marken 004

 

 2e Klasse A

 Trainer: Ronald Dooijeweerd   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Ass Trainer : Harry Volkers

 Teamleider : Ed Heistek     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Teamleider : Harold Scholtens   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Medische Verzorging : Hayo Joor 

Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter
Langelaar, H. van Assistent-scheidsrechter
Selectie Zaanlandia 1
Bosma, Terry
Bozkurt, Murat
Drost, Tom
Emirdag, Serkan
Emrane, Mohamed
Goodett, Mel
Graaf, Bruce de
Hartmans, Igor
Hoogstra, Bas
 
Kesser, Franklin
Kho, Davey
Kho, Jeremy
Kok, Reino
Louw, Jeroen de
Magouz, Reduan
 
Porte, Cyrille de la
Rijser, Sander
Schavemaker, Mark
 
Vrugt, Jordy
Yalcin, Fatih

 

                                2e klasse A

- Stormvogels 1 14:00
- Blokkers De 1 14:00
- Kolping Boys 1 14:00
- KFC 1 14:00
- West Frisia 1 14:00
- LSVV 1 14:00
- ZAP 1 14:00
- Kennemers 1 14:00
- Alkmaarsche Boys 1 14:00
- Zilvermeeuwen 1 14:00
- Zouaven De 1 14:00
- FC Uitgeest 1 14:00
- Zaanlandia 14:00
- Foresters de 1 14:00

 Bekerprogramma 2016-2017 ( wijzigingen voorbehouden)

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
Zaanlandia Marken 1     3 - 3
Zaanlandia Zeeburgia 1  4 - 4
Almere FC 1 Zaanlandia   3 - 4
Zaanlandia Vrone            4 - 1
Zaanlandia Valleivogels    5 - 1
 FC de Bilt  Zaanlandia   3 - 2

 

datum tijd / uitslag Thuis team Uit team
4-9-2016  1 - 0 Foresters de 1 Zaanlandia 1
11-9-2016  2 - 3 Zaanlandia 1 Stormvogels 1
18-9-2016  3 - 3 Zouaven De 1 Zaanlandia 1
25-9-2016  1 - 3 Zaanlandia 1 FC Uitgeest 1
2-10-2016  1 - 1 Zaanlandia 1 Alkmaarsche Boys 1
9-10-2016  0 - 1 Kennemers 1 Zaanlandia 1
16-10-2016  2 - 4 Zaanlandia 1 Zilvermeeuwen 1
30-10-2016  0 - 2 ZAP 1 Zaanlandia 1
6-11-2016  3 - 2 West Frisia 1 Zaanlandia 1
13-11-2016  1 - 2 Zaanlandia 1 LSVV 1
27-11-2016  1 - 1 Kolping Boys 1 Zaanlandia 1
3-12-2016  2 - 1 Zaanlandia 1 KFC 1
11-12-2016  1 - 2 Blokkers De 1 Zaanlandia 1              
29-1-2017  1 - 1 Zaanlandia 1 Foresters de 1
5-2-2017  4 - 2 Stormvogels 1 Zaanlandia 1
05-3-2017  0-0 Zaanlandia 1 Zouaven De 1
19-2-2017  3-4 FC Uitgeest 1 Zaanlandia 1
12-3-2017  6-2 Zaanlandia 1 West Frisia 1
19-3-2017  5-0 Zaanlandia 1 Kennemers 1
26-3-2017  1-2 Alkmaarsche Boys 1 Zaanlandia 1
2-4-2017  5-1 Zaanlandia 1 ZAP 1
9-4-2017  5-1 Zilvermeeuwen 1 Zaanlandia 1
23-4-2017  3-3 LSVV 1 Zaanlandia 1
30-4-2017  3-0 Zaanlandia 1 Kolping Boys 1
7-5-2017  0-3 KFC 1 Zaanlandia 1
14-5-2017  1-3 Zaanlandia 1 Blokkers De 1

Zondag 30 april jl. is ons 2e zondag elftal kampioen geworden van de 3e klasse C.!(West 1)

Spelers en begeleiding van harte gefeliciteerd met dit behaalde resultaat.!! Grote Klasse.

