1 Mauro Böhm O9 1
2 Jayden Sint
3 Mikael Sarac
4 Yassin Ettari
5 Jitske Dekker
6 Eray Gurcay
7 Onno Tjon Affo
8 Demih Dimov
9 Olin Shanmugan Pilai
   
   
           
  Trainers        
  Ghislain de la Porte (06-42050135) & Rodi Koopman
   
  Leider
  Michel Böhm (06-53204622)
             
  Trainingstijden        
  Woensdag 16:30 - 17:30 uur      
  Vrijdag 16:30 - 17:30 uur      
         
  Bekerindeling groep 1, poule 58  
03/09 OSV O9-1 (uit)  
22/10 Hercules Zaandam O9-1 (thuis)   
19/11 OFC O9-1 (uit)   
     
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 05)  
1 KFC O9-1  
2 Sporting Krommenie O9-1   
3 Zaanlandia O9-3   
4 IVV O9-1  
5 Zaanlandia O9-1   
6 RCZ O9-2   
7 Hercules Zaandam O9-1   
8 OFC O9-1   
     
1 Sam Efe Sagin Teamfoto Zaanlandia O9 2
2 Batuhan Ozkardes
3 Chadi Moumni
4 Iovanni Akhigbe
5 Tobias van Heertum
6 Yusus Günel
7 Yigit Dulkadir
8 Aram Grononostay
9 Casey Adenjji (K)
   
   
           
  Trainers        
  Ghislain de la Porte (06-42050135) & Rodi Koopman
   
  Leider
  Onbekend
             
  Trainingstijden        
  Woensdag 16:30 - 17:30 uur      
  Vrijdag 16:30 - 17:30 uur      
         
  Bekerindeling groep 1, poule 79  
03/09 Hercules Zaandam O9-2 (uit)  
22/10 KFC O9-1 (thuis)  
19/11 RCZ O9-1 (thuis)   
     
  Competitieindeling voorjaar (3e klasse 06)  
1 Hercules Zaandam O9-2  
2 Fortuna Wormerveer O9-3   
3 Zaanlandia O9-2   
4 Assendelft O9-1   
5 SVA O9-2   
6 IVV O9-2   
     
1 Emiliano Vorswijk o9 3
2 Rafano Vorswijk
3 Jairo Cramer
4 Efe Volkan Dogan
5 Mahir Abzik
6 Manoa van Nugteren
7 Nuri Uslupehlivan
8 Chequille Veldbloem
9 Tiago Gama
   
   
  Trainers        
  Gerrit de Louw & Michel Prins
   
  Leider
  Michel Prins (06-85178761)
             
  Trainingstijden        
  Maandag 16:30 - 17:30 uur      
  Woensdag 17:00 - 18:00 uur      
         
  Bekerindeling groep 1, poule 97  
03/09 OSV O9-2 (thuis)  
22/10 SDZ O9-5 (uit)   
19/11 OFC O9-2 (thuis)   
     
  1e ronde K.O.  
04/03 SVA O9-1 (uit)  
     
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 05)  
1 KFC O9-1  
2 Sporting Krommenie O9-1   
3 Zaanlandia O9-3   
4 IVV O9-1  
5 Zaanlandia O9-1   
6 RCZ O9-2   
7 Hercules Zaandam O9-1   
8 OFC O9-1   
     
1 Filip Houthuizen o9 4
2 Enes Kapci
3 Finn Ivo Ligtvoet
4 Daan Pronk
5 Jelle Goemans
6 Umit Can Seymen
7 Milan de Boer
8 Jairo Wasfy
9 Ufuk Saban
   
   
  Trainers        
  Gerrit de Louw & Michel Prins
   
  Leider
  René de Boer (06-17866071)
             
  Trainingstijden        
  Maandag 16:30 - 17:30 uur      
  Woensdag 17:00 - 18:00 uur      
         
  Bekerindeling groep 2, poule 22  
03/09 Hercules Zaandam O9-3 (thuis)  
22/10 Sporting Krommenie O9-3 (uit)  
19/11 Fortuna Wormerveer O9-3 (uit)  
     
  Competitieindeling voorjaar (4e klasse 07)  
1 Fortuna Wormerveer O9-5  
2 Hercules Zaandam O9-3   
3 Sporting Krommenie O9-3   
4 Zilvermeeuwen O9-1   
5 Zaanlandia O9-4   
6 Fortuna Wormerveer O9-4   
     
1 Polat Karayazili Teamfoto Zaanlandia O9 5
2 Casey Adeniji
3 Django Doedens
4 Boaz Dragstra
5 Bram van den Berg
6 Jamie Burger
7 Damien van Oostveen
8 Jethro Makaai
9 Arda Aksüz
10  
   
