Op 15 Januari j.l. heeft de bekerloting plaats gevonden bij WVHEDW te amsterdam.

Zaanlandia is gekoppeld aan vv Eemdijk (za hfd kl)

Voorlopige speeldatum is woensdag 31 Januari.

4e ronde bekerloting 2018

Gebroeders Kho gehuldigd.

Voor aanvang van de wedstrijd Zaanlandia tegen Alkmaarse Boys van zondag 17 december jl. werden de gebroeders Jeremy en Davey gehuldigd door onze voorzitter Koos Scholtens met sidekick Jan Stange.

Omdat het ons leuk leek beide broertjes tegelijk te huldigen hebben wij gewacht tot de wedstrijd tegen Alkmaarsche Boys.

Jeremy speelde eigenlijk al zijn 201e wedstrijd en Davey speelde echt zijn 200e wedstrijd in Zaanlandia 1.

In het bijzijn van de medespelers waren er natuurlijk mooie woorden van Koos voor Jeremy en Davey en ontvingen beide spelers een trofee en bloemen.

Jeremy en Davey, namens het bestuur, medespelers en begeleiding van harte gefeliciteerd met deze sportieve mijlpaal in jullie voetbalcarrière bij Zaanlandia.

Namens het algemeen bestuur,

Hans Stange, secretaris

 

jeremydavey200ewedstrijd

jeremydavey200foto1

ZAANLANDIA WINT L.TIJSTERMAN ZAALVOETBAL TOERNOOI IN OOSTZAAN.

Na de poulewedstrijden op zaterdag 23 december jl. waarin Zaanlandia eerste werd in de poule werden afgelopen zaterdag 30 december jl. de finale wedstrijden gespeeld. Ons team was in de finalepoule ingedeeld met SVA, Sporting Krommenie en Knollendam. Gewonnen werd er van Knollendam en van Sporting Krommenie en gelijk gespeeld tegen SVA. Maar door een beter doelsaldo werd Zaanlandia eerste van de poule. In de kruisfinale werd KFC, eigenlijk voor velen de gedoodverfde winnaar van het toernooi, de tegenstander. Na een 1-0 achterstand kwamen wij goed terug en kregen ook kansen voor de gelijkmaker. Dit laatste gebeurde dan ook en door een mooi doelpunt van Davey Kho en in de laatste minuut een schitterende goal van Ertugrul Bice werd met 2-1 gewonnen en stonden wij in de finale.

Omdat de andere kruisfinale door SVA gewonnen werd door de penalty’s beter te nemen tegen Zaandijk moest in de finale wederom aangetreden worden tegen SVA. In een redelijk gelijk opgaande wedstrijd werd toch het verschil gemaakt door een beter combinerend Zaanlandia.  Eerst maakte Murat op een miraculeuze wijze de 1-0 en een paar minuten voor tijd wist Bruce de keeper van SVA te verschalken met een geweldige goal. Ruim van eigen helft verdween de bal met een mooie lob over de keeper van SVA en stond de 2-0 op het scorebord.

Dus werden wij een terechte winnaar van het L. Tijsterman zaalvoetbal toernooi 2017.

Het team van Zaanlandia bestond uit Terry Bosma, Murat Bozkurt, Davey Kho, Bruce de Graaf, Erthul Bice en Hatim El Abbassi met de top coaches Farouk Bozkurt en Ed Heistek. Na afloop werden de bekers uitgereikt en in ontvangst genomen door aanvoerder Murat Bozkurt voor de eerste prijs en ook Bruce de Graaf kreeg een beker als topschutter van het toernooi. Deze overwinning was goed om onze vereniging weer in de sportieve spotlights te zetten aan het eind van het jaar 2017.

Mannen mede namens het bestuur gefeliciteerd met de deze toernooizege.

