2e Klasse A

 Trainer: Ronald Dooijeweerd   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Ass Trainer : Harry Volkers

 Teamleider : Ed Heistek     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Teamleider : Harold Scholtens   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Medische Verzorging : 

Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter
Langelaar, H. van Assistent-scheidsrechter

Bekerindeling 2017-2018

no Team tijd
4 DVVA 1 15:00
1 WV-HEDW 1 14:30
3 Zeeburgia 1 14:00
2 Zaanlandia 1 14:00

Wedstrijdprogramma bekerwedstrijden

datum tijd Thuis team Uit team
3-9-2017 14:00 Zaanlandia 1 Zeeburgia 1
9-9-2017 17:00 DVVA 1 Zaanlandia 1
16-9-2017 17:00 WV-HEDW 1 Zaanlandia 1

 

               Competitieindeling 2017 - 2018

1 West Frisia 1 14:00
2 VSV 1 14:00
3 KFC 1  14:00
4 Zaanlandia 4 14:00
5 HSV 1 14:00
6 SVW 27 1 14:00
7 Alkmaarsche Boys 1 14:00
8 Zouaven De 1  14:00
9 Kolping Boys 1 14:00
10 Zilvermeeuwen 1 14:00
11 Foresters de 1 14:00
12 DWS 1 14:30
13 SV Spartanen 1 14:00
14 Texel 94 1 14:00

                                   Jaarprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team uitslag
24-9-2017 14:00 Zaanlandia 1 Texel 94 1  
1-10-2017 14:00 Kolping Boys 1 Zaanlandia 1  
8-10-2017 14:00 Zaanlandia 1 Zouaven De 1  
15-10-2017 14:00 Foresters de 1 Zaanlandia 1  
22-10-2017 14:00 KFC 1 Zaanlandia 1  
29-10-2017 14:00 Zaanlandia 1 DWS 1  
5-11-2017 14:00 SV Spartanen 1 Zaanlandia 1  
19-11-2017 14:00 Zaanlandia 1 Zilvermeeuwen 1  
26-11-2017 14:00 VSV 1 Zaanlandia 1  
3-12-2017 14:00 Zaanlandia 1 West Frisia 1  
10-12-2017 14:00 HSV 1 Zaanlandia 1  
17-12-2017 14:00 Zaanlandia 1 Alkmaarsche Boys 1  
28-1-2018 14:00 Zaanlandia 1 SVW 27 1  
4-2-2018 14:00 Texel 94 1 Zaanlandia 1  
11-2-2018 14:00 Zaanlandia 1 Foresters de 1  
18-2-2018 14:00 Zouaven De 1 Zaanlandia 1  
11-3-2018 14:00 Zaanlandia 1 SV Spartanen 1  
18-3-2018 14:30 DWS 1 Zaanlandia 1  
25-3-2018 14:00 Zaanlandia 1 KFC 1  
1-4-2018 14:00 Zilvermeeuwen 1 Zaanlandia 1  
8-4-2018 14:00 Zaanlandia 1 Kolping Boys 1  
15-4-2018 14:00 SVW 27 1 Zaanlandia 1  
22-4-2018 14:00 West Frisia 1 Zaanlandia 1  
13-5-2018 14:00 Zaanlandia 1 VSV 1  
20-5-2018 14:00 Alkmaarsche Boys 1 Zaanlandia 1  
27-5-2018 14:00 Zaanlandia 1 HSV 1  

 

 

Volkers, Harry Trainer
Scholtens, Koos Teammanager
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter
Sigrid Wesselsz Verzorging

 

  bekerindeling 2017-2018  
no Team tijd
- Purmersteijn 2 11:00
- Zouaven De 2 11:00
- Zaanlandia 2 11:30
- Spirit'30 2 11:00

Wedstrijdprogramma bekerwedstrijden.

datum tijd Thuis team Uit team
3-9-2017 11:30 Zaanlandia 2 Zouaven De 2
10-9-2017 11:00 Spirit'30 2 Zaanlandia 2
17-9-2017 11:30 Zaanlandia 2 Purmersteijn 2

Competitie indeling 2017-2018 2e klasse C

no. Team tijd
1 FC Aalsmeer 2 11:30
2 AGB 3 12:00
3 AFC 3 11:00
4 Zaanlandia 2 11:30
5 RKDES 2 11:00
6 Ankaraspor 2 11:30
7 Ouderkerk 2 11:30
8 Diemen 2 12:00
9 Sporting Martinus 2 11:30
10 Fortius 2 11:30
11 SDZ 3 11:30
12 KDO 2 11:30

