Klik op de leeftijdsgroep waarvan je de teams wilt bekijken:

  Senioren  

    Dames   

A-junioren

B-junioren

 

C-junioren

D-pupillen

E-pupillen

F-pupillen

 

 

 

 

 2e Klasse A

 Trainer: Ronald Dooijeweerd   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Ass Trainer : Harry Volkers

 Teamleider : Ed Heistek     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Teamleider : Harold Scholtens   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Medische Verzorging : 

Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter
Langelaar, H. van Assistent-scheidsrechter

 

                                2e klasse A

 Bekerprogramma 2017-2018 ( wijzigingen voorbehouden)

 

 

Zondag 30 april jl. is ons 2e zondag elftal kampioen geworden van de 3e klasse C.!(West 1)

Spelers en begeleiding van harte gefeliciteerd met dit behaalde resultaat.!! Grote Klasse.

Zaanlandia 2 kampioen 2016 17

Kampioens medaille

Nat Pak Harry Volkers

OSV 2 Zaanlandia 2 2   1
Zaanlandia 2 Hercules Zaandam sc 2 5   0
Buitenveldert 2 Zaanlandia 2 2   3
Zaanlandia 2 Assendelft 2 3   2
KFC 3 Zaanlandia 2 0   1
Zaanlandia 2 Wherevogels De 2 4   0
Meteoor 2 Zaanlandia 2 2   3
Zaanlandia 2 Swift 2 2   0
Volendam (rkav) 2 Zaanlandia 2 8   2
Zaanlandia 2 IVV 2 2   1
Zaanlandia 2 OSV 2 6   1
Hercules Zaandam sc 2 Zaanlandia 2 0   2
Assendelft 2 Zaanlandia 2 1   1
Zaanlandia 2 Buitenveldert 2 2   1
Wherevogels De 2 Zaanlandia 2 1   0
Zaanlandia 2 KFC 3 2   1
Swift 2 Zaanlandia 2 1   4
Zaanlandia 2 Meteoor 2 3   1
IVV 2 Zaanlandia 2 1   4
Zaanlandia 2 Volendam (rkav) 2 4   1

 

 Bekerindeling 2017-2018

 

Voorlopige indeling

 

Volkers, Harry Trainer
Scholtens, Koos Teammanager
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter
Sigrid Wesselsz Verzorging

 

 

Zaanlandia 3

Bekerprogramma  2017-2018

 

  2017-2018  
     

 

 Spelers Zondag 3  

 

 

 

 

 

 

Bekerprogramma Zaanlandia 4 2017-2018

 

         2017 - 2018  
   
 

 

 Spelers Zaanlandia 4 2017-2018

 

 

Bekerprogramma Veteranen 1 35+

datum tijd Thuis team Uit team
4-9-2016   DRC 35+1 Zaanlandia 35+1
23-10-2016 9:30 Zaanlandia 35+1 GSV 35+1
20-11-2016 9:30 Zaanlandia 35+1 Always Forward 35+1

 

Zaanlandia Veteranen 1  1e Klasse 35+ 1 E        Zie ook voetbal.nl.!!

E.a. onder voorbehoud.

Schemanummer Team tijd
- Zaanlandia 35+1 9:30
- WSV 30 35+1 10:00
- Zaandijk 35+1 11:00
- Hercules Zaandam sc 35+1 10:00
- Hercules Zaandam sc 35+2 10:00
- Saenden 35+1 9:30
- Fortuna Wormerv. 35+1 12:00
- Fortuna Wormerv. 35+2 10:00
- Westzaan 35+1 10:00
- Purmerland 35+1 10:00
- SVA 35+1 12:00
- NVC 35+1 10:30
- KFC 35+1 9:30
- Saenden 35+2 10:00

 

 Spelers Veteranen 1 

Uzunoglu,Murat
Dekker, Tom
Hoorn, Thomas Francois
Kelen, Ron vd
Magielsen, George
Ohman, Michel
Volkers, Harry
Tevreden,Raymond
Spek, Jorn
Stam, Ronnie
Wijnen, Danny van
Sari,A
Cetin,S
Scholtens,Koos
Schoen,Mark

Programma.

 

Selectie Zaterdag 1

   
Laan, Andre van der Assistent-scheidsrechter(club)
Langelaar, H. van Assistent-scheidsrechter(club)
Russo, Pasquale Ass.-trainer/coach

                          4e klasse B

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- Portugal Adam FC 1 15:00
- Vlug en Vaardig 1 14:30
- TOB 1 14:30
- KFC 1 15:15
- RCZ 1 14:30
- Sloterdijk 1 14:30
- Buiksloot 1 14:30
- DWS 1 14:30
- Parkstad sv 1 14:30
- Zaanlandia 1 14:30
- Meteoor 1 14:30
- Hercules Zaandam sc 1 15:00
- Westzaan 1 14:30
- AC Amsterdam 1 14:30

 

 Bekerprogramma 2016-2017

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
    Hercules Zaandam sc 1 Zaanlandia 1   3 - 1
    RCZ 1 Zaanlandia 1   4 - 4
    Zaanlandia 1 PSZ 1               1 - 2

Competitie Programma

datum tijd Thuis team Uit team
3-9-2016 14:30 DWS 1 Zaanlandia 1
10-9-2016 14:30 Zaanlandia 1 AC Amsterdam 1
17-9-2016 14:30 Buiksloot 1 Zaanlandia 1
24-9-2016 14:30 Zaanlandia 1 KFC 1
1-10-2016 14:30 Vlug en Vaardig 1 Zaanlandia 1
8-10-2016 14:30 Zaanlandia 1 Parkstad sv 1
15-10-2016 15:00 Hercules Z'dam sc 1 Zaanlandia 1
29-10-2016 14:30 Zaanlandia 1 TOB 1
5-11-2016 14:30 Westzaan 1 Zaanlandia 1
12-11-2016 14:30 Zaanlandia 1 RCZ 1
26-11-2016 14:30 Meteoor 1 Zaanlandia 1
3-12-2016 14:30 Zaanlandia 1 Sloterdijk 1
10-12-2016 15:00 Portugal Adam FC 1 Zaanlandia 1
28-1-2017 14:30 Zaanlandia 1 DWS 1
4-2-2017 14:30 AC Amsterdam 1 Zaanlandia 1
11-2-2017 14:30 Zaanlandia 1 Buiksloot 1
18-2-2017 16:15 KFC 1 Zaanlandia 1
11-3-2017 14:30 Zaanlandia 1 Westzaan 1
18-3-2017 14:30 Parkstad sv 1 Zaanlandia 1
25-3-2017 14:30 Zaanlandia 1 Vlug en Vaardig 1
1-4-2017 14:30 TOB 1 Zaanlandia 1
8-4-2017 14:30 Zaanlandia 1 Hercules Z'dam sc 1
22-4-2017 14:30 RCZ 1 Zaanlandia 1
29-4-2017 14:30 Zaanlandia 1 Meteoor 1
6-5-2017 14:30 Sloterdijk 1 Zaanlandia 1
13-5-2017 14:30 Zaanlandia 1 Portugal Adam FC 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zaanlandia Za2

