1  Romano Banel JO15 1
2  Rik de Boer (K)
3  Twan Castricum
4  Batuhan Dugan
5  Taher El Massabiq
6  Anwar Elbazi
7  Dylermo Heilbron
8  Furkan Karaca
9  Aron Knibbe
10  Calvin Stolk
11  Riza Topcu
12  Bafode Touri
13  Berkay Tuncer
14  Wesley Vranken
15  Nick van Wijnen
               
  Trainer & leider        
  Dave Rietveld (06-23818908)
   
  Trainingstijden          
  Maandag 18:30 - 20:00 uur        
  Woensdag 18:30 - 20:00 uur        
               
  Bekerindeling groep 1, poule 20        
20/08 VIOS W O15-1 (uit)        
23/08 Hercules Z O15-1 (thuis)        
27/08  KFC O15-1 (thuis)        
           
  Competitieindeling (3e divisie A)      
1  Buiksloot O15-1      
2  DCG O15-1      
3  de Dijk O15-1      
4  AFC O15-2      
5  VSV O15-1      
6  Koninklijke HFC O15-1      
7  Foresters O15-1      
8  Volendam (rkav) O15-1      
9  ADO'20 O15-1      
10  Roda'23 O15-1      
11  Purmerend O15-1      
12  Zaanlandia O15-1      
         
1  Zijaad Abbas 2016 10 05 PHOTO 00004302
2  Ayman Bakkali
3  Roos van den Brom
4  Lars Castricum
5  Nils Castricum
6  Jason Dorn
7  Jonah Dorn
8  Berke Duman
9  Adam El Bakali
10  Jordy Hubert
11  Joost de Jong
12  Daniël Kakai
13  Berkay Polat
14  Diquan Rillen
15  Mikaïl Türkmen
16  Talha Yuksel          
               
  Trainer & leider          
  Carlos de Vries (06-33144399)
   
  Trainingstijden          
  Maandag 18:30 - 20:00 uur        
  Woensdag 18:30 - 20:00 uur        
               
  Bekerindeling groep 3, poule 33        
03/09  Purmerend O15-3 (thuis)        
22/10 SVA O15-2 (uit)        
19/11 Always Forward O15-3 (thuis)        
           
  1e ronde K.O.        
25/02 Fortuna Wormerveer O15-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 11)      
1 SVA O15-2      
2 Westzaan O15-1      
3 Zaanlandia O15-2       
4 SVW'27 O15-2      
5 Purmersteijn O15-3      
6 DTS O15-1      
         
1  Levi Wierdsma Teamfoto Zaanlandia O15 3
2  Muhammed Mutlu
3  Onur Koksal
4  Revi Laport
5  Drini Ramabaja
6  Yasin Aydin
7  Derar Albaaz
8  Rosario van Trigt
9  Ahmet Ates
10  Jayden Rillen
11  Jelle Oostendorp
12  Aldebert Rooijer
13  Jesper Stuifzand
14  Jeremy Siemons
15  Ritchie Lemmert
             
  Trainers          
  Jeroen Vleeshakker (06-15146984) & Sander Molenaar (06-83182100)
   
  Leider
  Jeroen Vleeshakker (06-15146984)
               
  Trainingstijden          
  Woensdag 18:45 - 20:00 uur        
  Vrijdag 18:45 - 20:00 uur        
           
  Bekerindeling groep 5, poule 29        
03/09  WSV'30 O15-2 (thuis)        
22/10 DZS O15-1 (uit)         
19/11 Purmerend O15-4 (thuis)         
           
  1e ronde K.O.        
01/03 OFC O15-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (3e klasse 29)      
1 Victoria O. O15-2      
2 Assendelft O15-2       
3 Zaanlandia O15-3      
4 Zaandijk O15-2      
5 Sporting S O15-1      
6 Hugo Boys O15-1      
7 WSV'30 O15-2      
8 Monnickendam O15-1      
         
1  Mohammed Abdi JO15 4
2  Lord Ansah
3  Brandon Burke
4  Fedja Groenland
5  Eray Günes
6  Nick van Halderen
7  Nordin Hasselbaink
8  Bas de Jager
9  Samuel Kok
10  Jack Luiken
11  Adem Reghai
12  Ramon Sanchez
13  Dylan Warnaar
14  Marcus Zaham
15  
               
