Zondag 30 april jl. is ons 2e zondag elftal kampioen geworden van de 3e klasse C.!(West 1)

Spelers en begeleiding van harte gefeliciteerd met dit behaalde resultaat.!! Grote Klasse.

Zaanlandia 2 kampioen 2016 17

Kampioens medaille

Nat Pak Harry Volkers

OSV 2 Zaanlandia 2 2   1
Zaanlandia 2 Hercules Zaandam sc 2 5   0
Buitenveldert 2 Zaanlandia 2 2   3
Zaanlandia 2 Assendelft 2 3   2
KFC 3 Zaanlandia 2 0   1
Zaanlandia 2 Wherevogels De 2 4   0
Meteoor 2 Zaanlandia 2 2   3
Zaanlandia 2 Swift 2 2   0
Volendam (rkav) 2 Zaanlandia 2 8   2
Zaanlandia 2 IVV 2 2   1
Zaanlandia 2 OSV 2 6   1
Hercules Zaandam sc 2 Zaanlandia 2 0   2
Assendelft 2 Zaanlandia 2 1   1
Zaanlandia 2 Buitenveldert 2 2   1
Wherevogels De 2 Zaanlandia 2 1   0
Zaanlandia 2 KFC 3 2   1
Swift 2 Zaanlandia 2 1   4
Zaanlandia 2 Meteoor 2 3   1
IVV 2 Zaanlandia 2 1   4
Zaanlandia 2 Volendam (rkav) 2 4   1

 

 Bekerindeling 2016-2017

datum tijd Thuis team Uit team Bondsofficials
Zaanlandia 2 Grasshoppers 2  1 -  0
Zaanlandia 2 SV Spartanen 2  2 - 4
Zilvermeeuwen 2 Zaanlandia 2  vervallen

Zaanlandia 2  3e Klasse C 2016/2017    Zie ook voetbal.nl !!! 

Voorlopige indeling (15.7.16)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- Buitenveldert 2 12:00
- Meteoor 2 11:30
- Swift 2 12:30
- OSV 2 11:30
- Assendelft 2 11:00
- KFC 3 14:00
- Volendam (rkav) 2 12:00
- Wherevogels De 2 11:30
- Zaanlandia 2 11:30
- IVV 2 11:30
-    
- Hercules Zaandam sc 2 11:00

 

Volkers, Harry Trainer
Scholtens, Koos Teammanager
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter
Sigrid Wesselsz Verzorging

 

Selectie Zaanlandia 2
Domburg, Danny
Drost, Tom                   *
Duarte Rocha, Kennedy
Filippo, Angelo
Gambier, Jerrico
Gorre, Jeffery
Graaf, Quint de
Hartmans, Igor
Hoogstra, Bas
Kesser, Franklin            *
Kok, Reino                    *
Kruijt, Luuk
Ling, Mike van
Louw, Jeroen de          *
Lukken, Ian
Meijer, Tijn
Mulder, Joey Anthony
Richaards, G.
Scholtens, Koos
Scholtens, Roy
Trip, Maikel
Vries, Carlos de
Vrugt, Jordy                  *
uitslag Thuis team Uit team
 2 - 1 OSV 2 Zaanlandia 2
 5 - 0 Zaanlandia 2 Hercules Z'dam sc 2
 2 - 3 Buitenveldert 2 Zaanlandia 2
 3 - 2 Zaanlandia 2 Assendelft 2
 0 - 1 KFC 3 Zaanlandia 2
 4 - 0 Zaanlandia 2 Wherevogels De 2
 2 - 3 Meteoor 2 Zaanlandia 2
 4 - 3 Zaanlandia 2 Swift 2
 8 - 2 Volendam (rkav) 2 Zaanlandia 2
 2 - 1 Zaanlandia 2 IVV 2
 6 - 1 Zaanlandia 2 OSV 2
 0 - 2 Hercules Z'dam sc 2 Zaanlandia 2
 2 - 1 Zaanlandia 2 Buitenveldert 2
 1 - 1 Assendelft 2 Zaanlandia 2
 1 - 0 Wherevogels De 2 Zaanlandia 2
 2 - 1 Zaanlandia 2 KFC 3
 1 - 4 Swift 2 Zaanlandia 2
 3 - 1 Zaanlandia 2 Meteoor 2
 1 - 4 IVV 2 Zaanlandia 2
 4 - 1 Zaanlandia 2 Volendam (rkav) 2