Indeling 2016-2017 5e klasse 03

 Voorlopige indeling (15.716)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- Jong Holland 4 12:30
- Volendam (rkav) 6 14:30
- ZCFC 4 12:45
- RCZ 2 14:00
- Wherevogels De 2 12:00
- OFC 2 14:30
- Zaanlandia 2 15:00
- Zwaluwen 30 HCSV 4 14:30
- Fortuna Wormerv. 2 16:15
- KFC 2 16:15
- TOB 3 12:00
- Meteoor 4 12:30

 

Arnhem, Gijs van -
Blaich, Melvin -
Coffeng, Pim -
Francke, Jos -
Hagen, Florian ten -
Hendriks, Melvin -
Hendriks, Ramon -
Jong, Lesley Ryan de -
Kortbeek, Mitchel -
Loef, Danny -
Pilot, Stefan -
Schoen, Mark -
Scholtens, Koos -
Spoel, Rijk v.d. -
Stolp, Joeri -
Weel, Kevin v.d. -
Wieten, Dennis -
   
Kok, Mark Teammanager
Kok, Michel Standaard functie

 

 



    

 

Zaanlandia Za3  Indeling 2016-2017 6e klasse 03

Voorlopige indeling (15.7.16)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- IJmuiden 5 14:30
- Blauw Wit (W) 4 14:30
- ZCFC 5 11:00
- OFC 3 14:30
- Zaandijk 2 14:30
- DEM 3 16:00
- Castricum 6 12:30
- Fortuna Wormerv. 3 14:00
- ZOB 5 13:45
- Zaanlandia 3 13:00
- Fortuna Wormerv. 4 14:00
- Hellas Sport 5 12:00

 

 

Zaanlandia Za 4

  Indeling 2016-2017  
  6e klasse  06  

 Voorlopige indeling (15.7.16)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- BSM 3 14:30
- GeuzenM'meer 5 15:00
- DCG 2 11:00
- Vlug en Vaardig 4 14:30
- IJmuiden 7 12:00
- Zandvoort 3 14:30
- ZCFC 6 14:30
- VEW 6 14:30
- Olympia Haarlem 4 14:30
- Hillegom sv 7 13:00
- Zaanlandia 4 15:00
- FC Aalsmeer 6 14:00

 Leider: Rob Benjamin tel:075-6311504 / 0643183883 of This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Beets, Jeffrey -
Benjamin, Justin -
Brand, Luuk -
Canisius, Joren -
Filippo, G. -
Koca, Furkan -
Koksal, Enes -
Lange, Mathijs de -
Luijken, Bryan van -
Romunde, Mel -
Romunde, Sam -
Ruhe, Justin -
Spoel, Joris van de -
Wiersema, Joost -
   
Benjamin, Rob Teammanager

Na de wedstrijden op zaterdag 6 mei zal ons 5e zaterdag elftal (Zwart Witte Helden) een eindfeest geven.!!

Bij het begin van het feestje zullen er bekers uitgereikt worden.!

Iedereen mag na de gespeelde wedstrijden gezellig blijven na zitten en genieten van dit feestje.!

De muziek wordt verzorgt door allround DJ Rutger.!

Het feestje zal tot ongeveer 22:00 duren.

Namens Zaanlandia Zaterdag 5   Peter en Jeffry.

 

eindfeest

 

 

Zaanlandia Za 5

  Indeling 2016-2017  
  6e klasse  04  

Vorlopige indeling (15.7.16)

Schemanummer Team Voorkeurstijd
- EVC 5 15:00
- ZCFC 7 12:45
- ZCFC 8 11:00
- PSZ 4 14:30
- OFC 4 14:30
- Purmerend 2 14:30
- IJmuiden 9 12:00
- Zaandijk 3 14:30
- ZOB 6 16:00
- Ilpendam 2 12:30
- Purmersteijn 2 14:30
- TOB 5 14:00
- Zaanlandia 5 13:00
- Hellas Sport 6 14:00

 

 

Zaanlandia Vrouwen zoekt aanvulling

 

Bij Zaanlandia hebben we al heel wat jaren een Damesafdeling waar met wisselend succes zeer enthousiast gevoetbald wordt. Helaas lijkt in de Zaanstreek de interesse onder meiden en vrouwen voor voetbal af te nemen. Daardoor is ook ons ledental teruggelopen. Wij zijn dus op zoek naar aanvulling voor ons Vrouwenelftal zodat we ook de komende jaren dames op de velden van Zaanlandia kunnen laten voetballen. Onze wedstrijden worden op zondag gespeeld en we trainen op donderdagavond. Iedereen vanaf 15 jaar is welkom.

 

BEN JIJ OF KEN JIJ DIE ENTHOUSIASTE DAME DIE ONS KOMT VERSTERKEN?


Neem dan contact op met Marjan Schoon (0630381808) of stuur een mail naar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Vrouwen 1 2016

We hebben nu voor het 3e jaar achter elkaar een samenwerking tussen de vrouwen van Zaanlandia en Hellas Sport Combinatie waardoor beide verenigingen nog steeds een damesafdeling hebben. Dit bevalt uitstekend. We trainen op het complex van Hellas en spelen zondags bij Zaanlandia. We zijn begonnen met 2 elftallen maar helaas is dat dit jaar 1 elftal geworden; het vrouwen 2 team. Nieuwe leden zijn altijd welkom. We spelen in de 5e klasse waar we bovenin meedraaien.

We zitten nu op de helft van onze competitie. Van de 13 tot nu gespeelde wedstrijden hebben we er 8 gewonnen, 1 gelijk gespeeld en 4 verloren.

Sinds dit seizoen hebben we uitzendbureau Multicraft bereid gevonden om ons te sponsoren met trainingspakken voor de speelsters en jassen voor de vlagger en de coach waarvoor wij ze enorm dankbaar zijn.

Voorste rij van links naar rechts: Denice, Monique, Melissa, Noel, Jeanine, Renee, Denise.
Achterste rij van links naar rechts: grensrechter Hans van Marle, Carolien, Nastasja, Lisa, Judith, Iris, Annemiek, Simone, leidster Marjan Schoon.

Afwezig: Myrna, Tessa en Cleo.

1 vrouwen

 

 


Contact: zaanlandia.dames@gmail.com

 

 

Foto minis 1e wedstrijd minis

 Trainende mini's            Wedstrijd spelende mini's  

Hier komt de informatie over de Zaanlandia Toppers te staan, zodra we met een mini team beginnen!

