1 Tyron Dekker

o11 1

2 Steffan Ebicilio
3 Quint Gaarlandt
4 Quincy Hoquee
5 Marijn Klitsie
6 Levi Konjanan
7 Silver Steevensz
8 Manuel Slikker
9 Koray Topkaya
10 Raif Türkmen
11 Jayden Yvel
           
           
  Trainer & leider        
  Wilco Schipper (06-54395400)
             
  Trainingstijden        
  Dinsdag 17:00 - 18:15 uur      
  Donderdag 17:00 - 18:15 uur      
         
  Website E1/E2      
  www.zaanlandiazaandame1e2.nl  
     
  Bekerindeling groep 1, poule 36  
27/08 RCZ O11-1 (thuis)  
22/10 KFC O11-1 (uit)   
29/10 Hercules Zaandam O11-2 (uit)   
     
  Competitieindeling derde fase (Hoofdklasse 6.1)   
1  SVA O11-1  
2  Zaanlandia O11-1  
3  de Dijk O11-1  
4  Purmerend O11-1  
5  Blokkers O11-1  
6  Hollandia O11-2  
7  KSV O11-1  
8  Sporting Krommenie O11-2  
     
1 Everlasting Ansah

Teamfoto Zaanlandia O11 2

2 Berat Basan
3 Yusuf Bastimar
4 Eren Ergül
5 Reda Moussati
6 Ace Rillen
7 Tyamo Sprokholt
8 Delvanio Veldbloem
9  
   
   
           
  Trainer        
  Wilco Schipper (06-54395400) & Yurrian Wong Swie San
   
  Leider
  Robert Veldbloem (06-86271267)
             
  Trainingstijden        
  Dinsdag 17:00 - 18:15 uur      
  Donderdag 17:00 - 18:15 uur      
         
  Website E1/E2      
  www.zaanlandiazaandame1e2.nl  
     
  Bekerindeling groep 2, poule 80  
03/09 Purmerend O11-3 (uit)  
22/10 ZOB O11-1 (thuis)  
19/11 Purmerland O11-1 (thuis)  
     
  Competitieindeling voorjaar (3e klasse 08)  
1  Westzaan O11-1  
2  Assendelft O11-2  
3    
4  SVA O11-2  
5  Zaanlandia O11-2  
6  Zaandijk O11-1  
     
1 Nidal Abzik (K) o11 3
2 Olivier Bank
3 Veysel Dogan
4 Bilal El Khammal
5 Gino Kef
6 Anthony Odaro Knoll
7 Selen Ognyanova
8 Guus Raaijmakers
9 Kemal Yilmaz
   
   
  Trainer        
  Ton Dekker (06-54333976)
   
  Leider
  Dhr Raaijmakers (06-38190642)
   
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:45 - 18;45 uur      
         
  Bekerindeling groep 5, poule 07  
03/09 Meteoor O11-4 (uit)  
22/10 Kadoelen O11-2 (thuis)   
19/11 Hercules Zaandam O11-3 (uit)  
     
  Competitieindeling voorjaar (6e klasse 11)  
1 Purmersteijn O11-6  
2 Purmersteijn O11-5    
3 Zaanlandia O11-3   
4 Purmerend O11-8  
5 EVC O11-4   
6 KFC O11-5   
     
1 Yaran Aarif o11 4
2 Mert Basan
3 Quaran Guis
4 Akin Kasal
5 Halil Mutlu
6 Berkay Pehlivan
7 Mohamed Shikh Mous
8 Damin Soussi
9 Kaan Tanriverdi
10 Darven Thayarooban
   
  Trainer        
  Ton Dekker (06-54333976)
   
  Leider
  Dhr Kasal (06-20636161)
   
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:45 - 18:45 uur      
         
  Bekerindeling groep 5, poule 94  
03/09 Hercules Zaandam O11-4 (thuis)  
22/10 Zaandijk O11-4 (uit)   
19/11 Assendelft O11-4 (thuis)   
     
  Competitieindeling voorjaar (7e klasse 13)  
1 Purmerend O11-10  
2 EVC O11-5  
3 Zaanlandia O11-4   
4 Saenden O11-2  
5 Hercules Zaandam O11-4  
6 RCZ O11-3  
7 KFC O11-7   
8    
     
1 Wessel van Arkel

JO10 2.a

2 Berat Ates
3 Dino Bachtare
4 Noël den Boer
5 Stefan Dijkman Dulkes
6 Milenko Ivankovic
7 Stijn Koopman
8 Kenji Koper
9 Mohamed Moulana
10 Baily Timmerman
   
  Trainers & leider        
  Kevin Vranken (06-51941258)
   
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:30 - 18:30 uur      
         
  Bekerindeling groep 4, poule 111  
27/08 VVA/Spartaan O10-3 (thuis)  
22/10 OFC O10-2 (uit)  
29/10 SDZ O10-5 (thuis)   
     
  1e ronde K.O.  
04/03 OFC O10-1 (thuis)  
     
  Competitieindeling 3e fase (2e klasse 07.05)  
1 Buiksloot O10-2  
2 de Dijk O10-2   
3 Purmerland O10-2   
4 Sporting Krommenie O10-2   
5 ZOB O10-1   
6 Zaanlandia O10-2   
7 Buiksloot O10-3  
8 WSV'30 O10-2   
     
1 Hamza Ahmad JO10 3
2 Enes Demirel
3 Luca Foederer
4 Abdullah Habbout
5 Rutger Klingers
6 Ensar Koc
7 Mustafa el Maftouhi
8 Tijmen van Mulligen
9 Akin Sener
   
   
           
  Trainer        
  Ton Dekker (06-54333976)
   
  Leider
  Onbekend
   
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:45 - 18:45 uur      
         
  Bekerindeling groep 4, poule 125  
27/08 OSV O10-1 (uit)  
22/10 OFC O10-3 (thuis)   
29/10 SDZ O10-6 (uit)   
     
  Competitieindeling 3e fase (2e klasse 10.03)  
1 DCG O10-4  
2 SDZ O10-5   
3 Wherevogels O10-5   
4 SDZ O10-3   
5 Wherevogels O10-4   
6 Zaanlandia O10-3   
7 Purmersteijn O10-3  
8 RCZ O10-3   
     
1 Joel Akhigbe

Zaanl O10 1 16.17

2 Elias Bakkali
3 Ryan Bannink
4 Kaya Horensma
5 Eusebio Jansen
6 Kees Jonkman
7 Evander Monteiro (K)
8 Tom van Oostenbrugge
9 Berkant van Poelgeest
10 Dante Rusniadi
   
  Trainer & leider        
  Bryan Warnaar (06-37276016)
   
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:30 - 18:30 uur      
         
  Bekerindeling groep 4, poule 82  
27/08 RCZ O10-1 (thuis)  
29/10 OFC O10-1 (uit)   
     
  Competitieindeling 3e fase (Hoofdklasse 4.2)  
1 Sporting Krommenie O10-1  
2 Odin'59 O10-1   
3 Onze Gezellen O10-1   
4 OFC O10-1   
5 Wherevogels O10-1   
6 ADO'20 O10-1   
7 Zaanlandia O10-1   
8 Purmerend O10-1