Namens het bestuur, Hans Stange, secretaris

zaanlandia09

 

 2e Klasse A

 Trainer: Ronald Dooijeweerd   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Ass Trainer : Harry Volkers

 Teamleider : Ed Heistek     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Teamleider : Harold Scholtens   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Medische Verzorging : Sigrid Speckmann

Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter
Langelaar, H. van Assistent-scheidsrechter

 

Wedstrijdprogramma bekerwedstrijden

datum tijd Thuis team Uit team  
    Zaanlandia 1 Zeeburgia 1          1 - 0
    DVVA 1 Zaanlandia 1         0 - 2
    WV-HEDW 1 Zaanlandia 1         1 - 0
    Zaanlandia 1 DWOW 1               4 - 0
    Zaanlandia 1 ASC Nieuwland 1     3 - 1
 12.12.17 20:00 Roda'23 Zaanlandia  

 

               Competitieindeling 2017 - 2018

1 West Frisia 1 14:00
2 VSV 1 14:00
3 KFC 1  14:00
4 Zaanlandia 4 14:00
5 HSV 1 14:00
6 SVW 27 1 14:00
7 Alkmaarsche Boys 1 14:00
8 Zouaven De 1  14:00
9 Kolping Boys 1 14:00
10 Zilvermeeuwen 1 14:00
11 Foresters de 1 14:00
12 DWS 1 14:30
13 SV Spartanen 1 14:00
14 Texel 94 1 14:00

                                   Jaarprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team uitslag
    Zaanlandia 1 Texel 94 1  3 - 1
    Kolping Boys 1 Zaanlandia 1  4 - 0
    Zaanlandia 1 Zouaven De 1  3 - 1
    Foresters de 1 Zaanlandia 1  0 - 0
    KFC 1 Zaanlandia 1  3 - 2
    Zaanlandia 1 DWS 1  2 - 1
    SV Spartanen 1 Zaanlandia 1  1 - 3
    Zaanlandia 1 ASC Nieuwland 1  3 - 1
    Zaanlandia 1 Zilvermeeuwen 1  3 - 1
    VSV 1 Zaanlandia 1  0 - 3
    Zaanlandia 1 West Frisia 1  1 - 3
25-02-2018 14:00 HSV 1 Zaanlandia 1   afg
    Zaanlandia 1 Alkmaarsche Boys 1  0 - 0
28-1-2018 14:00 Zaanlandia 1 SVW 27 1  
4-2-2018 14:00 Texel 94 1 Zaanlandia 1  
11-2-2018 14:00 Zaanlandia 1 Foresters de 1  
18-2-2018 14:00 Zouaven De 1 Zaanlandia 1  
11-3-2018 14:00 Zaanlandia 1 SV Spartanen 1  
18-3-2018 14:30 DWS 1 Zaanlandia 1  
25-3-2018 14:00 Zaanlandia 1 KFC 1  
1-4-2018 14:00 Zilvermeeuwen 1 Zaanlandia 1  
8-4-2018 14:00 Zaanlandia 1 Kolping Boys 1  
15-4-2018 14:00 SVW 27 1 Zaanlandia 1  
22-4-2018 14:00 West Frisia 1 Zaanlandia 1  
13-5-2018 14:00 Zaanlandia 1 VSV 1  
20-5-2018 14:00 Alkmaarsche Boys 1 Zaanlandia 1  
27-5-2018 14:00 Zaanlandia 1 HSV 1  

 

 

Volkers, Harry Trainer
Rob Trip Teammanager
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter
Sigrid Speckmann Verzorging

 

Wedstrijdprogramma bekerwedstrijden.

datum tijd Thuis team Uit team
3-9-2017 11:30 Zaanlandia 2 Zouaven De 2   1 - 2
10-9-2017 11:00 Spirit'30 2 Zaanlandia 2    4 - 1
17-9-2017 11:30 Zaanlandia 2 Purmersteijn 2  1 - 1

Competitie indeling 2017-2018 2e klasse C

no. Team tijd
1 FC Aalsmeer 2 11:30
2 AGB 3 12:00
3 AFC 3 11:00
4 Zaanlandia 2 11:30
5 RKDES 2 11:00
6 Ankaraspor 2 11:30
7 Ouderkerk 2 11:30
8 Diemen 2 12:00
9 Sporting Martinus 2 11:30
10 Fortius 2 11:30
11 SDZ 3 11:30
12 KDO 2 11:30