1  Mert Akdas MINI TOPPERS
2  Hugo Druijf
3  Ziggy Fortes
4  Ayoub Habout
5  Roodi Ibrahim
6  Benjamin Jansen
7  Julias Jikki
8  Houdayfa Khaoudi
9  Josia Makaai
10  Moussa Naji
11  Sebastiaan Veenman
12  Jelmer de Vries
13  Ivan Ribeiro
     
  Trainer  
   Rob Benjamin
     
  Leider  
  Volgt  
     
  Trainingstijd
  Volgt
   

Elke zaterdag van 10:00 tot 11:00 uur trainen we met de 4 en 5 jarigen.
De trainingen zullen plaatsvinden in de Gerrit de Louw mini ArenA.
Iedereen van 4 of 5 jaar die graag wil voetballen is welkom.

Kom gezellig langs om het een keer te proberen!

MINI

 

 


 

 

Foto minis

 

1  Romano Banel JO15 1
2  Rik de Boer (K)
3  Twan Castricum
4  Batuhan Dugan
5  Taher El Massabiq
6  Anwar Elbazi
7  Dylermo Heilbron
8  Furkan Karaca
9  Aron Knibbe
10  Calvin Stolk
11  Riza Topcu
12  Bafode Touri
13  Berkay Tuncer
14  Wesley Vranken
15  Nick van Wijnen
               
  Trainer & leider        
  Dave Rietveld (06-23818908)
   
  Trainingstijden          
  Maandag 18:30 - 20:00 uur        
  Woensdag 18:30 - 20:00 uur        
               
  Bekerindeling groep 1, poule 20        
20/08 VIOS W O15-1 (uit)        
23/08 Hercules Z O15-1 (thuis)        
27/08  KFC O15-1 (thuis)        
           
  Competitieindeling (3e divisie A)      
1  Buiksloot O15-1      
2  DCG O15-1      
3  de Dijk O15-1      
4  AFC O15-2      
5  VSV O15-1      
6  Koninklijke HFC O15-1      
7  Foresters O15-1      
8  Volendam (rkav) O15-1      
9  ADO'20 O15-1      
10  Roda'23 O15-1      
11  Purmerend O15-1      
12  Zaanlandia O15-1      
         
1  Zijaad Abbas 2016 10 05 PHOTO 00004302
2  Ayman Bakkali
3  Roos van den Brom
4  Lars Castricum
5  Nils Castricum
6  Jason Dorn
7  Jonah Dorn
8  Berke Duman
9  Adam El Bakali
10  Jordy Hubert
11  Joost de Jong
12  Daniël Kakai
13  Berkay Polat
14  Diquan Rillen
15  Mikaïl Türkmen
16  Talha Yuksel          
               
  Trainer & leider          
  Carlos de Vries (06-33144399)
   
  Trainingstijden          
  Maandag 18:30 - 20:00 uur        
  Woensdag 18:30 - 20:00 uur        
               
  Bekerindeling groep 3, poule 33        
03/09  Purmerend O15-3 (thuis)        
22/10 SVA O15-2 (uit)        
19/11 Always Forward O15-3 (thuis)        
           
  1e ronde K.O.        
25/02 Fortuna Wormerveer O15-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 11)      
1 SVA O15-2      
2 Westzaan O15-1      
3 Zaanlandia O15-2       
4 SVW'27 O15-2      
5 Purmersteijn O15-3      
6 DTS O15-1      
         
1  Levi Wierdsma Teamfoto Zaanlandia O15 3
2  Muhammed Mutlu
3  Onur Koksal
4  Revi Laport
5  Drini Ramabaja
6  Yasin Aydin
7  Derar Albaaz
8  Rosario van Trigt
9  Ahmet Ates
10  Jayden Rillen
11  Jelle Oostendorp
12  Aldebert Rooijer
13  Jesper Stuifzand
14  Jeremy Siemons
15  Ritchie Lemmert
             
  Trainers          
  Jeroen Vleeshakker (06-15146984) & Sander Molenaar (06-83182100)
   
  Leider
  Jeroen Vleeshakker (06-15146984)
               
  Trainingstijden          
  Woensdag 18:45 - 20:00 uur        
  Vrijdag 18:45 - 20:00 uur        
           
  Bekerindeling groep 5, poule 29        
03/09  WSV'30 O15-2 (thuis)        
22/10 DZS O15-1 (uit)         
19/11 Purmerend O15-4 (thuis)         
           
  1e ronde K.O.        
01/03 OFC O15-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (3e klasse 29)      
1 Victoria O. O15-2      
2 Assendelft O15-2       
3 Zaanlandia O15-3      
4 Zaandijk O15-2      
5 Sporting S O15-1      
6 Hugo Boys O15-1      
7 WSV'30 O15-2      
8 Monnickendam O15-1      
         
1  Mohammed Abdi JO15 4
2  Lord Ansah
3  Brandon Burke
4  Fedja Groenland
5  Eray Günes
6  Nick van Halderen
7  Nordin Hasselbaink
8  Bas de Jager
9  Samuel Kok
10  Jack Luiken
11  Adem Reghai
12  Ramon Sanchez
13  Dylan Warnaar
14  Marcus Zaham
15  
               
  Trainers          
  Arno den Boer (06-24843307) en Melvin Blaich (06-11171241)
   
  Leiders
  Mike van Halderen (075-6706111) en Wilco de Jager (06-53212158)
               
  Trainingstijden          
  Maandag 18:45 - 20:00 uur       
  Vrijdag 17:30 -18:45 uur       
               
  Bekerindeling groep 5, poule 69       
03/09  SVA O15-3 (uit)       
22/10 Westzaan O15-1 (thuis)        
19/11 Zaandijk O15-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (4e klasse 21)      
1 Graftdijk O15-1      
2 Zaanlandia O15-4      
3 Hercules Zaandam O15-3      
4 Purmerland O15-1      
5 OFC O15-2      
6 Purmersteijn O15-5      
7 de Dijk O15-2      
8 Volendam O15-7      
         
1  Yusuf Abdi JO15 5
2  Jibril Ali
3  Talha Bay
4  Enes Dogan
5  Mehmet Gökalp
6  Haci Koca
7  Yakup Coskun
8  Gezim Ramabaja
9  Huseyn Sütcü
10  Ahmet Ulusoy
11  Berke Uzunoglu
12  Emre Uzunoglu
13  Mike Zonneveld
14  Yusuf Emre Calik
15  
               
  Trainer & Leider          
  Lesley de Jong (06-11843486)
   
  Trainingstijden          
  Maandag 18:45 - 20:00 uur       
  Vrijdag 17:30 -18:45 uur       
               
  Bekerindeling groep 5, poule 69       
03/09  SVA O15-3 (uit)       
22/10 Westzaan O15-1 (thuis)        
19/11 Zaandijk O15-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (4e klasse 45)      
1 EVC O15-3      
2 Volendam O15-6      
3 Volendam O15-10      
4 WSV'30 O15-4      
5 de Rijp O15-3      
6 Zaanlandia O15-5      
7 KFC O15-3      
8 Jisp O15-1      
         