Zaanlandia 2 kampioen 2016 17

Kampioens medaille

Nat Pak Harry Volkers

OSV 2 Zaanlandia 2 2   1
Zaanlandia 2 Hercules Zaandam sc 2 5   0
Buitenveldert 2 Zaanlandia 2 2   3
Zaanlandia 2 Assendelft 2 3   2
KFC 3 Zaanlandia 2 0   1
Zaanlandia 2 Wherevogels De 2 4   0
Meteoor 2 Zaanlandia 2 2   3
Zaanlandia 2 Swift 2 2   0
Volendam (rkav) 2 Zaanlandia 2 8   2
Zaanlandia 2 IVV 2 2   1
Zaanlandia 2 OSV 2 6   1
Hercules Zaandam sc 2 Zaanlandia 2 0   2
Assendelft 2 Zaanlandia 2 1   1
Zaanlandia 2 Buitenveldert 2 2   1
Wherevogels De 2 Zaanlandia 2 1   0
Zaanlandia 2 KFC 3 2   1
Swift 2 Zaanlandia 2 1   4
Zaanlandia 2 Meteoor 2 3   1
IVV 2 Zaanlandia 2 1   4
Zaanlandia 2 Volendam (rkav) 2 4   1

 

 Bekerindeling 2016-2017

datum tijd Thuis team Uit team Bondsofficials
Zaanlandia 2 Grasshoppers 2  1 -  0
Zaanlandia 2 SV Spartanen 2  2 - 4
Zilvermeeuwen 2 Zaanlandia 2  vervallen

Zaanlandia 2  3e Klasse C 2016/2017    Zie ook voetbal.nl !!! 

Voorlopige indeling (15.7.16)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- Buitenveldert 2 12:00
- Meteoor 2 11:30
- Swift 2 12:30
- OSV 2 11:30
- Assendelft 2 11:00
- KFC 3 14:00
- Volendam (rkav) 2 12:00
- Wherevogels De 2 11:30
- Zaanlandia 2 11:30
- IVV 2 11:30
-    
- Hercules Zaandam sc 2 11:00

 

Volkers, Harry Trainer
Scholtens, Koos Teammanager
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter
Sigrid Wesselsz Verzorging

 

Selectie Zaanlandia 2
Domburg, Danny
Drost, Tom                   *
Duarte Rocha, Kennedy
Filippo, Angelo
Gambier, Jerrico
Gorre, Jeffery
Graaf, Quint de
Hartmans, Igor
Hoogstra, Bas
Kesser, Franklin            *
Kok, Reino                    *
Kruijt, Luuk
Ling, Mike van
Louw, Jeroen de          *
Lukken, Ian
Meijer, Tijn
Mulder, Joey Anthony
Richaards, G.
Scholtens, Koos
Scholtens, Roy
Trip, Maikel
Vries, Carlos de
Vrugt, Jordy                  *
uitslag Thuis team Uit team
 2 - 1 OSV 2 Zaanlandia 2
 5 - 0 Zaanlandia 2 Hercules Z'dam sc 2
 2 - 3 Buitenveldert 2 Zaanlandia 2
 3 - 2 Zaanlandia 2 Assendelft 2
 0 - 1 KFC 3 Zaanlandia 2
 4 - 0 Zaanlandia 2 Wherevogels De 2
 2 - 3 Meteoor 2 Zaanlandia 2
 4 - 3 Zaanlandia 2 Swift 2
 8 - 2 Volendam (rkav) 2 Zaanlandia 2
 2 - 1 Zaanlandia 2 IVV 2
 6 - 1 Zaanlandia 2 OSV 2
 0 - 2 Hercules Z'dam sc 2 Zaanlandia 2
 2 - 1 Zaanlandia 2 Buitenveldert 2
 1 - 1 Assendelft 2 Zaanlandia 2
 1 - 0 Wherevogels De 2 Zaanlandia 2
 2 - 1 Zaanlandia 2 KFC 3
 1 - 4 Swift 2 Zaanlandia 2
 3 - 1 Zaanlandia 2 Meteoor 2
 1 - 4 IVV 2 Zaanlandia 2
 4 - 1 Zaanlandia 2 Volendam (rkav) 2

Zaanlandia 3

Bekerprogramma  2016-2017

 

  2016-2017  
   4e klasse 04  

 Voorlopige indeling (15.7.16)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- Purmerland 2 12:15
- Beemster 2 11:30
- Volendam (rkav) 3 12:00
- Westzaan 3 11:00
- WSV 30 3 11:30
- Zaanlandia 3 12:00
- Ilpendam 2 11:30
- Zaandijk 2 11:00
- Saenden 2 11:00
- Purmerend 2 11:00
- SVA 4 10:00
- Hercules Zaandam sc 3 12:00

 Spelers Zondag 3  

Zaanlandia 3
Ceylan, Serdal
Demir, Erkan
Demirezen, Hakan
Ergul, O.
Ergun, Umit
Eroglu, Omer
Esajas, Maikel
Gökalp, Ferhat
Istek, Ali
Istek, Hasan
Kalayci, Serdar
Kavas, Yonus
Malkoc, Gokhan
Ozguven, Mohammed Alper
Sahiner, Kemal
Tufan, Gaglar
 
 
Turkmen, Erdal  leider/tr

 

 

 

 

 

 

Bekerprogramma Zaanlandia 4 2016-2017

datum  tijd Thuis team Uit team
    Hercules Z'dam sc 7 Zaanlandia 4
  Zaanlandia 4 OFC 3
 3 - 4   Zaanlandia 4 RCZ 4