 

datum tijd Thuis team Uit team uitslag
    Zaanlandia 2 Diemen 2  gest 2-0
    KDO 2 Zaanlandia 2  0 - 4
    Zaanlandia 2 SDZ 3  4 - 2
    Ouderkerk 2 Zaanlandia 2  1 - 7
    Zaanlandia 2 AFC 3  1 - 1
    Sporting Martinus 2 Zaanlandia 2  1 - 1
    Fortius 2 Zaanlandia 2  2 - 5
    Zaanlandia 2 FC Aalsmeer 2  5 - 2
    Ankaraspor 2 Zaanlandia 2  1 - 2
    Zaanlandia 2 RKDES 2  2 - 3
04-02-2018 12:00 AGB 3 Zaanlandia 2  
11-02-2018 11:30 Zaanlandia 2 Ouderkerk 2  
18-2-2018 11:30 SDZ 3 Zaanlandia 2  
11-3-2018 11:30 Zaanlandia 2 Sp' Martinus 2  
18-3-2018 11:00 AFC 3 Zaanlandia 2  
25-3-2018 11:30 Zaanlandia 2 Ankaraspor 2  
8-4-2018 11:30 Zaanlandia 2 KDO 2  
15-4-2018 12:00 Diemen 2 Zaanlandia 2  
22-4-2018 11:30 FC Aalsmeer 2 Zaanlandia 2  
13-5-2018 11:30 Zaanlandia 2 Fortius 2  
20-5-2018 11:00 RKDES 2 Zaanlandia 2  
27-5-2018 11:30 Zaanlandia 2 AGB 3  

Bekerindeling 2017-2018

no Team Voorkeurstijd
1 SDZ 7 15:15
2 Geel Wit 3 11:00
3 Zaanlandia 3 12:00
4 Onze Gezellen 6 14:00

 Beker Programma  2017-2018 

datum tijd Thuis team Uit team
3-9-2017 11:00 Geel Wit 3 Zaanlandia 3         2 - 1
10-9-2017 12:00 Zaanlandia 3 Onze Gezellen 6    4 - 6
22-10-2017 10:00 Zaanlandia 3 SDZ 7

Competitie indeling 2017-2018 6e klasse 07 

no. Team tijd
1 Monnickendam 2 14:00
2 Purmerend 5 14:30
3 OFC 2 11:30
4 Zaanlandia 3 12:00
5 Beemster 3 14:00
6 Purmersteijn 4 12:00
7 Ilpendam 3 12:00
8 Volendam (rkav) 5 12:00
9 Rood Wit Zaanstad 3 10:00 
10 Hercules Zaandam sc 6 12:00
11 EVC 2 11:00
12 Purmerland 4 11:45
13 Wherevogels De 4 14:00
14 Kwadijk 2 14:00

 

datum tijd Thuis team Uit team uitslag
    Zaanlandia 3 Kwadijk 2  2 - 0
    Rood Wit Zaanstad 3 Zaanlandia 3  0 - 15
??????   Zaanlandia 3 Volendam (rkav) 5  afgelast
    EVC 2 Zaanlandia 3  3 - 1
    Zaanlandia 3 SDZ 7 beker
    Zaanlandia 3 Purmerland 4  3 - 1
    Wherevogels De 4 Zaanlandia 3  1 - 3
    OFC 2  Zaanlandia 3   4 - 3
    Zaanlandia 3 Hercules Z'dam sc 6  3 - 0
    Purmerend 5  Zaanlandia 3  2 - 4
??????? 11:30  Zaanlandia 3   Monnickendam 2   afg
    Zaanlandia 3  Ilpendam 3   2 - 3 gest
28-01-2018  12:00 Zaanlandia 3  Purmersteijn 4   
04-02-2018 14:00  Kwadijk 2  Zaanlandia 3   
11-02-2018  12:00 Zaanlandia 3 EVC 2  
         
         
         
         

 

 

 

 

 

 

Bekerprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
3-9-2017 12:00 SVA 5 Zaanlandia 4    0 - 2
10-9-2017 10:00 Zaanlandia 4 WSV 30 6        6 - 2