Bekerindeling 2017-2018

no Team Voorkeurstijd
1 SDZ 7 15:15
2 Geel Wit 3 11:00
3 Zaanlandia 3 12:00
4 Onze Gezellen 6 14:00

 Beker Programma  2017-2018 

datum tijd Thuis team Uit team
3-9-2017 11:00 Geel Wit 3 Zaanlandia 3
10-9-2017 12:00 Zaanlandia 3 Onze Gezellen 6
17-9-2017 11:30 Zaanlandia 3 SDZ 7

Competitie indeling 2017-2018 6e klasse 07 

no. Team tijd
1 Monnickendam 2 14:00
2 Purmerend 5 14:30
3 OFC 2 11:30
4 Zaanlandia 3 12:00
5 Beemster 3 14:00
6 Purmersteijn 4 12:00
7 Ilpendam 3 12:00
8 Volendam (rkav) 5 12:00
9 Rood Wit Zaanstad 3 10:00 
10 Hercules Zaandam sc 6 12:00
11 EVC 2 11:00
12 Purmerland 4 11:45
13 Wherevogels De 4 14:00
14 Kwadijk 2 14:00

 

 

Spelers Zondag 3  

 

 

 

 

 

 Bekerindeling 2017-2018

no Team Voorkeurstijd
1 SVA 5 12:00
2 WSV 30 6 12:00
3 Sp'' Krommenie 7 14:00
4 Zaanlandia 4 10:00

Bekerprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
3-9-2017 12:00 SVA 5 Zaanlandia 4
10-9-2017 10:00 Zaanlandia 4 WSV 30 6
17-9-2017 14:00 Sp' Krommenie 7 Zaanlandia 4

Competitie indeling 2017-2018 7e klasse 10 ( gewijzigd 1.9.17)

no Team tijd
1 Volendam (rkav) 6 12:00
2 Hellas Sport 2 12:00
3 RCZ 4 10:00
4 Zaanlandia 4 10:00
5    
6 AGB 7 14:30
7 DCG 8 14:00
8 Assendelft 6 10:00
9 Volendam (rkav) 7 12:00
10 GeuzenM'meer 7 14:30
11 IVV 4 10:00
12 Ilpendam 5 11:30

 

 

 

 

Selectie Zaterdag 1

   Trainer/coach
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter(club)
Langelaar, H. van Assistent-scheidsrechter(club)
Russo, Pasquale Ass.-trainer/coach

 

  bekerindeling  2017-2018  
no Team tijd
3 DZS 1 14:30
2 Hollandia 1 14:30
1 Zaanlandia 1 14:30
4 ZSGOWMS 1 14:30

Bekerprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
2-9-2017 14:30 Zaanlandia 1 ZSGOWMS 1
9-9-2017 14:30 DZS 1 Zaanlandia 1
16-9-2017 14:30 Zaanlandia 1 Hollandia 1

 

                          4e klasse C       

         competitie indeling 2017-2018

no Team tijd
1 AC Amsterdam 1 15:00
2 Parkstad sv 1 14:30
3 Meteoor 1 14:30
4 Hercules Zaandam sc 1 15:00
5 TOB 1 14:30
6 Sloterdijk 1 14:30
7 Zaandijk 1 14:30
8 KFC 1 16:15
9 Zaanlandia 1 14:30
10 Dijk De 1 15:00
12 DWS 1 14:30
13 RCZ 1 14:00
14 Westzaan 1 15:00

 

                                         Jaarprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
23-9-2017 14:30 Zaandijk 1 Zaanlandia 1
30-9-2017 14:30 Zaanlandia 1 Sloterdijk 1
7-10-2017 14:30 Zaanlandia 1 KFC 1
14-10-2017 15:00 Westzaan 1 Zaanlandia 1
28-10-2017 14:30 Zaanlandia 1 RCZ 1
4-11-2017 14:30 DWS 1 Zaanlandia 1
11-11-2017 15:00 Dijk De 1 Zaanlandia 1
18-11-2017 14:30 Zaanlandia 1 Hercules Zaandam sc 1
25-11-2017 14:30 TOB 1 Zaanlandia 1
2-12-2017 14:30 Zaanlandia 1 Meteoor 1
9-12-2017 15:00 AC Amsterdam 1 Zaanlandia 1
10-2-2018 14:30 Zaanlandia 1 Westzaan 1
17-2-2018 16:15 KFC 1 Zaanlandia 1
10-3-2018 14:30 Zaanlandia 1 DWS 1
17-3-2018 14:00 RCZ 1 Zaanlandia 1
24-3-2018 14:30 Zaanlandia 1 TOB 1
7-4-2018 14:30 Sloterdijk 1 Zaanlandia 1
14-4-2018 14:30 Zaanlandia 1 Zaandijk 1
21-4-2018 15:00 Hercules Zaandam sc 1 Zaanlandia 1
12-5-2018 14:30 Zaanlandia 1 Dijk De 1
19-5-2018 14:30 Meteoor 1 Zaanlandia 1
26-5-2018 14:30 Zaanlandia 1 AC Amsterdam 1

