BEKERWEDSTRIJD VOOR HET EERSTE ZONDAG ELFTAL

Vooralsnog op woensdag 28 maart a.s. speelt ons eerste elftal de bekerwedstrijd in de 1/4 finale van de KNVB beker voor amateurs. Wij spelen tegen RKAV VOLENDAM zaterdag en natuurlijk uit Volendam. Een tegenstander die uitkomt in de zaterdag 1e klasse.

Momenteel staat het elftal van Volendam (rkav) in het bovenste gedeelte van de ranglijst van de zaterdag 1e klasse.

Onze trainer Ronald Dooijeweerd wil nog steeds in dit bekerseizoen zo ver mogelijk komen, dus zal er in de 1/4 finale weer gewonnen moeten worden van Volendam om in de 1/2 finale te komen met als gevolg dat wij dan aan de “grote“ KNVB beker wedstrijden mogen deelnemen. Dit zal misschien niet makkelijk gaan tegen Volendam zaterdag 1 maar moet zeker gezien het vertoonde spel van de laatste weken tot de mogelijkheden behoren.

                                   Bezoek woensdag 28 maart a.s. de uitwedstrijd voor de beker

                                    RKAV VOLDENDAM ZATERDAG - ZAANLANDIA

                                                              aanvang 20:15 uur

                                                          Sportpark Volendam

                                                             Julianaweg 3a,

                                                          1131 CX Volendam

Supporters van Zaanlandia steun ons eerste elftal tijdens deze bekerwedstrijd en daarom zien wij de supporters van Zaanlandia graag in Volendam om ons elftal aan te moedigen tijdens deze bekerwedstrijd. Wij wensen onze spelers en begeleiding heel veel succes tijdens deze 1/4 finale bekerwedstrijd en hopen uiteraard op een positief resultaat.

Op naar de halve finale!

Namens het algemeen bestuur, Hans Stange, secretaris