1  Shamarcke Abdifetah o14 2
2  Sayel Abukar 
3  Juhfaili Arancibia 
4  Mike Blees 
5  Imrah Boujif 
6  Bashar Dawlah 
7  Mitchell Dekker 
8  Justin Foks 
9  Djarno Gambier 
10  Mats Geugjes 
11  William Horsford 
12  Jaycey Hopman 
13  Siep van Houten (K) 
14  Furkan Kocak 
15  Berat Kocak 
16  Nico Koopman            
17  Alex Korver / Daan Luckfiel (K)          
18  Sam Landsaat          
19  Milo Laport           
20  Yanick Loonen           
21  Kenny Ndenzako           
22  Zakir Rahimi           
23  Gimi Ramabaja           
24  Bas Schmidt           
25  Indiana van 't Slot           
26  Mees van Someren           
27  Mohammed Touri           
28  Dave Wals           
29  Rayan Wasiti           
30  Ümit Yilmaz           
               
Muhammed, Kemal, Cemal, Arian, Damien, Jort, Khaalifa en Ashish trainen donderdag met de nieuwe O15-3 mee
De training is van 17:30 tot 18:45 uur en zal gedaan worden door Arno den Boer (06-24843307). 
               
  Trainers          
  Jeroen Vleeshakker (06-15146984)
  Jiri Haan (06- 28647998)
  Michel Kok (06-11330430)
   
  Trainingstijden (onder voorbehoud)        
  Woensdag 18:45 - 20:00 uur (Gerrit de Louw mini ArenA)        
  Vrijdag 18:45 -20:00 uur (A-veld)        
           
  Bekerindeling volgt        
02/09           
09/09          
16/09          
           
  Competitieindeling najaar (1e klasse ??)      
1        
2        
3        
4        
5        
6        
         
1  Shamarcke Abdifetah o14 1
2  Sayel Abukar 
3  Juhfaili Arancibia 
4  Mike Blees 
5  Imrah Boujif 
6  Bashar Dawlah 
7  Mitchell Dekker 
8  Justin Foks 
9  Djarno Gambier 
10  Mats Geugjes 
11  William Horsford 
12  Jaycey Hopman 
13  Siep van Houten (K) 
14  Furkan Kocak 
15  Berat Kocak 
16  Nico Koopman            
17  Alex Korver / Daan Luckfiel (K)          
18  Sam Landsaat          
19  Milo Laport           
20  Yanick Loonen           
21  Kenny Ndenzako           
22  Zakir Rahimi           
23  Gimi Ramabaja           
24  Bas Schmidt           
25  Indiana van 't Slot           
26  Mees van Someren           
27  Mohammed Touri           
28  Dave Wals           
29  Rayan Wasiti           
30  Ümit Yilmaz           
               
Muhammed, Kemal, Cemal, Arian, Damien, Jort, Khaalifa en Ashish trainen donderdag met de nieuwe O15-3 mee
De training is van 17:30 tot 18:45 uur en zal gedaan worden door Arno den Boer (06-24843307). 
               
  Trainers          
  Jeroen Vleeshakker (06-15146984)
  Jiri Haan (06- 28647998)
  Michel Kok (06-11330430)
   
  Trainingstijden (onder voorbehoud)        
  Woensdag 18:45 - 20:00 uur (Gerrit de Louw mini ArenA)        
  Vrijdag 18:45 -20:00 uur (A-veld)        
           
  Bekerindeling volgt        
02/09           
09/09          
16/09          
           
  Competitieindeling najaar (1e klasse ??)      
1        
2        
3        
4        
5        
6        
         
1  Jayden Augustzoon  zo o19 
2  Sander Homma
3  Enes Cetin 
4  Tijlo Giskus 
5  Yoni de Haas 
6  Quincy Hoogvliets 
7  Yahmillion Kiewiet 
8  Taha Köylu 
9  Ghislain de la Porte (K) 
10  Ramazan Teijmen 
11  Melih Dincer
12  Ferdi Samat           
13  Ahmet Serin          
               
  Trainer          
  Mark van der Hee
   
  Leider
  Ger van der Gaast (06-22485272)
               
  Trainingstijden          
  Woensdag 20:00 - 21:30 uur        
  Vrijdag 20:00 - 21:30 uur        
           
  Competitieindeling (Hoofdklasse C)     
1  FC Uitgeest O19-1      
2  Westfriezen O19-1      
3        
4  WV-HEDW O19-1      
5  JVC O19-1      
6  AFC O19-1      
7  Limmen O19-1      
8  Ouderkerk O19-1      
9  Koninklijke HFC O19-1      
10  DSS O19-1      
11  Zaanlandia O19-1      
12  Swift O19-1      
         
1  Lars Naber Teamfoto Zaanlandia zat O19 1 16 17
2  Daan Buteijn
3  Mitchell Prins
4  Levi Steevensz
5  Damian Jongste
6  Kevin Vranken
7  Maik Oostrom
8  Nick van Teijlingen
9  Kaj Balm
10  Dustin Kamberg
11  Dylan Pas
12  Gamar Elgily
13  Adem Ademov
14  
15  
               
  Trainer & Leider          
  Michel Kok (06-11330430)
   
  Trainingstijden          
  Maandag 20:00 - 21:30 uur        
  Vrijdag 20:00 - 21:30 uur        
           
  Bekerindeling groep 5, poule 31        
03/09  Duinrand S O19-2 (uit)        
22/10 VSV O19-2 (thuis)         
19/11 Egmondia O19-1 (uit)         
           
  Competitieindeling (3e klasse 03)      
1 UNO O19-1      
2 Zaanlandia O19-1      
3 Wherevogels O19-1      
4 TOG O19-1      
5 Hercules Zaandam O19-2      
6        
7 ZCFC O19-2       
8        
9 Kwadijk O19-1      
10 Westzaan O19-1      
11 RAP O19-1       
12 WSV'30 O19-2      
13 EVC O19-1      
14 RCZ O19-1      
         
1  Sander Arendse JO17 1 
2  Devin Unal
3  Mustafa Emirdag
4  Atilla Erbas
5  Lars Haarbrink
6  Percey Hoquee
7  Tommy Lohn
8  Cas Meijer
9  Denis Milanovic
10  Damian Steunebrink
11  Mehmet Uslu
12  Calvin Valente (K)
13  Dyon Waterval
14  Yurrian Wong Swie San
15  Tamer Yildiz
16  Noah Zwart          
               
  Trainer          
  Harry Volkers (06-54326667)
   
  Leider
  Ger van der Gaast (06-22485272)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 18:30 - 20:00 uur        
  Donderdag 18:30 - 20:00 uur        
           
