Op vrijdagavond 18 en zondag 20 augustus 2017 organiseert KFC voor de vierde keer het ‘De Groote Koogsche’ toernooi. 

De doelstelling is een combinatie van sportiviteit en gezelligheid in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. 
KFC is zeer content met de deelname van jullie eerste team.



Opzet van het toernooi 

De opzet is eenvoudig: er doen als gezegd 8 ploegen mee. Deze worden verdeeld in 2 poules van 4 teams. 

Op vrijdagavond 18 augustus speelt elk team uit een poule 30 minuten tegen de andere drie teams uit de poule. 
Daardoor ontstaat een nummer 1 t/m 4 in beide poules. 

Op zondag 20 augustus spelen de nummers 4 tegen elkaar, de nummers 3, de nummers 2 en de nummers 1. Dit betreft wedstrijden van 90 minuten. 
De winnaars van deze wedstrijden worden de nummers 1, 3, 5 en 7 van het toernooi, waar de verliezers de plaats 2, 4,  6 en 8 innemen.

 

 

Poule A                                             Poule B

KFC                                                  Assendelft

WSV’30                                             SVA

Fortuna Wormerveer                          Zaanlandia

Zaandijk                                           Westzaan

Wedstrijden                                                           Scheidsrechter          Uitslag

18.30 uur            veld A   KFC-WSV’30

                          veld B   Zaandijk-Fortuna

                          veld C   Assendelft-SVA

19.15 uur            veld A   Zaanlandia-Westzaan

                          veld B   WSV’30-Fortuna

                          veld C   KFC-Zaandijk

20.00 uur            veld A   Assendelft-Zaanlandia

                          veld B   SVA-Westzaan

                          veld C   Zaandijk-WSV’30

20.45 uur             veld A  KFC-Fortuna

                           veld B  Assendelft-Westzaan

                           veld C  SVA-Zaanlandia

Einduitslag vrijdag 18 augustus

Poule A                                                    Poule B

1.                                                           1.

2.                                                           2.

3.                                                           3.

4.                                                           4.

Zondag 20 augustus

14.00 uur             Veld A               Winnaar Poule A – Winnaar Poule B

            Veld B                  Nr.2 Poule A - Nr.2 Poule B

            Veld C                  Nr.3 Poule A - Nr. Poule B

12.00 uur             Veld A                  Nr.4-PouleA – Nr.4 Poule B