 

 

 

 

 

Bekerindeling 2017-2018 

no Team Voorkeurstijd
1 Zaanlandia 2 15:00
2 Maarsen 5 12:30
3 ZOB 6 15:45
4 Opperdoes 3 14:30

2/9    1-4  2-3

9/9    3-1  4-2

16/9  1-2  3-4

Bekerprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
2-9-2017 15:00 Zaanlandia 2 Opperdoes 3
9-9-2017 14:30 ZOB 6 Zaanlandia 2
16-9-2017 15:00 Zaanlandia 2 Maarssen 5

Competitie indeling 2017-2018 ( gewijzigd 1.9.17)

no Team tijd
1 Fortuna Wormerv. 4 14:45
2 Volendam (rkav) 8 14:30
3 Volendam (rkav) 7 14:30
4 RAP 9 14:30
5 RCZ 2 14:00
6 Zaanlandia 2 15:00
7 Zaanlandia 3 13:00
8 PSZ 4 12:00
9 Hellas Sport 3 13:00
10 OFC 3 14:30
11 Zaandijk 2 14:30
12 ZCFC 6 14:30

 

 

 

 

 



    

 

Bekerindeling 2017-2018

no Team Voorkeurstijd
1 ZCFC 8 11:00
2 Sporting Andijk 2 14:30
3 TOB 4 14:00
4 Zaanlandia 3 13:00

Bekerprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
2-9-2017 11:00 ZCFC 8 Zaanlandia 3
9-9-2017 13:00 Zaanlandia 3 Sporting Andijk 2
16-9-2017 10:15 TOB 4 Zaanlandia 3

Competitie indeling 2017-2018 ( gewijzigd 1.9.17)

no Team tijd
1 Fortuna Wormerv. 4 14:45
2 Volendam (rkav) 8 14:30
3 Volendam (rkav) 7 14:30
4 RAP 9 14:30
5 RCZ 2 14:00
6 Zaanlandia 2 15:00
7 Zaanlandia 3 13:00
8 PSZ 4 12:00
9 Hellas Sport 3 13:00
10 OFC 3 14:30
11 Zaandijk 2 14:30
12 ZCFC 6 14:30

Bekerindeling 2017-2018 GEEN

 

Competitie indeling 2017-2018  ( gewijzigd 30.8.17)

no. Team tijd
- ZCFC 7 11:00
- ZCFC 8 11:00
- Kwadijk 2 12:30
- OFC 4 14:30
- Purmerend 2 14:30
- Wherevogels De 3 14:00
- ZOB 6 15:45
- Zaanlandia 4 15:00
- Fortuna Wormerv. 5 14:45
- Zaanlandia 5 13:00
- Ilpendam 3 12:00

Leider: Rob Benjamin tel:075-6311504 / 0643183883 of This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Bekerindeling 2017-2018

no Team Voorkeurstijd
1 Zeeburgia 10 16:00
2 Zaanlandia 5 13:00
3 OFC 3 14:30
4    

2/9   1-4  2-3

9/9   3-1  4-2

16/9 1-2  3-4 

Bekerprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
2-9-2017 13:00 Zaanlandia 5 OFC 3
16-9-2017 12:00  !? Zeeburgia 10 Zaanlandia 5
       

Competitie indeling 2017-2018 ( gewijzigd 30.8.17)

no. Team tijd
- ZCFC 7 11:00
- ZCFC 8 11:00
- Kwadijk 2 12:30
- OFC 4 14:30
- Purmerend 2 14:30
- Wherevogels De 3 14:00
- ZOB 6 15:45
- Zaanlandia 4 15:00
- Fortuna Wormerv. 5 14:45
- Zaanlandia 5 13:00
- Ilpendam 3 12:00