  Bekerindeling groep 1, poule 13        
20/08 OSV O17-1 (uit)        
24/08 Fortuna W. O17-1 (thuis)        
27/08  De Rijp O17-1 (thuis)        
           
  Competitieindeling (1e klasse 02)    
1  DEM O17-2      
2  VVC O17-1      
3  HBC O17-1      
4  VSV O17-1      
5  FC Uitgeest O17-1      
6  Hillegom O17-1      
7  Zaanlandia O17-1      
8  Fortuna Wormerveer O17-2      
9  Hoofddorp O17-2      
10  Hercules Zaandam O17-1      
11  Velsen O17-1      
12  Castricum O17-1      
         
1  Jeroen Abbenhues JO17 2 
2  Ruben Abbenhues
3  Luke van den Berg
4  Ole Brans
5  Giovanni Carfora
6  Roy Clerc
7  Steef van de Eng
8  Lars Gobels
9  Kiet Jansma
10  Stan van Maanen
11  Lars Olthof
12  Daniël Post
13  
14  Tom van Veen (K)
15  Mark Bleij
             
  Trainer          
  George Machielsen (06-14734353)
   
  Leider
  Fred Clerc (06-54604687)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 18:30 - 20:00 uur        
  Donderdag 18:30 - 20:00 uur        
           
  Bekerindeling groep 3, poule 38        
03/09 Overbos 17-1 (thuis)        
22/10 Onze Gezellen O17-2 (uit)        
19/11  FC Aalsmeer O17-2 (thuis)         
           
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 16)      
1 Kwadijk O17-1      
2 Hercules Zaandam O17-3      
3 Purmerend O17-1      
4 Volendam O17-3      
5 ZOB O17-2      
6 Zaanlandia O17-2      
         
1  Ali Abdulle Teamfoto Zaanlandia O17 3 16 17
2  Yahye Ali
3  Emrecan Ayyildiz
4  Emircan Ayyildiz
5  Furkan Eroglu
6  Efe Jafari
7  Eray Kanmaz
8  Ozan Ulusan
9  Jerom Oosterling
10  Jamairo Piqué
11  Batuhan Saglam
12  Arjen Springorum
13  Simon Westhoff
14  Emir Yilmaz (K)          
               
  Trainer & leider          
  Dogan Ayyildiz 06-84555238
   
  Trainingstijden          
  Dinsdag 18:30 - 20:00 uur        
  Donderdag 18:30 - 20:00 uur        
           
  Bekerindeling (groep 5, poule 02)        
03/09  Amstelveen O17-2 (uit)        
22/10 ZCFC O17-2 (thuis)        
19/11 Vlug en Vaardig O17-1 (uit)        
           
  1e ronde K.O.        
25/02 Berkhout O17-1 (uit)        
           
  Competitieindeling voorjaar (3e klasse 10)      
1 Zilvermeeuwen O17-1      
2 Zaanlandia O17-3      
3 EVC O17-2      
4 RCZ O17-1      
5 ZCFC O17-1      
6        
         
1  Jiri Batelaan o17 4 
2  Daniël Boon
3  Lucas Boon
4  Jay Etman
5  Pim Geene
6  Lars Geugjes
7  Boris van Ginkel 
8  Onno Kalbfleisch
9  Dion Kroeze
10  Niels Wiersma
11  Hidde Kortstee
12  Mike v/d Laan
13  Brian Ramphal
14  Max Stevens
15  Emre Taylan
16  Metehan Uzunoglu          
               
  Trainer & leider          
  André v/d Laan (06-24471037)
   
  Trainingstijden          
  Dinsdag 19:30 - 20:45 uur        
  Vrijdag 17:30 - 18:45 uur        
           
  Bekerindeling groep 5, poule 07        
03/09  SVA O17-3 (thuis)        
22/10 Assendelft O17-2 (uit)         
19/11  Zaandijk O17-2 (thuis)         
           
  Competitieindeling voorjaar (4e klasse 08)      
1 DZS O17-1      
2 Zaanlandia O17-2      
3 Onze Gezellen O17-4      
4 DEM O17-7      
5 Westzaan O17-2      
6 Jong Hercules O17-4      
         
1  Juhfaili Arancibia JO13 1
2  Narbo Bentsil
3  Milan v/d Berg
4  Tiago Ekker
5  William Holsford
6  Daniël Jongejans
7  Furkan Kocak
8  Sam Landsaat
9  Yanick Loonen
10  Daan Luckfiel (K)
11  Kenny Ndenzako
12  Zakir Rahimi
13  Dave Wals
14  Ryan Wals
   
               
  Trainer          
  Damien Prinsen (06-23028030)
   
  Leider
  Fedor van den Berg (06-50244445)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 17:00 - 18:30 uur        
  Donderdag 17:00 - 18:30 uur        
               
  Bekerindeling groep 1, poule 24        
20/08  Victoria O. O13-1 (thuis)        
28/08 Foresters O13-2 (uit)        
volgt FC Uitgeest O13-1 (uit)        
           
  Competitieindeling (1e klasse 03)      
1 Zaanlandia O13-1      
2 SDZ O13-1       
3 Buiksloot O13-1       
4 De Dijk O13-1       
5 Purmerend O13-2       
6        
7 Purmersteijn O13-2       
8 Hercules Zaandam O13-1       
9 SDOB O13-1       
10 AFC IJburg O13-1       
11 OFC O13-1       
12 Volendam O13-2       
         
1  Mike Blees Teamfoto Zaanlandia O13 2
2  Niels Clerc
3  Mitchell Dekker
4  Kenneth Fraenk
5  Mats Geugjes
6  Devayron Hardenberg
7  Walter Holsford
8  Burak Kilic
9  Nico Koopman
10  Alex Korver (K)
11  Eray Ogzun
12  Gimi Ramabaja
13  Shawn Vermaas
14  Jay van Wijnen
15  Umit Yilmaz
               
  Trainer          
  Maurice v/d Star (06-24474262)
   
  Leider
  Danny van Wijnen (06-23785102)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 17:00 - 18:30 uur        
  Donderdag 17:00 - 18:30 uur        
               
  Bekerindeling groep 2, poule 25        
03/09  SVA O13-2 (uit)        
22/10 Assendelft O13-1 (thuis)        
19/11 Hellas Sport O13-1 (uit)        
           
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 11)      
1 Zaanlandia O13-2      
2 Zaandijk O13-1      
3 Meervogels'31 O13-1      
4 KFC O13-2      
5 Assendelft O13-1      
6 Oosthuizen O13-1      
         
1  Shamarcke Abdifetah JO13 3
2  Jesse Akhigbe
3  Jort Bouwer
4  Justin Foks
5  Djarno Gambier
6  Cemal Guerra
7  Kemal Guerra
8  Jaycey Hopman
9  Siep van Houten (K)
10  Milo Laport
11  Arda Önen
12  Damiën van Roon
13  Bas Schmidt
14  Mees van Someren
15  Denis Walczak
16  Rayan Wasiti          
               