  Trainers          
  Arno den Boer (06-24843307) en Melvin Blaich (06-11171241)
   
  Leiders
  Mike van Halderen (075-6706111) en Wilco de Jager (06-53212158)
               
  Trainingstijden          
  Maandag 18:45 - 20:00 uur       
  Vrijdag 17:30 -18:45 uur       
               
  Bekerindeling groep 5, poule 69       
03/09  SVA O15-3 (uit)       
22/10 Westzaan O15-1 (thuis)        
19/11 Zaandijk O15-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (4e klasse 21)      
1 Graftdijk O15-1      
2 Zaanlandia O15-4      
3 Hercules Zaandam O15-3      
4 Purmerland O15-1      
5 OFC O15-2      
6 Purmersteijn O15-5      
7 de Dijk O15-2      
8 Volendam O15-7      
         
1  Yusuf Abdi JO15 5
2  Jibril Ali
3  Talha Bay
4  Enes Dogan
5  Mehmet Gökalp
6  Haci Koca
7  Yakup Coskun
8  Gezim Ramabaja
9  Huseyn Sütcü
10  Ahmet Ulusoy
11  Berke Uzunoglu
12  Emre Uzunoglu
13  Mike Zonneveld
14  Yusuf Emre Calik
15  
               
  Trainer & Leider          
  Lesley de Jong (06-11843486)
   
  Trainingstijden          
  Maandag 18:45 - 20:00 uur       
  Vrijdag 17:30 -18:45 uur       
               
  Bekerindeling groep 5, poule 69       
03/09  SVA O15-3 (uit)       
22/10 Westzaan O15-1 (thuis)        
19/11 Zaandijk O15-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (4e klasse 45)      
1 EVC O15-3      
2 Volendam O15-6      
3 Volendam O15-10      
4 WSV'30 O15-4      
5 de Rijp O15-3      
6 Zaanlandia O15-5      
7 KFC O15-3      
8 Jisp O15-1      
         
1  Hein Blommers JO14 2.a
2  Stijn de Boer
3  Keanu Boot
4  Owen Bultstra
5  Berend Driessen
6  Oscar Husslage
7  Zidane Kefi
8  Teun Kortstee
9  Sanne Kosterink
10  Pitou Ludding
11  Isa Raaijmakers
12  Ismail Sahin
13  Matthew Siffels
14  Tijmen Vos
15  Guy van Rijn
             
  Trainers          
  Abdur Duzdas (06-41559644) / Sander Molenaar (06-83182100)
   
  Leiders
  Steven Vos (06-53200516) en Peter Bakker (06-22523914)
               
  Trainingstijden          
  Woensdag 18:45 - 20:00 uur        
  Vrijdag 18:45 - 20:00 uur        
           
  Bekerindeling groep 5, poule 82        
03/09  DZS O15-2 (uit)        
22/10 Zaandijk O15-3 (thuis)         
19/11 Westzaan O15-2 (thuis)         
           
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 04)      
1 SVA O14-3      
2 Zaanlandia O14-2      
3 KFC O14-2      
4 Sporting Krommenie O14-3      
5 HSV O14-2      
6 Zaanlandia O14-2      
         
1  Rafael Slikker (K) Teamfoto O14 1
2  Ömer Altin
3  Lucas van Amsterdam
4  Kaan Sahin
5  Asan Asenov
6  Reef Schuuring
7  Sebas Beekman
8  Lorenzo Böhm
9  Jens Broek
10  Den Jacobsen
11  Baris Cosar
12  Neal Roos
13  Mourad Habti
14  Berkan Saban
15  Sven Haarbrink
               
  Trainer & leider          
  Mark Schoen (06-14517050)
   
  Trainingstijden          
  Maandag 18:30 - 20:00 uur        
  Donderdag 18:15 - 19:30 uur        
           
  Bekerindeling groep 7, poule 07        
03/09  Purmerland O14-1 (thuis)        
22/10 IVV O14-1 (uit)         
19/11 OFC O14-1 (uit)         
           
  1e ronde K.O.        
25/02 Purmersteijn O14-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (1e klasse 06)      
1 Purmerland O14-1      
2 Krommenie O14-2      
3 WSV'30 O14-1      
4 WSV'30 O14-2      
5 Fortuna Wormerveer O14-4      
6 Zaanlandia O14-1