Competitie indeling 2017-2018 7e klasse 10 ( gewijzigd 1.9.17)

no Team tijd
1 Volendam (rkav) 6 12:00
2 Hellas Sport 2 12:00
3 RCZ 4 10:00
4 Zaanlandia 4 10:00
5    
6 AGB 7 14:30
7 DCG 8 14:00
8 Assendelft 6 10:00
9 Volendam (rkav) 7 12:00
10 GeuzenM'meer 7 14:30
11 IVV 4 10:00
12 Ilpendam 5 11:30

 

datum  tijd Thuis team Uit team uitslag
    Zaanlandia 4 Assendelft 6  2 - 3
    Ilpendam 5 Zaanlandia 4  4 - 1
    Zaanlandia 4 IVV 4  1 - 0
    DCG 8 Zaanlandia 4  3 - 3
    Zaanlandia 4 RCZ 4  3 - 2
???   Volendam (rkav) 7 Zaanlandia 4  snipperdag
    GeuzenM'meer 7 Zaanlandia 4  2 - 3
???   Zaanlandia 4   Volendam (rkav) 6   snipperdag Volendam
    AGB  7 Zaanlandia 4   gest
    Zaanlandia 4 Fortius 4   3 - 3
    Hellas Sport 2  Zaanlandia 4   afg
    Zaanlandia 4 Hercules Z'dam 6  2 - 2 Hercules w.n.s.
11-02-2018  09:30  Zaanlandia 4   DCG 8   
18-02-2018 10:00 IVV 4  Zaanlandia 4  
25-02-2018        
         
11-03-2018 10:00 Zaanlandia 4 Volendam 7   
         
         
         
         

 

 

 

 

Selectie Zaterdag 1

   Trainer/coach
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter(club)
Langelaar, H. van Assistent-scheidsrechter(club)
Russo, Pasquale Ass.-trainer/coach

 

Bekerprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
2-9-2017 14:30 Zaanlandia 1 ZSGOWMS 1    2 - 5
9-9-2017 14:30 DZS 1 Zaanlandia 1    3 - 6
16-9-2017 14:30 Zaanlandia 1 Hollandia 1      1 - 3

 

                          4e klasse C       

         competitie indeling 2017-2018

no Team tijd
1 AC Amsterdam 1 15:00
2 Parkstad sv 1 14:30
3 Meteoor 1 14:30
4 Hercules Zaandam sc 1 15:00
5 TOB 1 14:30
6 Sloterdijk 1 14:30
7 Zaandijk 1 14:30
8 KFC 1 16:15
9 Zaanlandia 1 14:30
10 Dijk De 1 15:00
12 DWS 1 14:30
13 RCZ 1 14:00
14 Westzaan 1 15:00

 

                                         Jaarprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
    Zaandijk 1 Zaanlandia 1           4 - 5
    Zaanlandia 1 Sloterdijk 1             3 - 1
    Zaanlandia 1 KFC 1                   14 - 0
    Westzaan 1 Zaanlandia 1           2 - 2
    Zaanlandia 1 RCZ 1                     4 - 2
    DWS 1 Zaanlandia 1           gest
    Dijk De 1 Zaanlandia 1           2 - 2
    Zaanlandia 1 Hercules Z'dam 1    3 - 0
    TOB 1 Zaanlandia 1          1 - 3
    Zaanlandia 1 Vrij
    AC Amsterdam 1 Zaanlandia 1           0 - 2
    DWS 1  Zaanlandia 1           0 - 2
10-2-2018 14:30 Zaanlandia 1 Westzaan 1
17-2-2018 16:15 KFC 1 Zaanlandia 1
10-3-2018 14:30 Zaanlandia 1 DWS 1
17-3-2018 14:00 RCZ 1 Zaanlandia 1
24-3-2018 14:30 Zaanlandia 1 TOB 1
07-4-2018 14:30 Sloterdijk 1 Zaanlandia 1
14-4-2018 14:30 Zaanlandia 1 Zaandijk 1
21-4-2018 15:00 Hercules Zaandam sc 1 Zaanlandia 1
12-5-2018 14:30 Zaanlandia 1 Dijk De 1
    Zaanlandia 1 Vrij
26-5-2018 14:30 Zaanlandia 1 AC Amsterdam 1

 

 

 

 

 

 