 

         2016 - 2017  
         8e Klasse 14  

Voorlopige indeling (15.7.16)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- Jisp 3 14:00
- KFC 5 9:30
- RCZ 5 14:00
- Zilvermeeuwen 3 12:00
- SDOB 3 14:00
- Zaanlandia 4 14:00
- Ilpendam 5 14:00
- WV-HEDW 13 14:30
- Saenden 3 12:30
- Sporting Krommenie 6 12:00
  SDOB 5 12:00
  EVC 3 11:00

 Spelers Zaanlandia 4 2016-2017 

Zaanlandia 4
Celik, Mujdat   

Cilgasit, Erhan

Dogan, Murat
Erdogan, Engin
Ibryam, Bahtin M.
Kaya, Oguzhan
Sakalli, Mustafa
Yilmaz, Cem
Yilmaz, Caner
Yilmaz, Ercan
Yilmaz, Esref
Yilmaz, Korhan
Yilmaz, Murat
Yilmaz, Medet
Yilmaz, Sebahattin
Serdal,Ceylan
Ferhat,Gokalp
17

 

Bekerprogramma Veteranen 1 35+

datum tijd Thuis team Uit team
4-9-2016   DRC 35+1 Zaanlandia 35+1
23-10-2016 9:30 Zaanlandia 35+1 GSV 35+1
20-11-2016 9:30 Zaanlandia 35+1 Always Forward 35+1

 

Zaanlandia Veteranen 1  1e Klasse 35+ 1 E        Zie ook voetbal.nl.!!

E.a. onder voorbehoud.

Schemanummer Team tijd
- Zaanlandia 35+1 9:30
- WSV 30 35+1 10:00
- Zaandijk 35+1 11:00
- Hercules Zaandam sc 35+1 10:00
- Hercules Zaandam sc 35+2 10:00
- Saenden 35+1 9:30
- Fortuna Wormerv. 35+1 12:00
- Fortuna Wormerv. 35+2 10:00
- Westzaan 35+1 10:00
- Purmerland 35+1 10:00
- SVA 35+1 12:00
- NVC 35+1 10:30
- KFC 35+1 9:30
- Saenden 35+2 10:00

 

 Spelers Veteranen 1 

Uzunoglu,Murat
Dekker, Tom
Hoorn, Thomas Francois
Kelen, Ron vd
Magielsen, George
Ohman, Michel
Volkers, Harry
Tevreden,Raymond
Spek, Jorn
Stam, Ronnie
Wijnen, Danny van
Sari,A
Cetin,S
Scholtens,Koos
Schoen,Mark

Programma.

 

Selectie Zaterdag 1

   
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter(club)
Langelaar, H. van Assistent-scheidsrechter(club)
Russo, Pasquale Ass.-trainer/coach

                          4e klasse B

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- Portugal Adam FC 1 15:00
- Vlug en Vaardig 1 14:30
- TOB 1 14:30
- KFC 1 15:15
- RCZ 1 14:30
- Sloterdijk 1 14:30
- Buiksloot 1 14:30
- DWS 1 14:30
- Parkstad sv 1 14:30
- Zaanlandia 1 14:30
- Meteoor 1 14:30
- Hercules Zaandam sc 1 15:00
- Westzaan 1 14:30
- AC Amsterdam 1 14:30

 

 Bekerprogramma 2016-2017

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
    Hercules Zaandam sc 1 Zaanlandia 1   3 - 1
    RCZ 1 Zaanlandia 1   4 - 4
    Zaanlandia 1 PSZ 1               1 - 2

Competitie Programma

datum tijd Thuis team Uit team
3-9-2016 14:30 DWS 1 Zaanlandia 1
10-9-2016 14:30 Zaanlandia 1 AC Amsterdam 1
17-9-2016 14:30 Buiksloot 1 Zaanlandia 1
24-9-2016 14:30 Zaanlandia 1 KFC 1
1-10-2016 14:30 Vlug en Vaardig 1 Zaanlandia 1
8-10-2016 14:30 Zaanlandia 1 Parkstad sv 1
15-10-2016 15:00 Hercules Z'dam sc 1 Zaanlandia 1
29-10-2016 14:30 Zaanlandia 1 TOB 1
5-11-2016 14:30 Westzaan 1 Zaanlandia 1
12-11-2016 14:30 Zaanlandia 1 RCZ 1
26-11-2016 14:30 Meteoor 1 Zaanlandia 1
3-12-2016 14:30 Zaanlandia 1 Sloterdijk 1
10-12-2016 15:00 Portugal Adam FC 1 Zaanlandia 1
28-1-2017 14:30 Zaanlandia 1 DWS 1
4-2-2017 14:30 AC Amsterdam 1 Zaanlandia 1
11-2-2017 14:30 Zaanlandia 1 Buiksloot 1
18-2-2017 16:15 KFC 1 Zaanlandia 1
11-3-2017 14:30 Zaanlandia 1 Westzaan 1
18-3-2017 14:30 Parkstad sv 1 Zaanlandia 1
25-3-2017 14:30 Zaanlandia 1 Vlug en Vaardig 1
1-4-2017 14:30 TOB 1 Zaanlandia 1
8-4-2017 14:30 Zaanlandia 1 Hercules Z'dam sc 1
22-4-2017 14:30 RCZ 1 Zaanlandia 1
29-4-2017 14:30 Zaanlandia 1 Meteoor 1
6-5-2017 14:30 Sloterdijk 1 Zaanlandia 1
13-5-2017 14:30 Zaanlandia 1 Portugal Adam FC 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zaanlandia Za2

