1  Juhfaili Arancibia JO13 1
2  Narbo Bentsil
3  Milan v/d Berg
4  Tiago Ekker
5  William Holsford
6  Daniël Jongejans
7  Furkan Kocak
8  Sam Landsaat
9  Yanick Loonen
10  Daan Luckfiel (K)
11  Kenny Ndenzako
12  Zakir Rahimi
13  Dave Wals
14  Ryan Wals
   
               
  Trainer          
  Damien Prinsen (06-23028030)
   
  Leider
  Fedor van den Berg (06-50244445)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 17:00 - 18:30 uur        
  Donderdag 17:00 - 18:30 uur        
               
  Bekerindeling groep 1, poule 24        
20/08  Victoria O. O13-1 (thuis)        
28/08 Foresters O13-2 (uit)        
volgt FC Uitgeest O13-1 (uit)        
           
  Competitieindeling (1e klasse 03)      
1 Zaanlandia O13-1      
2 SDZ O13-1       
3 Buiksloot O13-1       
4 De Dijk O13-1       
5 Purmerend O13-2       
6        
7 Purmersteijn O13-2       
8 Hercules Zaandam O13-1       
9 SDOB O13-1       
10 AFC IJburg O13-1       
11 OFC O13-1       
12 Volendam O13-2       
         
1  Mike Blees Teamfoto Zaanlandia O13 2
2  Niels Clerc
3  Mitchell Dekker
4  Kenneth Fraenk
5  Mats Geugjes
6  Devayron Hardenberg
7  Walter Holsford
8  Burak Kilic
9  Nico Koopman
10  Alex Korver (K)
11  Eray Ogzun
12  Gimi Ramabaja
13  Shawn Vermaas
14  Jay van Wijnen
15  Umit Yilmaz
               
  Trainer          
  Maurice v/d Star (06-24474262)
   
  Leider
  Danny van Wijnen (06-23785102)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 17:00 - 18:30 uur        
  Donderdag 17:00 - 18:30 uur        
               
  Bekerindeling groep 2, poule 25        
03/09  SVA O13-2 (uit)        
22/10 Assendelft O13-1 (thuis)        
19/11 Hellas Sport O13-1 (uit)        
           
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 11)      
1 Zaanlandia O13-2      
2 Zaandijk O13-1      
3 Meervogels'31 O13-1      
4 KFC O13-2      
5 Assendelft O13-1      
6 Oosthuizen O13-1      
         
1  Shamarcke Abdifetah JO13 3
2  Jesse Akhigbe
3  Jort Bouwer
4  Justin Foks
5  Djarno Gambier
6  Cemal Guerra
7  Kemal Guerra
8  Jaycey Hopman
9  Siep van Houten (K)
10  Milo Laport
11  Arda Önen
12  Damiën van Roon
13  Bas Schmidt
14  Mees van Someren
15  Denis Walczak
16  Rayan Wasiti          
               
  Trainers          
  Michel Böhm (06-53204622) en Dave Slikker (06-14973576)
   
  Leiders
  Erwin Bouwer (06-20776489) en Marije Vos (06-51710691)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 18:15 - 19:30 uur        
  Donderdag 18:15 - 19:30 uur        
           
  Bekerindeling groep 2, poule 32        
03/09  Meteoor O13-2 (thuis)        
22/10 SDZ O13-2 (uit)        
19/11  Kadoelen O13-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (4e klasse 15)      
1        
2 Zaandijk O13-2      
3 OSV O13-2      
4 Zaanlandia O13-3      
5 ZCFC O13-2      
6 Kadoelen O13-2      
         
1  Armin Ahmadi zaanlandiaJO13 4
2  Nidal Amestoun
3  Koot Bink
4  Sam Dekker
5  Silas Lima Lopes
6  Marouane Nait Rrami
7  Kenzo Niemel
8  George Oviasuyi
9  Luc van Rijn (K)
10  Eray Tuncer
11  Mustafa Tuncer
12  Dylano Verhoeks
13  Malek Youssef
14  
               
  Trainers          
  Michel Böhm (06-53204622) en Dave Slikker (06-14973576)
   
  Leiders
  Mohamed Amestoun (06-47961333) en Vedat Tuncer (06-49877311)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 18:15 - 19:30 uur        
  Donderdag 18:15 - 19:30 uur        
           
  Bekerindeling groep 3, poule 20        
03/09  Meteoor O13-3 (uit)        
22/10 OFC O13-3 (thuis)        
19/11  SDZ O13-3 (uit)        
           
  Competitieindeling voorjaar (3e klasse 08)      
1 ZOB O13-2      
2 Zaanlandia O13-4      
3 Volendam O13-5      
4 Purmerend O13-3      
5 Monnickendam O13-2      
6 Assendelft O13-3      
         
1  Nino Zwart JO13 5
2  Muhammed Bastimar
3  Deniz Kaman
4  Ahmet Ozbek
5  Frank de Brouwer
6  Joa Etman
  7      Juliusz Gotowala
8  Ashish Biswokarma
9  Lars Sluis
10  Martijn van Heertum
11  Achraf Lamiri
12  Diego Andrade
13  Arian Molafi
14  
15  
16            
               
  Trainers          
  Robert Blommers (06-24806227)
   
  Leiders:
  Ger Konijn - 0648007957
  Martijn Zwart - 0650442964
  Osman Kaman - 0624490778
               
  Trainingstijden          
  Maandag 17:30 - 18:45 uur        
  Woensdag 16:30 - 17:45 uur        
           
  Competitieindeling voorjaar (5e klasse 16)      
1 Purmerland O13-2      
2 RCZ O13-3      
3 DZS O13-1      
4 Zaanlandia O13-6      
5 WBSV O13-1      
6 Zaanlandia O13-5      
         
1  Shamarcke Abdifetah JO13 6
2  Armin Ahmadi
3  Nidal Amestoun
4  Diego Andrade
5  Mehmet Can Avan
6  Jytte Balm
7  Muhammed Bastimar
8  Eray Bayram
9  Morris Bessa
10  Koot Bink
11  Ashish Biswokarma
12  Jort Bouwer
13  Frank de Brouwer
14  Aybeck Cobanoglu
15  Joa Etman
16  Shad Fatah          
               
  Trainers          
  Sander Molenaar (06-83182100)
   
  Leider
  Volgt
               
  Trainingstijden          
  Maandag 17:30 - 18:45 uur        
  Woensdag 16:30 - 17:45 uur        
           
  Competitieindeling voorjaar (5e klasse 16)      
1  Purmerland O13-2      
2  RCZ O13-3      
3  DZS O13-1      
4  Zaanlandia O13-6      
5  WBSV O13-1      
6  Zaanlandia O13-5