  Trainers          
  Michel Böhm (06-53204622) en Dave Slikker (06-14973576)
   
  Leiders
  Erwin Bouwer (06-20776489) en Marije Vos (06-51710691)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 18:15 - 19:30 uur        
  Donderdag 18:15 - 19:30 uur        
           
  Bekerindeling groep 2, poule 32        
03/09  Meteoor O13-2 (thuis)        
22/10 SDZ O13-2 (uit)        
19/11  Kadoelen O13-2 (thuis)        
           
  Competitieindeling voorjaar (4e klasse 15)      
1        
2 Zaandijk O13-2      
3 OSV O13-2      
4 Zaanlandia O13-3      
5 ZCFC O13-2      
6 Kadoelen O13-2      
         
1  Armin Ahmadi zaanlandiaJO13 4
2  Nidal Amestoun
3  Koot Bink
4  Sam Dekker
5  Silas Lima Lopes
6  Marouane Nait Rrami
7  Kenzo Niemel
8  George Oviasuyi
9  Luc van Rijn (K)
10  Eray Tuncer
11  Mustafa Tuncer
12  Dylano Verhoeks
13  Malek Youssef
14  
               
  Trainers          
  Michel Böhm (06-53204622) en Dave Slikker (06-14973576)
   
  Leiders
  Mohamed Amestoun (06-47961333) en Vedat Tuncer (06-49877311)
               
  Trainingstijden          
  Dinsdag 18:15 - 19:30 uur        
  Donderdag 18:15 - 19:30 uur        
           
  Bekerindeling groep 3, poule 20        
03/09  Meteoor O13-3 (uit)        
22/10 OFC O13-3 (thuis)        
19/11  SDZ O13-3 (uit)        
           
  Competitieindeling voorjaar (3e klasse 08)      
1 ZOB O13-2      
2 Zaanlandia O13-4      
3 Volendam O13-5      
4 Purmerend O13-3      
5 Monnickendam O13-2      
6 Assendelft O13-3      
         
1  Nino Zwart JO13 5
2  Muhammed Bastimar
3  Deniz Kaman
4  Ahmet Ozbek
5  Frank de Brouwer
6  Joa Etman
  7      Juliusz Gotowala
8  Ashish Biswokarma
9  Lars Sluis
10  Martijn van Heertum
11  Achraf Lamiri
12  Diego Andrade
13  Arian Molafi
14  
15  
16            
               
  Trainers          
  Robert Blommers (06-24806227)
   
  Leiders:
  Ger Konijn - 0648007957
  Martijn Zwart - 0650442964
  Osman Kaman - 0624490778
               
  Trainingstijden          
  Maandag 17:30 - 18:45 uur        
  Woensdag 16:30 - 17:45 uur        
           
  Competitieindeling voorjaar (5e klasse 16)      
1 Purmerland O13-2      
2 RCZ O13-3      
3 DZS O13-1      
4 Zaanlandia O13-6      
5 WBSV O13-1      
6 Zaanlandia O13-5      
         
1  Shamarcke Abdifetah JO13 6
2  Armin Ahmadi
3  Nidal Amestoun
4  Diego Andrade
5  Mehmet Can Avan
6  Jytte Balm
7  Muhammed Bastimar
8  Eray Bayram
9  Morris Bessa
10  Koot Bink
11  Ashish Biswokarma
12  Jort Bouwer
13  Frank de Brouwer
14  Aybeck Cobanoglu
15  Joa Etman
16  Shad Fatah          
               
  Trainers          
  Sander Molenaar (06-83182100)
   
  Leider
  Volgt
               
  Trainingstijden          
  Maandag 17:30 - 18:45 uur        
  Woensdag 16:30 - 17:45 uur        
           
  Competitieindeling voorjaar (5e klasse 16)      
1  Purmerland O13-2      
2  RCZ O13-3      
3  DZS O13-1      
4  Zaanlandia O13-6      
5  WBSV O13-1      
6  Zaanlandia O13-5      
         
1 Tyron Dekker

o11 1

2 Steffan Ebicilio
3 Quint Gaarlandt
4 Quincy Hoquee
5 Marijn Klitsie
6 Levi Konjanan
7 Silver Steevensz
8 Manuel Slikker
9 Koray Topkaya
10 Raif Türkmen
11 Jayden Yvel
           
           
  Trainer & leider        
  Wilco Schipper (06-54395400)
             
  Trainingstijden        
  Dinsdag 17:00 - 18:15 uur      
  Donderdag 17:00 - 18:15 uur      
         
  Website E1/E2      
  www.zaanlandiazaandame1e2.nl  
     
  Bekerindeling groep 1, poule 36  
27/08 RCZ O11-1 (thuis)  
22/10 KFC O11-1 (uit)   
29/10 Hercules Zaandam O11-2 (uit)   
     
  Competitieindeling derde fase (Hoofdklasse 6.1)   
1  SVA O11-1  
2  Zaanlandia O11-1  
3  de Dijk O11-1  
4  Purmerend O11-1  
5  Blokkers O11-1  
6  Hollandia O11-2  
7  KSV O11-1  
8  Sporting Krommenie O11-2  
     
1 Everlasting Ansah

Teamfoto Zaanlandia O11 2

2 Berat Basan
3 Yusuf Bastimar
4 Eren Ergül
5 Reda Moussati
6 Ace Rillen
7 Tyamo Sprokholt
8 Delvanio Veldbloem
9  
   
   
           
  Trainer        
  Wilco Schipper (06-54395400) & Yurrian Wong Swie San
   
  Leider
  Robert Veldbloem (06-86271267)
             
  Trainingstijden        
  Dinsdag 17:00 - 18:15 uur      
  Donderdag 17:00 - 18:15 uur      
         
  Website E1/E2      
  www.zaanlandiazaandame1e2.nl  
     
  Bekerindeling groep 2, poule 80  
03/09 Purmerend O11-3 (uit)  
22/10 ZOB O11-1 (thuis)  
19/11 Purmerland O11-1 (thuis)  
     
  Competitieindeling voorjaar (3e klasse 08)  
1  Westzaan O11-1  
2  Assendelft O11-2  
3    
4  SVA O11-2  
5  Zaanlandia O11-2  
6  Zaandijk O11-1  
     
1 Nidal Abzik (K) o11 3
2 Olivier Bank
3 Veysel Dogan
4 Bilal El Khammal
5 Gino Kef
6 Anthony Odaro Knoll
7 Selen Ognyanova
8 Guus Raaijmakers
9 Kemal Yilmaz
   
   
  Trainer        
  Ton Dekker (06-54333976)
   
  Leider
  Dhr Raaijmakers (06-38190642)
   