Indeling 2016-2017 5e klasse 03

 Voorlopige indeling (15.716)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- Jong Holland 4 12:30
- Volendam (rkav) 6 14:30
- ZCFC 4 12:45
- RCZ 2 14:00
- Wherevogels De 2 12:00
- OFC 2 14:30
- Zaanlandia 2 15:00
- Zwaluwen 30 HCSV 4 14:30
- Fortuna Wormerv. 2 16:15
- KFC 2 16:15
- TOB 3 12:00
- Meteoor 4 12:30

 

Arnhem, Gijs van -
Blaich, Melvin -
Coffeng, Pim -
Francke, Jos -
Hagen, Florian ten -
Hendriks, Melvin -
Hendriks, Ramon -
Jong, Lesley Ryan de -
Kortbeek, Mitchel -
Loef, Danny -
Pilot, Stefan -
Schoen, Mark -
Scholtens, Koos -
Spoel, Rijk v.d. -
Stolp, Joeri -
Weel, Kevin v.d. -
Wieten, Dennis -
   
Kok, Mark Teammanager
Kok, Michel Standaard functie

 

 



    

 

Zaanlandia Za3  Indeling 2016-2017 6e klasse 03

Voorlopige indeling (15.7.16)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- IJmuiden 5 14:30
- Blauw Wit (W) 4 14:30
- ZCFC 5 11:00
- OFC 3 14:30
- Zaandijk 2 14:30
- DEM 3 16:00
- Castricum 6 12:30
- Fortuna Wormerv. 3 14:00
- ZOB 5 13:45
- Zaanlandia 3 13:00
- Fortuna Wormerv. 4 14:00
- Hellas Sport 5 12:00

 

 

Zaanlandia Za 4

  Indeling 2016-2017  
  6e klasse  06  

 Voorlopige indeling (15.7.16)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- BSM 3 14:30
- GeuzenM'meer 5 15:00
- DCG 2 11:00
- Vlug en Vaardig 4 14:30
- IJmuiden 7 12:00
- Zandvoort 3 14:30
- ZCFC 6 14:30
- VEW 6 14:30
- Olympia Haarlem 4 14:30
- Hillegom sv 7 13:00
- Zaanlandia 4 15:00
- FC Aalsmeer 6 14:00

 Leider: Rob Benjamin tel:075-6311504 / 0643183883 of This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Beets, Jeffrey -
Benjamin, Justin -
Brand, Luuk -
Canisius, Joren -
Filippo, G. -
Koca, Furkan -
Koksal, Enes -
Lange, Mathijs de -
Luijken, Bryan van -
Romunde, Mel -
Romunde, Sam -
Ruhe, Justin -
Spoel, Joris van de -
Wiersema, Joost -
   
Benjamin, Rob Teammanager

Na de wedstrijden op zaterdag 6 mei zal ons 5e zaterdag elftal (Zwart Witte Helden) een eindfeest geven.!!

Bij het begin van het feestje zullen er bekers uitgereikt worden.!

Iedereen mag na de gespeelde wedstrijden gezellig blijven na zitten en genieten van dit feestje.!

De muziek wordt verzorgt door allround DJ Rutger.!

Het feestje zal tot ongeveer 22:00 duren.

Namens Zaanlandia Zaterdag 5   Peter en Jeffry.

 

eindfeest

 

 

Zaanlandia Za 5

  Indeling 2016-2017  
  6e klasse  04  

Vorlopige indeling (15.7.16)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- EVC 5 15:00
- ZCFC 7 12:45
- ZCFC 8 11:00
- PSZ 4 14:30
- OFC 4 14:30
- Purmerend 2 14:30
- IJmuiden 9 12:00
- Zaandijk 3 14:30
- ZOB 6 16:00
- Ilpendam 2 12:30
- Purmersteijn 2 14:30
- TOB 5 14:00
- Zaanlandia 5 13:00
- Hellas Sport 6 14:00