdens deze dag zullen er allerlei (voetbal)spellen op het programma staan om te kijken wie de beste is!