  Trainer        
  Gerrit de Louw (06-15657870)
   
  Leider
  Medey van Oostveen (06-20171207)
             
  Trainingstijd        
  Woensdag 17:00 - 18:00 uur      
         
  Bekerindeling groep 2, poule 23  
03/09 Fortuna Wormerveer O9-4 (uit)  
22/10 SVA O9-4 (thuis)   
19/11 Zaandijk O9-2 (uit)   
     
  Competitieindeling voorjaar (6e klasse 15)  
1 Zaandijk O9-2  
2 Zilvermeeuwen O9-2   
3 Zaanlandia O9-5   
4 SVA O9-6   
5 Fortuna Wormerveer O9-6   
6 SVA O9-5   
7    
8 Sporting Krommenie O9-4   
     
1 Maes Beekman 20160903 110849
2 Safouan Bouhammou
3 Burak Demirezen
4 Djoy Gennissen
5 Aymane Moussati
6 Yahir Oehlers
7 Samuel Kaka
8 Morgan Jordan
9 Leco van Nugteren
   
   
           
  Trainer + leiders        
  Rinus Gennissen 06-52380642
  Jurrian Beekman 06-13183682
   
  Trainingstijden        
  Woensdag 18:00 - 19:00 uur      
  Vrijdag      17:30 - 18:45 uur      
         
  Bekerindeling groep 5, poule 86  
03/09 Sporting Krommenie O9-6 (thuis)  
22/10 Hercules Zaandam O9-4 (uit)  
19/11 Zaandijk O9-3 (thuis)  
     
  1e ronde K.O.  
25/02 Kadoelen O9-2 (uit)  
     
  Competitieindeling voorjaar (6e klasse 14)  
1 Assendelft O9-2  
2 RCZ O9-3   
3 RCZ O9-4   
4 de Rijp O9-3   
5 WSV'30 O9-4   
6 Zaanlandia O9-6   
7 IVV O9-4   
8 Westzaan O9-2   
     
1 Tristan van Heemskerk Teamfoto Zaanlandia O9 7
2 Aaron van Straaten
3 Dirk Janssen
4 Daniel Bernsten
5 Jahmecio Boksmeer
6 Antonio Ivankovic
7 Stijn Nieborg
8 Omar Aboyahya
9  
   
   
  Trainer        
  Gerrit de Louw (06-15657870)
   
  Leiders
  Jeroen van Heemskerk (06-28228204)
  Ralph van Straaten (06-28640085)
             
  Trainingstijd        
  Woensdag 15:45 - 16:45 uur      
         
  Bekerindeling groep 5, poule 95  
03/09 OSV O9-5 (thuis)  
22/10 Kadoelen O9-3 (uit)  
19/11 Meteoor O9-5 (thuis)   
     
  Competitieindeling voorjaar (7e klasse 15)  
1 de Rijp O9-6  
2 IVV O9-3   
3 Blauw Wit (W) O9-1   
4 Zaandijk O9-3   
5 Zaanlandia O9-7   
6 Purmerend O9-8   
     
1 Finn Clerc Teamfoto Zaanlandia O9 8
2 Ferdi Cosar
3 Luc Gijssen
4 Jarne Bekebrede
5 Salim Sakkali
6 Kick Smit
7 Arda Akturk
8 Rafael Barsoum
9 Alperen Günduz
   
   
  Trainer        
  Gerrit de Louw (06-15657870)
   
  Leider
  Hr. Cosar (06-10846092)
             
  Trainingstijden        
  Woensdag 15:45 - 16:45 uur      
         
  Competitieindeling voorjaar (7e klasse 14)  
1 Zaanlandia O9-8  
2 de Rijp O9-4   
3 Zaanlandia O9-9   
4 SVA O9-7   
5 Saenden O9-2   
6    
     
1 Berhan Bogan O9 9
2 Galil Ibrahim
3 Yousri Messaoudi
4 Anass Oujjit
5 Ayoub Oujjit
6 Osman Ozkan
7 Julian Wester
8 Jordy Winters
9 Ayoub Habbout
   
   
  Trainer        
  Gerrit de Louw (06-15657870)
   
  Leider
  Hr. Oujjit (06-55292623)
             
  Trainingstijden        
  Woensdag 15:45 - 16:45 uur      
         
  Competitieindeling voorjaar (7e klasse 14)  
1 Zaanlandia O9-8  
2 de Rijp O9-4   
3 Zaanlandia O9-9   
4 SVA O9-7  
5 Saenden O9-2   
6