Bekerwedstrijd uitslagen

datum tijd Thuis team Uit team
    Zaanlandia 2 Opperdoes 3    3 - 7
    ZOB 6 Zaanlandia 2    0 - 8
    Zaanlandia 2 Maarssen 5      4 - 0

Competitie indeling 2017-2018 ( gewijzigd 28.9.17) 

no. Team tijd
1 Fortuna Wormerv. 4 14:45
2 Volendam (rkav) 8 14:30
3 Volendam (rkav) 7 14:30
4 RAP 9 14:30
5 RCZ 2 14:00
6 Zaanlandia 2 15:00
7 Zaanlandia 3 13:00
8 PSZ 4 12:00
9 Hellas Sport 3 13:00
10 OFC 3 14:30
11 Zaandijk 2 14:30
12 ZCFC 6 14:30

 

datum tijd Thuis team Uit team uitslag
    Zaanlandia 2 OFC 3   5 - 1
    PSZ 4 Zaanlandia 2   2 - 6
    Zaanlandia 2 Volendam (rkav) 7  6 - 0
    Hellas Sport 3 Zaanlandia 2  2 - 1
    Zaanlandia 2 RCZ 2  7 - 0
    Volendam (rkav) 8 Zaanlandia 2  0 - 8
    ZCFC 6 Zaanlandia 2  1 - 3
    Zaanlandia 2  RAP 9  4 - 1
    Zaanlandia 2 Fortuna W'veer 4  9 - 2
    Zaandijk 2 Zaanlandia 2  2 - 2
10-02-2018  13:00  Zaanlandia 2 Hellas Sport 3  
17-02-2018  14:30  Volendam 7 Zaanlandia 2   
10-03-2018 15:00  Zaanlandia 2 Volendam 8   
         
         
         
         
         
         
         

 

 

 



    

 

                                                                Verbazing

Afgelopen Zaterdagmiddag even naar het veld en gekeken naar Zaanlandia za3 tegen Fortuna 4. 2 Ploegen die naar hun mogelijkheden, met inzet elkaar bestreden, maar wel met respect voor elkaar. Dit alles onder leiding van een scheidsrechter, die misschien niet erg ver buiten de middencirkel kwam, maar alles prima in de hand kon houden. Dit alles speelde zich af onder toezicht van diversen vaders, moeders, opa’s en oma’s en die hier ook van genoten. Na afloop beide ploegen die elkaar handjes schudden en bedankte of feliciteerde en daarna gezamenlijk de douches op gingen zoeken. Mijn grootste verbazing ? ?. 4 Spelers van Zaanlandia gingen elk naar een hoek van het veld en namen de corner vlaggen mee naar binnen. Sjapoo, sjapoo, dit kan dus toch nog in deze tijd. De eindstand, niet belangrijk.

Zijlijner ( tevens mopperaar )

Hoekvlaggen opruimen

 

Bekerprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
2-9-2017 11:00 ZCFC 8 Zaanlandia 3          3 - 2
21-10-2017 13:00 Zaanlandia 3 Sporting Andijk 2   3 - 5
11-11-2017 10:15 TOB 4 Zaanlandia 3         6 - 2

Competitie indeling 2017-2018 ( gewijzigd 1.9.17)

no Team tijd
1 Fortuna Wormerv. 4 14:45
2 Volendam (rkav) 8 14:30
3 Volendam (rkav) 7 14:30
4 RAP 9 14:30
5 RCZ 2 14:00
6 Zaanlandia 2 15:00
7 Zaanlandia 3 13:00
8 PSZ 4 12:00
9 Hellas Sport 3 13:00
10 OFC 3 14:30
11 Zaandijk 2 14:30
12 ZCFC 6 14:30

