1  Sander Arendse JO17 1 
2  Devin Unal
3  Mustafa Emirdag
4  Atilla Erbas
5  Lars Haarbrink
6  Percey Hoquee
7  Tommy Lohn
8  Cas Meijer
9  Denis Milanovic
10  Damian Steunebrink
11  Mehmet Uslu
12  Calvin Valente (K)
13  Dyon Waterval
14  Yurrian Wong Swie San
15  Tamer Yildiz
16  Noah Zwart          
               
  Trainer          
  Harry Volkers (06-54326667)
   
  Leider
  Ger van der Gaast (06-22485272)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 18:30 - 20:00 uur        
  Donderdag 18:30 - 20:00 uur        
           
  Bekerindeling groep 1, poule 13        
20/08 OSV O17-1 (uit)        
24/08 Fortuna W. O17-1 (thuis)        
27/08  De Rijp O17-1 (thuis)        
           
  Competitieindeling (1e klasse 02)    
1  DEM O17-2      
2  VVC O17-1      
3  HBC O17-1      
4  VSV O17-1      
5  FC Uitgeest O17-1      
6  Hillegom O17-1      
7  Zaanlandia O17-1      
8  Fortuna Wormerveer O17-2      
9  Hoofddorp O17-2      
10  Hercules Zaandam O17-1      
11  Velsen O17-1      
12  Castricum O17-1      
         
1  Jeroen Abbenhues JO17 2 
2  Ruben Abbenhues
3  Luke van den Berg
4  Ole Brans
5  Giovanni Carfora
6  Roy Clerc
7  Steef van de Eng
8  Lars Gobels
9  Kiet Jansma
10  Stan van Maanen
11  Lars Olthof
12  Daniël Post
13  
14  Tom van Veen (K)
15  Mark Bleij
             
  Trainer          
  George Machielsen (06-14734353)
   
  Leider
  Fred Clerc (06-54604687)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 18:30 - 20:00 uur        
  Donderdag 18:30 - 20:00 uur        
           
  Bekerindeling groep 3, poule 38        
03/09 Overbos 17-1 (thuis)        
22/10 Onze Gezellen O17-2 (uit)        
19/11  FC Aalsmeer O17-2 (thuis)         
           
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 16)      
1 Kwadijk O17-1      
2 Hercules Zaandam O17-3      
3 Purmerend O17-1      
4 Volendam O17-3      
5 ZOB O17-2      
6 Zaanlandia O17-2      
         
1  Ali Abdulle Teamfoto Zaanlandia O17 3 16 17
2  Yahye Ali
3  Emrecan Ayyildiz
4  Emircan Ayyildiz
5  Furkan Eroglu
6  Efe Jafari
7  Eray Kanmaz
8  Ozan Ulusan
9  Jerom Oosterling
10  Jamairo Piqué
11  Batuhan Saglam
12  Arjen Springorum
13  Simon Westhoff
14  Emir Yilmaz (K)          
               
  Trainer & leider          
  Dogan Ayyildiz 06-84555238
   
  Trainingstijden          
  Dinsdag 18:30 - 20:00 uur        
  Donderdag 18:30 - 20:00 uur        
           
  Bekerindeling (groep 5, poule 02)        
03/09  Amstelveen O17-2 (uit)        
22/10 ZCFC O17-2 (thuis)        
19/11 Vlug en Vaardig O17-1 (uit)        
           
  1e ronde K.O.        
25/02 Berkhout O17-1 (uit)        
           
  Competitieindeling voorjaar (3e klasse 10)      
1 Zilvermeeuwen O17-1      
2 Zaanlandia O17-3      
3 EVC O17-2      
4 RCZ O17-1      
5 ZCFC O17-1      
6        
         
1  Jiri Batelaan o17 4 
2  Daniël Boon
3  Lucas Boon
4  Jay Etman
5  Pim Geene
6  Lars Geugjes
7  Boris van Ginkel 
8  Onno Kalbfleisch
9  Dion Kroeze
10  Niels Wiersma
11  Hidde Kortstee
12  Mike v/d Laan
13  Brian Ramphal
14  Max Stevens
15  Emre Taylan
16  Metehan Uzunoglu          
               
  Trainer & leider          
  André v/d Laan (06-24471037)
   
  Trainingstijden          
  Dinsdag 19:30 - 20:45 uur        
  Vrijdag 17:30 - 18:45 uur        
           
  Bekerindeling groep 5, poule 07        
03/09  SVA O17-3 (thuis)        
22/10 Assendelft O17-2 (uit)         
19/11  Zaandijk O17-2 (thuis)         
           
  Competitieindeling voorjaar (4e klasse 08)      
1 DZS O17-1      
2 Zaanlandia O17-2      
3 Onze Gezellen O17-4      
4 DEM O17-7      
5 Westzaan O17-2      
6 Jong Hercules O17-4