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:45 - 18;45 uur      
         
  Bekerindeling groep 5, poule 07  
03/09 Meteoor O11-4 (uit)  
22/10 Kadoelen O11-2 (thuis)   
19/11 Hercules Zaandam O11-3 (uit)  
     
  Competitieindeling voorjaar (6e klasse 11)  
1 Purmersteijn O11-6  
2 Purmersteijn O11-5    
3 Zaanlandia O11-3   
4 Purmerend O11-8  
5 EVC O11-4   
6 KFC O11-5   
     
1 Yaran Aarif o11 4
2 Mert Basan
3 Quaran Guis
4 Akin Kasal
5 Halil Mutlu
6 Berkay Pehlivan
7 Mohamed Shikh Mous
8 Damin Soussi
9 Kaan Tanriverdi
10 Darven Thayarooban
   
  Trainer        
  Ton Dekker (06-54333976)
   
  Leider
  Dhr Kasal (06-20636161)
   
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:45 - 18:45 uur      
         
  Bekerindeling groep 5, poule 94  
03/09 Hercules Zaandam O11-4 (thuis)  
22/10 Zaandijk O11-4 (uit)   
19/11 Assendelft O11-4 (thuis)   
     
  Competitieindeling voorjaar (7e klasse 13)  
1 Purmerend O11-10  
2 EVC O11-5  
3 Zaanlandia O11-4   
4 Saenden O11-2  
5 Hercules Zaandam O11-4  
6 RCZ O11-3  
7 KFC O11-7   
8    
     
1 Wessel van Arkel

JO10 2.a

2 Berat Ates
3 Dino Bachtare
4 Noël den Boer
5 Stefan Dijkman Dulkes
6 Milenko Ivankovic
7 Stijn Koopman
8 Kenji Koper
9 Mohamed Moulana
10 Baily Timmerman
   
  Trainers & leider        
  Kevin Vranken (06-51941258)
   
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:30 - 18:30 uur      
         
  Bekerindeling groep 4, poule 111  
27/08 VVA/Spartaan O10-3 (thuis)  
22/10 OFC O10-2 (uit)  
29/10 SDZ O10-5 (thuis)   
     
  1e ronde K.O.  
04/03 OFC O10-1 (thuis)  
     
  Competitieindeling 3e fase (2e klasse 07.05)  
1 Buiksloot O10-2  
2 de Dijk O10-2   
3 Purmerland O10-2   
4 Sporting Krommenie O10-2   
5 ZOB O10-1   
6 Zaanlandia O10-2   
7 Buiksloot O10-3  
8 WSV'30 O10-2   
     
1 Hamza Ahmad JO10 3
2 Enes Demirel
3 Luca Foederer
4 Abdullah Habbout
5 Rutger Klingers
6 Ensar Koc
7 Mustafa el Maftouhi
8 Tijmen van Mulligen
9 Akin Sener
   
   
           
  Trainer        
  Ton Dekker (06-54333976)
   
  Leider
  Onbekend
   
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:45 - 18:45 uur      
         
  Bekerindeling groep 4, poule 125  
27/08 OSV O10-1 (uit)  
22/10 OFC O10-3 (thuis)   
29/10 SDZ O10-6 (uit)   
     
  Competitieindeling 3e fase (2e klasse 10.03)  
1 DCG O10-4  
2 SDZ O10-5   
3 Wherevogels O10-5   
4 SDZ O10-3   
5 Wherevogels O10-4   
6 Zaanlandia O10-3   
7 Purmersteijn O10-3  
8 RCZ O10-3   
     
1 Joel Akhigbe

Zaanl O10 1 16.17

2 Elias Bakkali
3 Ryan Bannink
4 Kaya Horensma
5 Eusebio Jansen
6 Kees Jonkman
7 Evander Monteiro (K)
8 Tom van Oostenbrugge
9 Berkant van Poelgeest
10 Dante Rusniadi
   
  Trainer & leider        
  Bryan Warnaar (06-37276016)
   
  Trainingstijden        
  Maandag 17:30 - 18:30 uur      
  Woensdag 17:30 - 18:30 uur      
         
  Bekerindeling groep 4, poule 82  
27/08 RCZ O10-1 (thuis)  
29/10 OFC O10-1 (uit)   
     
  Competitieindeling 3e fase (Hoofdklasse 4.2)  
1 Sporting Krommenie O10-1  
2 Odin'59 O10-1   
3 Onze Gezellen O10-1   
4 OFC O10-1   
5 Wherevogels O10-1   
6 ADO'20 O10-1   
7 Zaanlandia O10-1   
8 Purmerend O10-1  
     
1 Mauro Böhm O9 1
2 Jayden Sint
3 Mikael Sarac
4 Yassin Ettari
5 Jitske Dekker
6 Eray Gurcay
7 Onno Tjon Affo
8 Demih Dimov
9 Olin Shanmugan Pilai
   
   
           
  Trainers        
  Ghislain de la Porte (06-42050135) & Rodi Koopman
   
  Leider
  Michel Böhm (06-53204622)
             
  Trainingstijden        
  Woensdag 16:30 - 17:30 uur      
  Vrijdag 16:30 - 17:30 uur      
         
  Bekerindeling groep 1, poule 58  
03/09 OSV O9-1 (uit)  
22/10 Hercules Zaandam O9-1 (thuis)   
19/11 OFC O9-1 (uit)   
     
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 05)  
1 KFC O9-1  
2 Sporting Krommenie O9-1   
3 Zaanlandia O9-3   
4 IVV O9-1  
5 Zaanlandia O9-1   
6 RCZ O9-2   
7 Hercules Zaandam O9-1   
8 OFC O9-1   
     
1 Sam Efe Sagin Teamfoto Zaanlandia O9 2
2 Batuhan Ozkardes
3 Chadi Moumni
4 Iovanni Akhigbe
5 Tobias van Heertum
6 Yusus Günel
7 Yigit Dulkadir
8 Aram Grononostay
9 Casey Adenjji (K)
   
   
           
  Trainers        
  Ghislain de la Porte (06-42050135) & Rodi Koopman
   
  Leider
  Onbekend
             
  Trainingstijden        
  Woensdag 16:30 - 17:30 uur      
  Vrijdag 16:30 - 17:30 uur      
         
  Bekerindeling groep 1, poule 79  
03/09 Hercules Zaandam O9-2 (uit)  
22/10 KFC O9-1 (thuis)  
19/11 RCZ O9-1 (thuis)   
     
  Competitieindeling voorjaar (3e klasse 06)  
1 Hercules Zaandam O9-2  
2 Fortuna Wormerveer O9-3   
3 Zaanlandia O9-2   
4 Assendelft O9-1   
5 SVA O9-2   
6 IVV O9-2   
     
1 Emiliano Vorswijk o9 3
2 Rafano Vorswijk
3 Jairo Cramer
4 Efe Volkan Dogan
5 Mahir Abzik
6 Manoa van Nugteren
7 Nuri Uslupehlivan
8 Chequille Veldbloem
9 Tiago Gama
   