 

datum tijd Thuis team Uit team uitslag
    RCZ 2 Zaanlandia 3   2 - 7
    Zaanlandia 3 Fortuna Wormerv. 4   5 - 1
    OFC 3 Zaanlandia 3   4 - 2
    Zaanlandia 3 RAP 9   4 - 5
    PSZ 4 Zaanlandia 3   snip
    Zaanlandia 3 ZCFC 6  2 - 1
    Zaanlandia 3  Volendam 8   2 - 5 
    Volendam 7 Zaanlandia 3  3 - 1
???   Hellas Sport 3 Zaanlandia 3  afg 
    PSZ 4 Zaanlandia 3  4 -1 
03-02-2018 13:00 Hellas Sport 3 Zaanlandia 3   
10-02-2018 14:30 RAP 9  Zaanlandia 3  
17-02-2018 13:00   Zaanlandia 3 OFC 3   
10-03-2018 14:30  ZCFC 6 Zaanlandia 3   
17-03-2018 13:00 Zaanlandia 3 PSZ 4  
         
         
         
         
         
         
         

Bekerindeling 2017-2018 GEEN

 

Competitie indeling 2017-2018  ( gewijzigd 28.9.17)

no Team tijd
1 Wherevogels De 3 14:00
2 Zaanlandia 4 15:00
3 ZOB 6 15:45
4 Kwadijk 2 12:30
5 Fortuna Wormerv. 5 14:45
6 Zaanlandia 5 13:00
7 ZCFC 8 11:00
8 Purmerend 2 14:30
9 TOB 5 12:00
10 ZCFC 7 11:00
11 OFC 4 14:30
12 Ilpendam 3 12:00

Leider: Rob Benjamin tel:075-6311504 / 0643183883 of This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

datum  tijd Thuis team Uit team uitslag
    Zaanlandia 4 OFC 4   0 - 7
    Zaanlandia 4 Fortuna W'veer 5   n.g.
    ZOB 6 Zaanlandia 4  3 - 2
    Wherevogels De 3 Zaanlandia 4  1 - 3 
    Zaanlandia 4 Zaanlandia 5  3 - 7
    Zaanlandia 4  Ilpendam 3  3 - 6
    ZCFC 8  Zaanlandia 4  3 - 3
    Zaanlandia 4  Purmerend 2   3 - 3
    ZCFC 6 Zaanlandia 4  2 - 3
    Zaanlandia 4  Kwadijk 2  7 - 2
03-02-2018 10:30 TOB 5 Zaanlandia 4  
10-02-2018 12:15 Zaanlandia 4 ZOB 6  
17-02-2018 14:30 Fortuna W'veer 5 Zaanlandia 4   
10-03-2018  13:00  Zaanlandia 5 Zaanlandia 4   
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         


Bekerprogramma 2017-2018

datum tijd Thuis team Uit team
2-9-2017 13:00 Zaanlandia 5 OFC 3              5 - 1
16-9-2017 12:00   Zeeburgia 10 Zaanlandia 5    3 - 1
       

Competitie indeling 2017-2018 ( gewijzigd 28.9.17)

no Team tijd
1 Wherevogels De 3 14:00
2 Zaanlandia 4 15:00
3 ZOB 6 15:45
4 Kwadijk 2 12:30
5 Fortuna Wormerv. 5 14:45
6 Zaanlandia 5 13:00
7 ZCFC 8 11:00
8 Purmerend 2 14:30
9 TOB 5 12:00
10 ZCFC 7 11:00
11 OFC 4 14:30
12 Ilpendam 3 12:00

 

datum  tijd Thuis team Uit team uitslag
  Zaanlandia 5 ZCFC 7   5 - 2
    Purmerend 2 Zaanlandia 5   1 - 3
    Zaanlandia 5 ZOB 6   
    TOB 5 Zaanlandia 5   2 - 8
    Zaanlandia 5 Fortuna W'veer 5   1 - 0
    Zaanlandia 4 Zaanlandia 5   3 - 7
    Zaanlandia 5  ZCFC 8    6 - 1 
    Ilpendam 3  Zaanlandia 5   5 - 2
    Zaanlandia 5  Kwadijk 2  snip Kwdk
    Zaanlandia 5 Wherevogels de 3   snip Whv
    OFC 4   Zaanlandia 5  snip OFC
    Zaanlandia 5 Kwadijk  3 - 0
03-02-2018 13:00 Zaanlandia 5  Wherevogesl de 3  
10-02-2018 13:00 Zaanlandia 5 TOB 5  
17-02-2018 15:45 ZOB 6  Zaanlandia 5   
10-03-2018 13:00 Zaanlandia 5 Zaanlandia 4