   
  Trainers        
  Gerrit de Louw & Michel Prins
   
  Leider
  Michel Prins (06-85178761)
             
  Trainingstijden        
  Maandag 16:30 - 17:30 uur      
  Woensdag 17:00 - 18:00 uur      
         
  Bekerindeling groep 1, poule 97  
03/09 OSV O9-2 (thuis)  
22/10 SDZ O9-5 (uit)   
19/11 OFC O9-2 (thuis)   
     
  1e ronde K.O.  
04/03 SVA O9-1 (uit)  
     
  Competitieindeling voorjaar (2e klasse 05)  
1 KFC O9-1  
2 Sporting Krommenie O9-1   
3 Zaanlandia O9-3   
4 IVV O9-1  
5 Zaanlandia O9-1   
6 RCZ O9-2   
7 Hercules Zaandam O9-1   
8 OFC O9-1   
     
1 Filip Houthuizen o9 4
2 Enes Kapci
3 Finn Ivo Ligtvoet
4 Daan Pronk
5 Jelle Goemans
6 Umit Can Seymen
7 Milan de Boer
8 Jairo Wasfy
9 Ufuk Saban
   
   
  Trainers        
  Gerrit de Louw & Michel Prins
   
  Leider
  René de Boer (06-17866071)
             
  Trainingstijden        
  Maandag 16:30 - 17:30 uur      
  Woensdag 17:00 - 18:00 uur      
         
  Bekerindeling groep 2, poule 22  
03/09 Hercules Zaandam O9-3 (thuis)  
22/10 Sporting Krommenie O9-3 (uit)  
19/11 Fortuna Wormerveer O9-3 (uit)  
     
  Competitieindeling voorjaar (4e klasse 07)  
1 Fortuna Wormerveer O9-5  
2 Hercules Zaandam O9-3   
3 Sporting Krommenie O9-3   
4 Zilvermeeuwen O9-1   
5 Zaanlandia O9-4   
6 Fortuna Wormerveer O9-4   
     
1 Polat Karayazili Teamfoto Zaanlandia O9 5
2 Casey Adeniji
3 Django Doedens
4 Boaz Dragstra
5 Bram van den Berg
6 Jamie Burger
7 Damien van Oostveen
8 Jethro Makaai
9 Arda Aksüz
10  
   
  Trainer        
  Gerrit de Louw (06-15657870)
   
  Leider
  Medey van Oostveen (06-20171207)
             
  Trainingstijd        
  Woensdag 17:00 - 18:00 uur      
         
  Bekerindeling groep 2, poule 23  
03/09 Fortuna Wormerveer O9-4 (uit)  
22/10 SVA O9-4 (thuis)   
19/11 Zaandijk O9-2 (uit)   
     
  Competitieindeling voorjaar (6e klasse 15)  
1 Zaandijk O9-2  
2 Zilvermeeuwen O9-2   
3 Zaanlandia O9-5   
4 SVA O9-6   
5 Fortuna Wormerveer O9-6   
6 SVA O9-5   
7    
8 Sporting Krommenie O9-4   
     
1 Maes Beekman 20160903 110849
2 Safouan Bouhammou
3 Burak Demirezen
4 Djoy Gennissen
5 Aymane Moussati
6 Yahir Oehlers
7 Samuel Kaka
8 Morgan Jordan
9 Leco van Nugteren
   
   
           
  Trainer + leiders        
  Rinus Gennissen 06-52380642
  Jurrian Beekman 06-13183682
   
  Trainingstijden        
  Woensdag 18:00 - 19:00 uur      
  Vrijdag      17:30 - 18:45 uur      
         
  Bekerindeling groep 5, poule 86  
03/09 Sporting Krommenie O9-6 (thuis)  
22/10 Hercules Zaandam O9-4 (uit)  
19/11 Zaandijk O9-3 (thuis)  
     
  1e ronde K.O.  
25/02 Kadoelen O9-2 (uit)  
     
  Competitieindeling voorjaar (6e klasse 14)  
1 Assendelft O9-2  
2 RCZ O9-3   
3 RCZ O9-4   
4 de Rijp O9-3   
5 WSV'30 O9-4   
6 Zaanlandia O9-6   
7 IVV O9-4   
8 Westzaan O9-2   
     
1 Tristan van Heemskerk Teamfoto Zaanlandia O9 7
2 Aaron van Straaten
3 Dirk Janssen
4 Daniel Bernsten
5 Jahmecio Boksmeer
6 Antonio Ivankovic
7 Stijn Nieborg
8 Omar Aboyahya
9  
   
   
  Trainer        
  Gerrit de Louw (06-15657870)
   
  Leiders
  Jeroen van Heemskerk (06-28228204)
  Ralph van Straaten (06-28640085)
             
  Trainingstijd        
  Woensdag 15:45 - 16:45 uur      
         
  Bekerindeling groep 5, poule 95  
03/09 OSV O9-5 (thuis)  
22/10 Kadoelen O9-3 (uit)  
19/11 Meteoor O9-5 (thuis)   
     
  Competitieindeling voorjaar (7e klasse 15)  
1 de Rijp O9-6  
2 IVV O9-3   
3 Blauw Wit (W) O9-1   
4 Zaandijk O9-3   
5 Zaanlandia O9-7   
6 Purmerend O9-8   
     
1 Finn Clerc Teamfoto Zaanlandia O9 8
2 Ferdi Cosar
3 Luc Gijssen
4 Jarne Bekebrede
5 Salim Sakkali
6 Kick Smit
7 Arda Akturk
8 Rafael Barsoum
9 Alperen Günduz
   
   
  Trainer        
  Gerrit de Louw (06-15657870)
   
  Leider
  Hr. Cosar (06-10846092)
             
  Trainingstijden        
  Woensdag 15:45 - 16:45 uur      
         
  Competitieindeling voorjaar (7e klasse 14)  
1 Zaanlandia O9-8  
2 de Rijp O9-4   
3 Zaanlandia O9-9   
4 SVA O9-7   
5 Saenden O9-2   
6    
     
1 Berhan Bogan O9 9
2 Galil Ibrahim
3 Yousri Messaoudi
4 Anass Oujjit
5 Ayoub Oujjit
6 Osman Ozkan
7 Julian Wester
8 Jordy Winters
9 Ayoub Habbout
   
   
  Trainer        
  Gerrit de Louw (06-15657870)
   
  Leider
  Hr. Oujjit (06-55292623)
             
  Trainingstijden        
  Woensdag 15:45 - 16:45 uur      
         
  Competitieindeling voorjaar (7e klasse 14)  
1 Zaanlandia O9-8  
2 de Rijp O9-4   
3 Zaanlandia O9-9   
4 SVA O9-7  
5 Saenden O9-2   
6